Obrázok používateľa CEZ OKNO
Střelka kompasu se vychyluje k východu? UPDATE: Další posun slunce?

Milý Orgonete,
jsem v šoku, nevím co se děje! Mám tady na stole kompas již rok. Je to cca 10 min., jdu kolem něj jako jindy ALE! Střelka značící sever je vychýlený cca. o 5-8 stupňů k východu!!! Zkouším s ním manipulovat, ale JE TO TAK! Nějaká porucha? Ne! Vše jako jindy, ale ručička jinak. Je 16.39 H. Nevím, jestli už jsem magor... Kouknu na SLUNCE - oblíbený GNOSIS, a tam také jakýsi POSUV - viz. foto - čas a datum. Asi se něco děje, nevím... Prosím opět o posouzení a případné vysvětlení.
Děkuji a přeji hezký den všem Pavel


Dodatek 11.00:
Ještě další aktuální foto, prosím přidat k předchozímu tématu.
Kdo ví, co se bude dít dál... Při minulém OBRATU slunce o 360 stupňů,
cca týden zpět (http://www.cez-okno.net/clanok/badanie/slunce-se-pootocilo), NASA vysvětlila, že to bylo údržbou optiky družice.
Uvidíme, krásný den.
Poznámka:
Vím, podle okolí, kde zapadá slunce. - Jak v zimě, na jaře, v létě i na podzim.
Kdo to víte a sledujete podvědomně také, tak je to dnes nějak POSUNUTÉ! Více k severu!
A to není žádná konspirace, bláboly a výmysly. Každý to může posoudit sám!

P. S. Orgonet:
Souhlasím, že se východ a západ posunují. Nesouvisí to s rovnodenností, slunovratem apod. Bydlím 20 let na stejném místě. Dříve nám začínalo slunce svítit do kuchyně, která je na východ (stíněno budovami), v květnu, nyní už v dubnu - asi o měsíc dříve.
Já mám z toho radost - všichni se přece těšíme na změny, a toto jsou důkazy, že transformace je v pohybu tak, jak má. (:-)))


Súvisiace:

Slunce se pootočilo?
http://www.cez-okno.net/clanok/badanie/slunce-se-pootocilo

INUITI O POSUNE PÓLOV!
http://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivnecezokno/inuiti-o-posune-polov

Na Slnku dochádza k zmene pólov
http://slovak.ruvr.ru/2012_04_04/70673511/


Sekcie: 
apríl 19, 2012 21:24 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 20, 2012 12:53 popoludní

  Komentár: 

  no nieco na tom asi bude ...inak neviem ci to priamo suvisi so slnkom ale aj na osvetleni mesiaca sa daju pozorovat zmeny...ked bol cca 2 3 tyzdne dozadu vidno pravy kosak tak to bola miska , bol osvetleny zdola...

 2. Obrázok používateľa Tygřice
  Tygřiceapríl 22, 2012 23:19 popoludní

  Komentár: 

  Vychýlení střelky kompasu směrem k východu mohlo způsobit posunutí severního magnetického pólu až na Sibiř a to je skutečně zjištěné. Oba póly jsou v pohybu a schyluje se velice rychle k přepólování naší planety. Co se týká slunce tak na internetu jsem loni našla vědecký článek jedné astronomky, která se zabývá studiem slunce a ta přišla na to, že slunce se pohybuje ze svého místa do různých stran, není na svém místě při své rotaci a oběhu kolem galaxie. Jenže jsem si ty stránky nezaznamenala. A taky si myslím, že brzo dojde k přepólování i na slunci. To bude v pořadí jako první a teprve potom na Zemi. Můj názor je ten, že tohle všechno co se děje úzce souvisí s letošním rokem a 21.12.

 

 

Top