Obrázok používateľa CEZ OKNO
Co nás čeká v budoucnu 1.: Umělá Inteligence (dabing CZ)

První díl trojdílného cyklu BBC o pravděpodobném vývoji vědy v 21. století je věnován umělé inteligenci. Lidé odhalili vlastnosti základních prvků hmoty - atomů. Rozluštili složení molekuly života - DNA. A stvořili formu umělé inteligence - počítač. Objevy základních přírodních zákonů nám otevírají netušené možnosti do budoucna. Prožíváme historický přechod z věku vědeckých objevů do epochy, ve které budeme díky jim schopni ovlivňovat a vytvářet svět kolem nás, a to téměř podle našich vlastních přání.

V následujících desetiletích se lidstvo stane svědky procesu, během kterého mu věda umožní vytvářet a ovládat umělé formy inteligence. Motorem vývoje bude neustále rostoucí výkonnost počítačů. A od ovládnutí strojové inteligence bude už jen krůček k sestrojení inteligentních stojů. Svými schopnostmi budou soupeřit s lidmi. A možná je jednou i předčí...


DOKUMENT nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/TheQquiderr
Prevzaté z: http://osud.biz/


Súvisiace:

Umelá inteligencia
http://www.cez-okno.net/rubrika/umela-inteligencia


Reklama:
Potrebujete pomôcť s počítačom, no neviete ako na to. Potom skúste túto špecializovanú aplikáciu, pomocou ktorej vám môže skúsenejší kamarát pomôcť aj na diaľku cez Teamviewer. Prípadne skúste iné mobilné aplikácie na stiahnutie.
Autori: 
november 18, 2012 02:18 dopoludnia

 

 

Top