Obrázok používateľa CEZ OKNO
Krystalová pyramida na dně Karibiku

Po celá desetiletí se vědci snažili vyřešit tajemství skrývající se v útrobách bermudského trojúhelníku, avšak marně. Vytvářeli spekulace o podivných časových anomáliích, zmizení a dalších podivných jevech, jež lze vysvětlit přirozenou cestou (nějakými přírodními úkazy). Je pravděpodobné, že určité procento případů tak vysvětlit lze, ale ne všechny. Jiní vědci jsou neústupní a tvrdí, že na dně trojúhelníku se nacházejí technologie, které po sobě zanechala vyspělá civilizace.

Domnívají se, že na místě, kde se dnes nalézá bermudský trojúhelník, bývala kdysi velice vyspělá země s neomezenými možnostmi. Tato země se nazývala Atlantida. Její obyvatelé zde zanechali velké energetické stroje, které doslova deformují časoprostor a otevírají portály do jiných realit. Avšak je to jen domněka. I když možná blíže realitě, než se může zdát...

Nyní však američtí a francouzští průzkumníci nezávisle na sobě učinili významný objev. Na dně Karibského moře objevili částečně průsvitný krystal zformovaný do tvaru pyramidy. Tento útvar vychází z mořského dna. Ale jeho původ, stáří a účel je doposud neznámý. Jistě je to přirozený objekt, jenž byl vytvořen vodní erozí... (ironie)

Objev této pyramidy zcela zpochybňuje dosavadní mínění o archeologii a otřásl vědci ve většině vědních oborech po celém světě. Je to gigantická stavba, možná větší než Velká Cheopsova pyramida v Gíze. Pokud si myslíte, že vědci budou spěchat, aby tuto tajemnou stavbu prozkoumali, tak se pletete. S větší pravděpodobností ho budou záměrně ignorovat. Oficiálně budou velice skeptičtí, zejména ve světle možných důsledků. Samozřejmě jako vždy, když se to vymyká běžnému chápání světa.

Pyramida by mohla potvrdit tvrzení některých inženýrů, že pyramidy původně sloužili jako masivní zdroje energie (jak naznačuje jejich konstrukce), čímž podpírají tvrzení, že starobylé město/země Atlantida skutečně existovala.

Z historického hlediska však byla pyramida objevena už dříve a to náhodně lékařem Rayem Brownem z Arizony v roce 1968. Právě se potápěl se svými přáteli v oblasti mimo Bahamy známé jako Jazyk oceánu, když se od nich oddělil. Na chvíli zazmatkoval a narazil do jakéhosi černého objektu, který byl naomak velice hladký. Oproti slunečním paprskům odrážejícíh se od hladiny poznal, že objekt má tvar pyramidy. Jelikož mu docházel vzduch, nemohl trávit moc času zkumáním pyramidy, ale alespoň stihl najít podivnou křišťálovou kouli, se kterou vyplaval na hladinu. Její pozdější průzkum odhalil zvláštní vlastnosti, ze kterých byli vědci nadšeni.

Umělecká představa krystalové pyramidy na dně moře

Někteří badatelé zkoumající bermudský trojúhelník se domnívali, že je to zvláštní zdroj energie, který nějakým způsobem ovlivňuje lodě a letadla. Několik z nich i předpokládá, že pokud legendární Atlantida skutečně existovala, ostatky jejího bájného stroje mohly zůstat nedotčeny na dně oceánu. Takový stroj by měl pravděpodobně tvar pyramidy, jelikož na jejím vrcholu by se hromadila energie a sloužil by jako šablona pro celé kultury, které by jej kopírovali. Nutno podotknout, že struktury tajemných pyramid se nalézají po celém světě. Nacházejí se v celé Severní, Střední a Jižní Americe, východní Evropě, v ledových tundrách Sibiře a možná i v Antarktidě, zde ale její existenci potvrdit nelze, jelikož by se údajná pyramida nacházela asi pod kilometr silnou vrstvou ledu, což, jak jistě uznáte, znemožňuje bližší průzkum. O pyramidě v Karibiku lze říct, že poukazuje na velkou civilizaci, jež sahala od pobřežních vod ve Florida Keys k vodám bahamským. Zjevně v době výstavby pyramidy se tato civilizace nacházela na souši, pak ale došlo k zaplavení celého území. (Má to snad něco společného s velkou potopou světa, kterou mimochodem nepopisuje jen bible, ale i jiné nalezené texty po celém světě?) Chtělo by to řádný a seriózní průzkum...

Terrence Aym

http://www.pakalertpress.com/2012/06/25/giant-crystal-pyramid-discovered...

Zdroj: http://poutnik63.blog.cz/


Súvisiace:

Alaje z Plejád X. (Najsilnejšie energetické chrámy Atlantídy)
http://www.cez-okno.net/clanok/atlantida/alaje-z-plejad-x-najsilnejsie-e...

Bermudský trojuholník
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/bermudsky-trojuholnik


Autori: 
júl 14, 2012 00:41 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Papagiorgio
    Papagiorgiojúl 15, 2012 02:43 dopoludnia

 

 

Top