Obrázok používateľa CEZ OKNO
Biolampa na domáce použitie

To, že sa biolampa radí k najúčinnejším alternatívnym metódam modernej medicíny je neoddiskutovateľný fakt. To, že biolampa s parametrami profesionálne biolampy používané skôr len v zdravotníckych zariadení predovšetkým kvôli vysokej cene sa dnes stáva dostupná pre každého, je realita. Vďaka novým technológiám prešla biolampa za posledných pár rokov výrazným pokrokom čo do účinnosti. Zároveň je v súčasnosti profesionálna biolampa cenovo dostupná každej domácnosti.

Profesionálna biolampa sa dá zaobstarať do 800,- eur a poloprofesionálne biolampa už za menej než 400,- eur. Teda ak si domácnosť môže dovoliť zaobstarať plazmovú televíziu, určite nebude moderná biolampa zásadným problémom v domácom rozpočte.

Biolampa a jej komfort

Predtým sa muselo dochádzať na svetelnú terapiu k lekárovi. Strávili sme tak čas cestou tam, späť, nejaké to čakanie a to niekoľkokrát týždenne po dlhú dobu. Teraz sa ponúka možnosť mať doma vlastnú profesionálnu biolampu. Aby však bolo ožarovania efektívne, je potrebné biolampu používať pravidelne. Odporúča sa až 3x týždenne v závislosti na zdravotnom probléme, ktorý potrebujeme liečiť. Ak však musíme na terapiu biolampou dochádzať k odborníkovi, dá sa to zvládnuť maximálne 1x denne. Ak je však biolampa v pohodlí domava vždy po ruke, nič nám nebráni používať ju až 3x denne. Vďaka tejto frekvencii používaní účinnosť výrazne rastie. Navyše je biolampa obslužné jednoduchý prístroj aj pre naše babičky a deduškov. Výhodou biolampy je tiež jej bezúdržbový chod a teda žiadne starosti navyše. Biolampa vydáva príjemné svetelné žiarenie, ktoré nijako nepociťujeme a teda je bezbolestné. Biolampa Biostimul BS 103 obsahuje integrovanú batériu. Teda nabíja sa na rovnakom princípe ako mobilný telefón a tak je biolampa použiteľná aj na cestách či v práci a pod

Biolampa do 250 eur

Biolampa je často obdarená špičkovou patentovanou technológiou, za ktorou stojí nákladný výskum a dôkladné klinické testy. Preto ju môžeme považovať za zložitý prístroj. To všetko sa samozrejme do ceny takejto špičkovej biolampy musí bezpochyby premietnuť. Ak však nebudete trvať na úplne najlepšie biolampy dostupné na trhu, dá sa kvalitné biolampa kúpiť už za cenu niečo málo pod 250 eur. Medzi tieto lacnejšie, ale zároveň aj kvalitné biolampy patrí biolampa BioBeam, ktorú zoženieme v dvoch prevedení a to:

1. Biolampa BioBeam 940 - tento typ biolampy je určený predovšetkým na kĺbové ťažkosti. Technológia síce nie je úplne najnovšie, ale rozhodne sa radí medzi kvalitné a dôkladne otestované biolampy. Nevýhoda biolampy BioBeam 940 je v obmedzenosti použitie a to iba na liečbu pohybového aparátu. Cena sa pohybuje cca okolo 250 eur.

2. Biolampa BioBeam 660 - tento typ biolampy je určený na liečbu mäkkých tkanív. Jedná sa o veľmi účinnú biolampu na kožné ochorenia. Platí u nej isté obmedzenia účinnosti ako u modelu 940 s tým rozdielom, že tento typ je veľmi účinný iba na kožné ochorenia.

Biolampa od 250 eur

1. Biolampa Biostimul BS 103 - táto biolampa pracuje už na najnovšej technológii FOTONYX, ktorá výrazne rozširuje jej použitie. Dokáže tak prakticky liečiť ako kĺbové ťažkosti, tak kožné ochorenia, ale dokonca aj civilizačné choroby. Biolampa Biostimul vyniká predovšetkým argonomickým tvarom počítačovej myši a vďaka tomu je jej samotné použitie veľmi komfortné. Cena tejto biolampy sa pohybuje okolo 360 eur.

2. Biolampa Biostimul BS 303 - Vo svojej podstate platí u tohto typu biolampy to isté ako u modelu BS 103. Navyše však biolampa BS 303 ponúka zvýšenú účinnosť vďaka využitiu 100Hz technológie v quasikontinuálním režime a variabilný frekvencie v Plzním režime, ktorá postupne strieda frekvenciu v rozsahu od 10 do 2 Hz. Tým je tento model biolampy BS 303 silnejšie a účinnejšie. Vytúženého výsledku teda dosiahnete rýchlejšie. Veľkou výhodou tohto typu, ktorú určite oceníte na cestách, je batéria ktorá sa nabíja ako mobilný telefón. Cena tejto biolampy je okolo 650 eur.

Biolampa - investícia 800,- eur

Tu spomeňme len jednu. Tou je biolapa Solaris, ktorá sa radí medzi špičkové profesionálne biolampy. Tento model biolampy je používaná v mnohých zdravotníckych zariadení, ale zároveň sa nemusíte báť jej domáceho použitia. Vzhľadom k tomu, že ide o biolampu profesionálne, jej cena šplhajúce k 800,- euro však sľubuje malý zázrak. V prípade, že ste ochotní obetovať 800,- eur, je biolampa Solaris určite tou najlepšou voľbou.

október 30, 2011 22:32 popoludní

 

 

Top