Obrázok používateľa CEZ OKNO
Boli v strede Bermudského trojuholníka objavené dve obrovské pyramídy zhotovené z hrubého skla? (+VIDEO)

Tieto záhadné potopené pyramídové stavby nachádzajúce sa v hĺbke dvoch tisíc metrov boli identifikované pomocou sonaru. Prieskum za pomoci ďalších prístrojov pomohol výskumníkom zistiť, že dve obrovské pyramídy sú zhotovené pravdepodobne z materiálu, ktorý pripomína hrubé sklo a že sa jedná skutočne o impozantné stavby – každá z nich je väčšia ako Cheopsova pyramída v Egypte.


Prítomní novinári majú mnoho obrázkov s vysokým rozlíšením, ktoré ukazujú dokonale hladké trojdimenzionálne pyramídy, bez toho aby bol povrch pokrytý nečistotami a riasami alebo trhlinami.

Odkrytie tajomstva záhadných pyramíd, ktoré sa nachádzajú uprostred Bermudského trojuholníka, by možno mohlo pomôcť objasniť prípady súvisiace s hroznými a záhadnými zmiznutiami, ktoré sú s ním spojené. Toto zistenie oznámili výskumníci počas tlačovej konferencie uskutočnenej na Bahamách. Oceánograf predovšetkým uviedol, že technológia, ktorá bola použitá na konštrukciu je v súčasnosti pre modernú vedu neznáma, a je navrhnutá tak aby pyramídy mohli byť pod vodou. Snáď viac detailov v budúcnosti prinesie podrobnejšia štúdia, ktorej výsledky je ťažké si predstaviť. Často sa v súvislosti s Bermudským trojuholníkom hovorí o pyramídach. Americkí oceánografi v roku 1990 objavili podmorské pyramídy, ktoré sa nachádzajú presne v strede Bermudského trojuholníka. Výskumníci po preskúmaní všetkých zistených údajov dospeli k záveru, že povrch je dokonale hladký, a vyzerá ako sklo alebo ľad.

Veľkosť pyramíd je približne trikrát taká ako veľkosť Cheopsovej pyramídy. Tieto správy vyvolali senzáciu a diskutovalo sa o nich na konferencii na Floride. Novinári ich predstavili s mnohými obrázkami počítačovej grafiky s vysokým digitálnym rozlíšením, ktoré zobrazujú trojrozmerné pyramídy s dokonale hladkým povrchom, bez toho aby boli pokryté riasami, prasklinami alebo stavebnou sutinou.


VIDEO (EN) nájdete na tejto adrese.

VIDEO 2 (MK) nájdete na tejto adrese.


Video: http://www.youtube.com/user/aristotelpiperka
Zdroje: http://www.utaot.com/2012/09/27/two-giant-underwater-pyramids-made-of-th...

Preklad: Pavol

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Bermudský trojuholník
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/bermudsky-trojuholnik

ATLANTÍDA? Portugalské vojnové námorníctvo vyšetruje objav veľkej pyramídy na morskom dne (+VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/atlantida-portugalske-vojnove-namornictvo...


Autori: 
február 22, 2014 23:59 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Kolodej
  Kolodejfebruár 24, 2014 13:02 popoludní

  Komentár: 

  To nemyslite vazne, chodim tu rad, pravidelne - ale toto je uz extrem. Najviac sa mi paci spojenie: "Predovšetkým oceánograf" ... kde je zdroj? Kedy bola ta tlacovka? Kde su tie fotky s vysokym rozlisenim? Taketo Vam vyrobim 10 za den.

 2. Obrázok používateľa Johny
  Johnyfebruár 24, 2014 19:19 popoludní

  Komentár: 

  Tato sprava sice zavana trochu bulvarom,
  ale skus si spomenut, ked prvykrat ludia hovorili o bratoch Wrightovcoch
  "LIETAJUCI LUDIA!" a podobne, tiez to neznelo prilis doveryhodne.
  Pockam co bude dalej, ak je to fakt, budu to chciet isto ututlat, ale to je mimo nas dosah, zial...

 

 

Top