Obrázok používateľa CEZ OKNO
Boris - indigové dítě z Volgogradu

Boris Kiprijanovič je tzv. indigové dítě, pravděpodobně nejznámější v Rusku. Borisek nebo malý Boris byl uveden v deníku Pravda poté, co Genadij Belimov, univerzitní profesor ve Volgogradu v Rusku, byl svědkem toho, jak Boris v době, kdy mu bylo pouhých sedm let...


... ohromoval dospělé publikum během kempingového výletu, kdy je hodinu a půl fascinoval vyprávěním příběhů minulých životů na Marsu a Lemurii a varoval před katastrofou kvůli vlivu na Zemi v roce 2009 a 2013.

Belimov si duchapřítomně Borisův monolog nahrál a za krátkou dobu se vzkaz o tom, co tento malý prorok řekl, rozšířil po Rusku – zvláště, jakmile si příběh vybraly přední moskevské noviny.

Zpráva postupně pronikla i na Západ díky článku v Pravdě, který se objevil na internetu. Mezitím se krátká část z něj dostala do Nexus Magazine, což rozvířilo obrovské množství zájmu.

V rámci našeho dokumentárního projektu 2012 se Projekt Camelot rozhodl odcestovat do Ruska, najít Borise a zachytit jeho výpověď na kameru. Myslím, že jsme byli první zápaďáci, kteří podnikli takovou cestu. Osmého října se nám dostalo výsady k rozhovoru s jeho matkou Naďou blízko Moskvy, na místě, kam ho Naďa přivádí a kde navštěvuje zvláštní experimentální školu pro nadané děti. Bydlí v malém, jednopokojovém bytě. Otec je nepřítomen. Píše Bill Ryan.

Později během rozhovoru vykazoval Boris všechny znaky mladého chlapce, který se stává teenagerem, neochoten vyjádřit více, než bylo absolutně nutné. Pak začal vyprávět o svém minulém životě na Marsu a dokonce v Lemurii.

I přes svůj šarm a vyzařující rošťáckou osobnost se trpělivě brodil v našich pragmaticky dospělých otázkách a přitom si hrál počítačové hry. Nudil se s námi. Bylo mu 11 let. Začal mluvit o válkách, které zapříčinily konec civilizace na Marsu, mluvil o tom, jak se snažili otočit Jupiter směrem ke druhému slunci…

Když se ho zeptali, co si myslí o lidech na této planetě, povzdechl a tiše řekl: "Nerad mluvím o lidech špatně“.


Některá zajímavá fakta:
1. Narodil se 11. 1. 1996 ve Volgogradě.
2. První slova řekl ve 4 měsících a ve dvou letech už četl noviny.
3. Mluví o svém minulém životě na Marsu, má také detailní znalosti o marťanské kultuře, podzemních městech, jaderné válce, která zdecimovala planetu.
4. Musel se učit u soukromých učitelů od druhé třídy, protože neustále učitele opravoval.
5. Živě si vzpomíná na to, jak pilotoval svou vesmírnou loď, se kterou navštívil Zemi a potloukal se s Lemuřany.
6. Od čtyř let navštěvoval známou anomální zónu, označovanou jako Medvedetskaya Gryada – hora poblíž města. Zdá se, že chlapec tuto zónu potřebuje navštěvovat pravidelně, aby si doplňoval energii.
7. Jeho matka je lékařka.
8. Jeho první vyslovené slovo bylo ‘baba’, když mu byli čtyři měsíce a brzy nato začal vyslovovat jednoduchá slova.
9. Když mu bylo jeden a půl roku, neměl potíže se čtením novinových článků.
10. Když mu byly dva roky, začal kreslit a naučil se to za šest měsíců.
11. Když mu bylo 2,5 let, začal chodit do školky.
12. Říká, že Mars je stále obydlen, ale v podzemí.
13. Říká: “Lidský život se změní, až se otevře Sfinga, má otevírací mechanismus někde za uchem, přesně si nevzpomínám“.
14. Předpovídá posun zemských pólů, což zapříčiní dvě katastrofy: v roce 2009 a 2013. Přežije prý jen pár lidí.
15. Boris uvádí, že pozemské letové přístroje prý často padají, jakmile se přiblíží k Marsu, protože Marťanská civilizace vysílá signály, které ničí stanice škodlivým zářením.


VIDEO (EN) nájdete na tejto adrese.

Kerry Lynn Cassidy, Moskva, Rusko, september 2007

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Borisko
http://cez-okno.net/stitok/borisko


Autori: 
Štítky: 
jún 10, 2013 23:59 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Maax
  Maaxjún 12, 2013 17:15 popoludní

  Komentár: 

  Je to zajímavé, zemské póly se možná pomalu přesouvají, ale... 14. Předpovídá posun zemských pólů, což zapříčiní dvě katastrofy: v roce 2009 a 2013. Přežije prý jen pár lidí.

  je fakt, že rok 2012 a 2013 se jeví jako léta velké změny (např. po sobě mrazy v květnu a super počasí koncem dubna), ale po roce 2009 přežilo mnoho lidí... nedokážu si uplně dobře přesun pólů představit, slyšel jsem akorát od elektrikářů, že by to mělo obrovský vliv na elektroniku, takže by nám toho asi moc nefungovalo, což by bylo hodně špatný, na to připravený nejsme... a počasí ? řekl bych že bude docházet k lokálnímů narušování magnetického pole země, tzn. že by bylo ostřejší počasí, jinak by to mohlo mít i celkem plynulej průběh... ale co ta elektronika??? by nám ani nejezdili auta... nechci strašit, ale ať se vyjádří víc elektrikářů, z pohledů země je přesun pólů "normální" záležitost

 2. Obrázok používateľa Mira
  Miranovember 08, 2017 07:47 dopoludnia

  Komentár: 

  Tak ...přežili jsme to ☺

 

 

Top