Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jasmuheen – avatarem žití bez jídla 1. část

Mezinárodně přednášející, umělkyně, hudebnice, autorka a vedoucí badatelka pránického žití je Jasmuheen považována za avatara žití bez jídla. Poté, co se naučila žít z kosmické energie, strávila tato úžasná Australanka poslední dvě desetiletí tím, že se podílela o své vědomosti a vhled s bezpočtem ostatních. Skrze její přednášky a semináře byli lidé inspirováni, aby ji následovali v jejich šlépějích.

Navíc, aby pomohla ostatním na této cestě, vytvořila Jasmuheen hudební a meditační CD, napsala také několik knih, jako například: „Božská výživa - Potrava bohů“, „Život ve světle“ a „Pránický program - Efektivní a příjemná evoluce“.

Ačkoliv Jasmuheen žije z prány, nepovažuje se za skutečného breathariána:


Někdy piji. Stále si sem tam dopřávám šálek dobré kávy.
Občas si dám trochu vody, ale všechno, co potřebuji, všechnu svou výživu, přijímám z jiného proudu energie, který nazýváme pránou. Lidé ji říkají čchi.
Říkají jí mana. Nazývají ji kosmickými částicemi. Nazývají ji božskou láskou, univerzální životní silou.

Nikdy jsem se nerozhodla, že chci být breathariánka.
Byla to schopnost, která přišla od vzestupu a uvolnění energie v mém nitru, z celoživotní duchovní praxe, z meditace a ostatních věcí.

Prošla jsem duchovním zasvěcením v roce 1993, kde mou touhou bylo vejít do posvátné jednoty s touto božskou podstatou.
Hovoříme v různých liniích, o Átmanovi, o Monádě, o přítomnosti „Já jsem“, o nejvyšším Já, jako o krásném průvodci pro lidstvo, který skrz nás intuitivně pracuje. A mým zájmem byla alchymie. Pravá alchymie je sloučení nižších aspektů naší bytosti, našeho ega nižší mysli, do božského sňatku s naším vyšším Já, s naším lepším Já.
Tak jsem prošla tímto duchovním zasvěcením s touto motivací.
Tím se změnily mé frekvence. Přešla jsem do jiné energetické skupiny a prostě ztratila všechen svůj apetit.
Již jsem neměla žádný fyzický hlad, neměla jsem žádný emocionální hlad, žádný duchovní hlad, žádný duševní hlad.

Byl to pro mě šok, protože jsem se nikdy v životě vědomě nezajímala o breathariánství. A nikdy bych se tak nenazvala, ale byl to přirozený vedlejší produkt z mé upřímné motivace poznat, kdo skutečně jsem.

A jak řekl Ježíš: „Království nebeské je v tobě.“
Všechny ty dary jsou zde. Když se otevřeme, abychom je přijali, proudí, a tohle bylo vedlejším produktem.
Je třeba říct: „Nezapomeň na ten božský zdroj v sobě.“ Ale musíš ho aktivovat.
Musíš jej nechat proudit tím, že na něj zaměříš svou pozornost.
Tedy, co se mě týká, žila jsem 22 let jako jogín, než jsem začala žít z prány.
Víte, procvičovala jsem tělo, zacházela jsem s ním jako s chrámem, byla jsem na vegetariánské stravě. Byla jsem vegetariánka od dvou let.


Jasmuheenino vnitřní vedení ji vedlo k tomu, co později nazvala „21 denní přechodový proces.“ V jeho průběhu člověk nepřijímá žádné potraviny či tekutiny po prvních 7 dní a pak po následujících 14 dní konzumuje pouze ředěné džusy.

Ačkoliv Jasmuheen vyučovala tento proces po několik let, nyní vybízí své studenty k přechodu na život bez jídla za užití mnohem delší, pomalejší metody.


Co bylo vhodné v roce 1993, není nezbytně nutné nyní.
A 21 denní proces je obtížným procesem pro fyzické tělo, vyžaduje disciplínu a závazek. A je to test. Je to jako silné duchovní zasvěcení.
A nyní jsou energie s našimi duchovními zasvěceními o radosti, lehkosti, plynulosti, flexibilitě a organičnosti. A to říkám nyní.

Když do toho lidé velmi přirozeně organicky vplouvají, prostě jedí méně a méně v průběhu doby a skutečně naslouchají svému tělu, pak je to krásný úspěšný dlouhodobý přechod.
Lidé chtějí rychlé řešení, znáte to.
Někdy si říkají: „Ó chci být první člověk žijící z prány v mé zemi“, nebo „chci zhubnout“, nebo „chci být zdravý“ a toto jsou někdy důvody, které táhnou lidi k tomu, aby se pustili do 21 denního procesu, nebo prostě proto, že to tak cítí, je to volání v jejich srdci.
Ale musíme být také rozumní. Toto je krásné ústrojí, tohle tělo a nechceme mu způsobit škodu.
A 21 denní proces nezaručuje nezbytně úspěch.
Zjišťuji, že je to příliš rychlé pro přechod emocionálního těla lidí.
Je to také příliš rychlé pro sociální přizpůsobení.
Pamatujte si, že od mnoha lidí, kteří s tím nevydrží, byste slyšeli, že je tomu tak, protože jejich rodiny se s tím nedokáží srovnat.
Ale když to děláte pomalu, rodina si zvykne na to, že jíte méně a méně a že jste vegetarián, pak vegan, pak na syrové stravě, pak na ovoci; mohou vidět, že si udržujete dobrou energii, zdraví.
Tělo se pomalu detoxikuje a oni si zvykají na to, co děláte.
Pak to není sociální šok. A dává vám to příležitost se sociálně přizpůsobit, přenastavit sociální interakci různými způsoby, ne kolem jídla.
A to je důležité, protože to je velký problém pro lidi v průběhu let, když dělají 21 denní proces.
Je to příliš rychlé, obtížnost sociálního přizpůsobení je pro ně také těžká.


Při přechodu na pránický způsob života Jasmuheen zdůrazňuje důležitost meditace.


Když meditujete, je váš mozek uveden do vzorců frekvence alfa.
To vám dává zdraví a duševní bystrost. Pokud nasloucháte božskému hlasu uvnitř a sledujete jeho vedení, nepřestáváte meditovat o té božské esenci, vzorce mozkových vln přejdou do úrovní théta.
Na théta úrovních proudí v těle jiné frekvence, více čchi, více prány.


Jak víme, zda jsme připraveni se pohnout směrem k životu bez jídla?
Jsou zde nějaká rizika spojená s podstoupením 21 denního procesu?
Jaké záměry nám pomohou učinit posun?


Zasvěcení, kterým jsem prošla v červnu roku 1993, nazýváme „žití ze světla, 21 denní proces.“ A v roce 1993 to bylo velmi vhodné, protože vědomí planety bylo velmi omezené. Bylo zde rozkvétání lidského vědomí.
Takže nyní nemusíme dělat 21 denní proces k žití z prány.
Je to velmi extrémní záležitost, ale já jsem ji podstoupila a má frekvence jí stejně odpovídala, takže pro mě bylo snadné vydržet s touto zkušeností „žití ze světla“, přestože jsem tomu nerozuměla.
Neměla jsem o tom žádné vědecké informace. Vše, co jsem věděla bylo, že jsem prošla úžasným zasvěcením, které mě zkrátka zaplavilo větší láskou, větším světlem a vzalo mi můj hlad.
Pak bylo mojí úlohou podílet se o tuto znalost se světem a říci lidem:
„Máte na výběr, víte. Můžete se živit fyzickým jídlem, které je báječné, velmi dobře chutná a je sociálně úžasné. Ale můžete se živit i jiným způsobem, tím, že skutečně umožníte této božské esenci ve vás povstat, tím, že se na ni zaměříte, žitím života, který podporuje rozkvět této čisté dokonalé síly uvnitř vás a pak se otevřete jejím darům.“


Jasmuheen nám připomíná, že se na život bez jídla musíme starostlivě připravit fyzicky, duševně a duchovně.


Víte, 21 denní proces mi dal dar být schopná žít z prány, protože můj systém byl připravený. Měla jsem více než 20 let příprav. Ale pokud vezmete nevyladěný systém a přesto děláte ten proces, je to příliš extrémní zasvěcení. Již to nadále nebudu veřejně podporovat, protože jsem přišla dokonce na to, že ačkoliv jsem napsala knihu „Žití ze světla,“ dali jsme detailní instrukce toho, co lidé musí dělat, tak 7 z 10 lidí ty instrukce ignoruje.
A říkají si, „No, udělám to po svém.“
Ale když se dostanou do problémů, což mohou, protože popírat tělo těchto 7 dní při zasvěcení bez jídla a tekutin může být příliš velký šok pro systém.
Pracovala jsem s tímto po 20 let. Vyvinuli jsme bezpečnou, pomalou asistenci.
Kniha „Žití z prány, žití ze světla,“ s 21 denním procesem, má 10% úspěšnost. Takže 1 člověk z 10 dosáhne konečného daru, či jednoho daru z tohoto, což je žití z prány.
Každý, kdo dělá ten proces, získává dar. Detoxikaci po 3 týdny, dobrou očistu či odpočinek, dovolenou či pobyt mimo společnost, či božský vhled, nebo hlubší meditaci. Jsou tu dary. Je to krásná zkušenost pro správné lidi.

Ale jít do toho s očekáváním daru žití z prány, na to není záruka.


Pokud si lidé zvolí podstoupit 21 denní proces, jsou zde známky, že žití z prány pro ně ještě není vhodné?


21 denní proces je rychlým, krátkodobým přechodem, který může být pro netrénované nebezpečný. Jakmile cítí, že by to mohlo být nebezpečné, měli by přestat.

To je první známka, tento intuitivní pocit.
Zadruhé, mohou pociťovat úbytek energie a vyčerpanost. Ale opět, jedno z pravidel tohoto je, že pokud neslyšíte svůj božský hlas na 100% a nevěříte mu, pak to není proces pro vás.
Pokud máte pořád pocit: „Možná musím někomu zavolat a zjistit co je co, nebo, potřebuji vnější systém podpory,“ pak mám za to, že nejste připraveni a že byste měli počkat.
Pokud nedokážete mít dobrou komunikaci se svým tělem a hovořit k němu a vidět, co se děje a cítit se vnímaví, cítit proudy energie, pak opět ignorujete důležité signály, pokud je tělo stresováno.
Pokud jste neměli tuto hlubokou, hlubokou zkušenost v meditaci toho pulzu božské esence a jeho čistoty, tak se tělo ozývá: „Á je, co se děje? Nekrmíš mě.
Nedáváš mi tekutiny. Ách!“
A to vytváří poruchu v poli.
Takže opravdu chceme, aby lidé, pokud tohle budou dělat, byli super vycvičení, aby měli 100% důvěry v božský hlas, aby je mohl vést jako vnitřní guru. 100 % skvělé spojení mezi myslí a tělem, schopnost cítit proud energie, takže přesně víte, co je v pořádku.
Tento proces by neměl být nepříjemný a nemělo by k tomu docházet, pokud jsou lidé připraveni. Pokud do toho půjdete, pak potřebujete dobrou silnou fyzickou, emoční a duševní detoxikaci, než začnete 21 denní proces.
A pak je to radostný proces a je to pro lidi jednoduché.
Takže například, pokud minimalizujete svoji stravu, přejdete z vegetariána na vegana, na syrovou stravu, na ovoce, to přirozeně detoxikuje tělo.
Pak je tělo při 21 denním procesu připravenější.
Pokud máte vymytý tračník, to znamená kompletní výplach všeho v tračníku, pak jste zase čistí a tělo nepůjde do detoxikace během 21 denního procesu.


Jasmuheen vysvětluje výhody, když se učíme žít z prány postupně.


Mojí motivací bylo jít do toho jezera energie božské esence a být otevřená všem jeho darům. A pak tento dar přišel celkem nečekaně.

A zjišťuji, že všechny tyto neuvěřitelné dary přicházejí k člověku, když necháváme věci být, necháváme Boha, necháváme očekávání a noříme se do nejhlubšího rytmu čisté lásky uvnitř nás samých.

A odtud ty dary přicházejí. A jaké meditační techniky potřebujete, jakou náboženskou filosofii potřebujete, jakou duchovní skutečnost potřebujete, abyste nalezli ten proud čisté lásky v sobě? Já nevím.
Ale vy víte, že model skutečnosti, který nesete a duchovní praxe jsou pro vás dobré, protože jste zdravější, jste šťastnější a váš život je naplněn milostí.
A pak všechny tyto dary přicházejí přirozeně, organicky.
Ale víte, žití ze světla, to nemůžete popadnout.
Nemůžete říct: „Chci to, to je to, co budu dělat.“
Je to přirozený proces pomalé organické evoluce spojování frekvencí s jejich polem energie.
Nechte, ať k vám tento dar přijde přirozeně, nesnažte se jej popadnout.
Držte si ideu, že je to otevřenou možností, že každý se může dostat do souladu s rytmem dechu, s vůlí, se záměrem.
Pokud nemůžete říci, že 100% věříte svému božskému vnitřnímu hlasu, který je dokonalým guruem, aby vás tímto provedl, nejste připraveni.


21-denní proces není nebezpečný, dobrá?
Vím, že máte k tomu množství otázek, ale má první odpověď je, že když se musíte takto ptát, nejste připraveni.

Videa pořadu s Jasmuheen:
http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1816.flv
http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1823.flv
http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1830.flv
http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1837.flv
http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1844.flv

Více na: www.suprememastertv.cz


Všetky časti nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Breatharián – člověk, který žije nezávisle na jídle
http://www.cez-okno.net/clanok/breatharianstvo/breatharian-clovek-ktery-...


Autori: 
október 25, 2011 17:28 popoludní
 • krát komentár

7 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 25, 2011 19:53 popoludní

  Komentár: 

  co uz ti ludia ktory podlahli New Age mode nevymyslia? vidi ju niekto ze ozaj neje? sme s nou azda 24 hod aby sme to mohli potvrdit..? niektori uz nevedia cim zaujat...a ako ziskat od ludi peniaze...

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 25, 2011 22:32 popoludní

  Komentár: 

  Jasmuheen sa pokúsila dokázať svoju teóriu pod lekárskym dohľadom. Neúspešne. Už po dvoch dňoch jej organizmus prejavoval známky stresu : zvýšený krv. tlak,zrýchlený pulz (dvojnásobne oproti začiatku), rozšírené zreničky, strata hmotnosti, dehydratácia...
  http://www.rickross.com/reference/breat/breat13.html

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 26, 2011 08:48 dopoludnia

  Komentár: 

  keby povedala, že neje, tak ok, ale aby ani nepila nie je možné. a tým, že na to nabáda ľudí robí veľkú chybu. aby nemala na svedomí choroby, ktoré tých snaživcov postihnú, ked to skúšajú.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 29, 2011 15:25 popoludní

  Komentár: 

  dajte si vyhladavat "ind co neje", hned prve napr
  http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/lekari-zkoumaji-svateho-muze-ind-pry-...

 5. Obrázok používateľa Tom
  Tomnovember 03, 2011 11:49 dopoludnia

  Komentár: 

  Na prvy pohlad vyzera ako nejaka podnikatelka a vôbec nie hladná. Neviem preco niektorí pisu ze nejedia 10rokov az teraz.

 6. Obrázok používateľa njustrit
  njustritnovember 09, 2011 13:30 popoludní

  Komentár: 

  este za komunizmu,skusal ciste pre vyskum jeden Csc.pan..nebudem ho tu menovat...kolko vydrzi bez jedla..pil iba rajcinovu stavu...vydrzal dost dlho..ale navrat potom k normalnemu sposobu zivota..ako len obycajne prejst sa v meste medzi ludmi,alebo normalne jest..skoncil v nemocnici na infuziach-organizmus mu uplne skolaboval..takze by som na taketo skorej pozerala s prizmurenymi ocami a pochybami

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 16, 2011 09:58 dopoludnia

  Komentár: 

  Nepleťte si půst a výživu z prány. Skvěle to vysvětluje Monfort:

  http://www.cez-okno.net/clanok/breatharianstvo/breatharian-clovek-ktery-...

 

 

Top