Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jasmuheen: STRAVA BOHŮ A BOŽSKÁ VÝŽIVA

Když jsem začala shromažďovat podklady pro tuto knihu, uvědomila jsem si,že každý po něčem hladovíme a že se nám nedostává plnohodnotné stravy, což na naší planetě způsobuje tolik nemocí a disharmonie. Rovněž jsem si uvědomila, že nedostatek osvěty tento chorobný a disharmonický stav posiluje. Mnozí lidé prostě netuší, jak se napojit na zdroj výživy, která jim přinese fyzické, emocionální, duševní a duchovní zdraví.


TEXT nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.scribd.com/

Prevzaté z: osud.biz


Súvisiace:

Breathariánstvo
http://www.cez-okno.net/rubrika/breatharianstvo


Autori: 
Sekcie: 
august 25, 2012 00:33 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Pavel Smutny
  Pavel Smutnyaugust 26, 2012 11:21 dopoludnia

  Komentár: 

  Minule som videl tv program,...kde Jasmuhen nechali lekari pozorovat tyzden bez jedla a vyrazne schudla a jej zdravotny stav sa tak zhorsil ze jej tu dietu museli prerusit,...je to asi len podvodnicka. Mozno su ini co to dokazu ale tato pani velmi velmi pravdepodobne nie,...

 2. Obrázok používateľa Lanoo
  Lanooaugust 26, 2012 12:01 popoludní

  Komentár: 

  Nie je nič ľahšie, ako navodiť také podmienky pozorovania, aby dokázali čo potrebujú.
  Ja osobne si myslím, že Jasmuheen vo svojej dobrote na pokus pristúpila a nepredpokladala, že o výsledku je už vopred rozhodnuté.
  Opýtajte sa kohokoľvek, kto aspoň trošku robí duchovne, jógu, taichi, čchi-kung, alebo niečo podobné, v akom je stave, keď sa mu do domu nahrnú cudzí ľudia, ktorí navyše maximálne slintajú, aby dokázali, že je podvodník.
  Človek vyživujúci sa z prány je maximálne citlivý na energie vo svojom okolí.
  Prečo si myslíte, že svätci vyhľadávali samotu, odľahlé miesta, vysoké hory?!

 3. Obrázok používateľa Maax
  Maaxaugust 26, 2012 16:23 popoludní

  Komentár: 

  Obě knihy mám doma a když pozorujete, jak jsou úžasně napsané a jaké skvělé meditační techniky tam najdete, tak je důležité a dobré, že Vám ty knihy něco dají =)

  Jinak se ani nedivím, že Jasmuheen v nemocnici měla "potřebu jíst", jednak co tam prošlo nemocných lidí, asi tam nemohla chodit alespoň 1x denně do přírody jak doporučují, je fakt že prána je všude, ale k tomu se asi musí člověk víc vycvičit. Viděl jsem dokument o indovi co ho nechali 1měsíc v nemocnici a u něho to šlo, protože už trénoval 50let bez jídla :)) prakticky od malička

 

 

Top