Obrázok používateľa CEZ OKNO
„Byť pánom svojho času a nerobiť veci, s ktorými nie som vnútorne stotožnený“

Na začiatok určite obligátna otázka - ako ste sa dostali k tvorbe Orgonitov? :)
Približne pred piatimi rokmi ma na orgonity upozornil jeden môj kamarát. Táto informácia sa ku mne dostala v období, keď som sa snažil zmeniť veci vo svojom živote, hlavne seba samého. Orgonit som vnímal ako prostriedok, ktorý mi môže pomôcť k zdravšiemu životnému štýlu a rozhodol som sa, že si nejaký orgonit zaobstarám.

Rozhovor s Danielom

www.orgonit.sk


Zašiel som do ezoterického obchodu a kúpil som si orgonitový amulet. Išlo o maličký mufin z matnej živice so šponami z čiernej ocele, bez liečivých kameňov a zakomponovaným drôtikom ako úchytkou. Téma orgonitov sa ma držala a naďalej som získaval informácie o orgonitoch a o výrobe orgonitov, až som sa rozhodol, že si orgonit vyrobím sám. V tom čase som sa intenzívne zaujímal o liečivé kamene a tieto boli (aspoň pre mňa) s orgonitmi od začiatku prepojené. Po tom, čo som si naštudoval hádam všetky dostupné informácie o výrobe orgonitov, som si kúpil kvalitnú epoxidovú živicu, viacero druhov liečivých kameňov a v sprievode mojej priateľky (v súčasnosti mojej milovanej manželky) sme sa vybrali do lesa a vyrobili naše prvé orgonity. Pri tejto, ako aj pri mnohých ďalších výrobách sme museli prekonať veľa nezdarov (nesprávny pomer tvrdidla a živice, príliš veľa rozrobenej živice naraz, zle vymastené formy, atď...), no táto činnosť ma jednoducho bavila, moja manželka ma v tomto mojom koníčku naďalej podporovala a tak sme vyrábali ďalej...


Viac na ►http://www.orgonit.sk/sk/orgonitove-amulety-privesky-a-klucenky/orgonito...


Po akom čase si vyrobil Orgonit, s ktorým si bol naozaj spokojný? Bol výsledkom skúseností a overených postupov, alebo skôr niesol niečo veľmi osobné, niečo od svojho tvorcu?

Spokojný som bol hneď so svojím prvým orgonitom, aj keď som na neho spotreboval tri krát viac živice ako bolo treba a jeho povrch nebol úplne rovný, keďže v lese ťažko nájdete úplne rovný povrch :)..ale robil som ho s láskou, s čistým srdcom, s čistým úmyslom a najlepšie ako som vedel! Každopádne orgonitový amulet pre seba, podobne ako orgonitovú pyramídu, som si vyrábal, až keď som mal formy, s ktorými som bol naozaj spokojný a tie som si musel vyrobiť svojpomocne. V tom čase už som používal pri výrobe váhu a kalkulačku:) Bolo to niekoľko mesiacov po našej prvej výrobe. Inak každý "handmade" výrobok nesie energiu od svojho tvorcu. Tohto by sme si mali byť vedomí všetci, či varíme obed, robíme kávu, alebo vyrábame orgonity!


Viac na ►http://www.orgonit.sk/sk/orgonitove-amulety-privesky-a-klucenky/orgonito...


"Handmade" má svoje nenapodobiteľné čaro, stalo sa už, že prišiel záujemca s veľmi konkrétnou predstavou tvaru i zloženia?

S požiadavkami výroby orgonitu "na mieru" sa stretávame relatívne často...a radi:) Niekedy je to požiadavka, keď predstava zákazníka je len orientačná a finálnu verzia je viac menej na nás, ale mávame aj úplne konkrétne požiadavky aj na tvar a zloženie. Niektoré z orgonitov, ktoré sme robili na základe požiadaviek našich zákazníkov, sme neskôr zaradili aj do našej štandardnej ponuky.


Viac na ►http://www.orgonit.sk/sk/orgonitovychembuster?page=shop.product_details&...


Viete poradiť, ak by niekto prišiel aby ste mu navrhli optimálne rozmiestnenie Orgonitov v celom byte, alebo vo firme?

Áno, túto informáciu máme uvedenú na našich web stránkach (http://www.orgonit.sk/sk/faq-asto-kladene-otazky, pozn. red.) a poskytujeme ju automaticky aj ľuďom, ktorí si od nás kúpia orgonit osobne.


Viac na ►http://www.orgonit.sk/sk/orgonitove-pyramidy-kepler-m?page=shop.product_...


Myslím, že je najvyšší čas, aby ste nám prezradili niečo o sebe:) Aj v prípade, že práca je pre človeka zároveň koníčkom, nájde sa určite ešte dosť vecí, ktorým sa rád venuje, ako je to u vás?

Mojou životnou prioritou je kráčať po Ceste Svetla a Lásky a pracovať pre Matku Zem. Toto zahŕňa v prvom rade prácu na sebe samom a žiť svoj život tak, aby som dokázal splniť poslanie, s ktorým prišla moja duša na túto Zem, v tomto čase. Výrobu orgonitov som bral od začiatku ako svoj koníček a postupne som si uvedomil, že je to krok k tomu, aby som si začal plniť svoje životné sny (dáva mi možnosť pomáhať svojou prácou iným ľuďom, byť pánom svojho času a nerobiť veci, s ktorými nie som vnútorne stotožnený) a môj dovtedajší profesný život ako aj moje rodinné zázemie mi dokonale otvorili cestu, aby sa z tohto koníčka stala moja profesia. Inak rád športujem (súťažne hrávam krajskú futbalovú ligu), rád čítam, rád pracujem na našom domčeku a záhradke a veľmi, preveľmi sa teším na naše prvé dieťatko, ktoré s mojou milovanou manželkou čakáme koncom novembra :)

Ďakujem za rozhovor :)

CEZ OKNO sa zhováral Sokol


VŠETKO o čom sme tu písali nájdete na tejto adrese


Viac na ►http://www.orgonit.sk/sk/orgonitove-dekoracie?page=shop.product_details&...


exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-lekarnicka


november 22, 2013 15:10 popoludní

 

 

Top