Obrázok používateľa CEZ OKNO
Chcete se zbavit největšího parazita ze všech?

Uvedu příklad z klinické praxe MUDr. Olgy Ivanovny Jelisejevové, zkušené lékařky z Moskvy, autorky knihy Rakovina – diagnostika a profylaxe. Obrátila se na ni šedesátiletá žena s tím, že ji všechno bolí a že už nemá sílu žít. Pacientka trpěla migrénami, křečemi, bolestmi v oblasti srdce, jater i slinivky, měla glaukom v oku a vyrážky. Chirurgové jí už stihli vyndat žlučník i slepé střevo a kvůli zánětu mozku brala otupující léky.
Obr. Snímok z kolonoskopie


Lékaři jí řekli, že jde o klimakterický syndrom, a protože ultrazvuk objevil zvápenatělé tkáně v levé mléčné žláze a cysty na pravé ledvině, navrhli i amputaci prsu. Jelisejevová si ženu vyšetřila metodou VTR (vegetativně-rezonanční testování) a objevila svalovce v srdci, očích, děloze a prsu, tři druhy plísní kandida v oku, v pravé ledvině a v cystách v levém vaječníku a chlamydie v plicích. Lékařka nasadila komplexní očistu od parazitů, plísní a chlamydií a už po měsíci se stav pacientky citelně zlepšil.


Parazit v krvi pod mikroskopem

Takových případů najdete mnoho, a i když uznávám, že můj oteklý kotník není takový trhák jako cysty nebo rakovina, i mně odčervení zbavilo vleklých potíží. Po frekvenčním vyšetření, irisdiagnostice z oka a rozboru kapky krve, které odhalily krom plísní a patogenních bakterií i pár složitějších potvor (mám psa a koně), jsem ke svému oblíbenému syrovému česneku přidala křemelinu, ořešák, jaterní a střevní očistu s půstem, plasmový generátor a klystýry. A změnila jsem ke své nateklé noze přístup. Přestala jsem jí nadávat, stydět se za ni a vinit ji za všechny trable světa, ale bezpodmínečně jsem ji přijala, každý den ji pohladila a řekla jí, že ji beru, ať je jakákoli. Po dvou měsících fyzické i duševní terapie mi noha splaskla natolik, že po takřka dvaceti letech vypadá, jako by ke mně patřila. Sláva, vejdu se do lodiček! (Ne že bych je nosila, ale to vědomí, že můžu, je fajn). Má to ovšem „malý“ háček. Za všechny procedury jsem zaplatila bezmála 10 tisíc korun, a tak jsem se začala pídit po tom, jaké možnosti nabízí alopatická medicína, kterou si každý měsíc platím (a nevyužívám) v rámci zdravotního pojištění. Ne že bych sáhla po chemii, ale uvědomuju si, že ne každý si může dopřát luxus přírodní léčby.


Úlovky ze stolice

Promiňte, nevedeme

Moje první kroky vedly do lékárny, kde jsem se sháněla po syntetických antihelminticích, lécích proti parazitům. Slečnu za přepážkou s nápisem „Volný prodej“ můj dotaz vyvedl z míry natolik, že mi nejdříve nabídla Kinedryl, a když mi neporozuměla ani podruhé, s omluvou že neví, o čem je řeč, mě poslala za kolegou k výdeji na předpis. Ten byl víc v obraze. „Máte na mysli veterinární antihelmintika?“ Ne, chci je pro sebe, povídám. Lékárník zaťukal do kompjútru a sdělil mi, že má na krámě jediné balení Vermoxu proti škrkavkám, roupům, tasemnicím, měchovcům, háďatům a tenkohlavcům. Jen to jedno? „O lék není zájem, tak ho neobjednáváme,“ vysvětlil lékárník. A čím mám zabít vlasovce, prvoky či zákeřné svalovce a měchožila zhoubného? (Svalovec se dle naturopatů nejčastěji podílí na vzniku rakoviny a měchožil způsobuje obří cysty – viz video níže). „To se budete muset zeptat na krajské hygieně nebo ministerstvu zdravotnictví, k nám do lékárny se tyhle věci vůbec nedostanou.“


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Není divu. MUDr. RNDr. František Stejskal Ph.D. z Oddělení tropické medicíny při 1. LF UK ve svém pojednání o léčbě helmintóz hovoří o řadě léků – Zentelu, Notezinu, Mectizanu, Yomesanu, Mintezolu, Cryptazu, Aliniu, Biltricidu, Helmexu, Fasinexu nebo Pyrviniuu. V databázi Státního ústavu pro kontrolu léčiv je ale nenajdete, to znamená, že v ČR nejsou registrované ani dostupné. Přitom ještě před několika lety u nás byly k mání Pyrvinium a Zentel (ten byl mimo jiné účinný i proti svalovcům), ale pak se přestaly vyrábět. Prý z ekonomických důvodů. Jedinou možností je tedy objednat léky ze zahraničí, ale to má řadu úskalí a málokterý lékař je ochotný je podstoupit.


Tento parazit žil ve střevě

Tak si to shrneme. Odčervovat psy a kočky je běžné, dokonce žádoucí (majitelé psů a koček vědí, že přemnožení parazitů může být pro oslabený organismus i smrtelné) a veterinární antihelmintika jsou dostupná nejen v lékárně, ale i volně na internetu. Nám však zdravotnictví nabízí jediný preparát, a to Vermox, který je na předpis a na omezené spektrum parazitů. Zvláštní v době, kdy tzv. civilizačních chorob a zdrojů nákazy z masa, domácích mazlíčků a exotických zemí přibývá. Myslet si, že odborníci něco přehlédli, je v dnešní technologicky vyspělé době, kdy umíme rozřezat lidské tělo na plátky tlusté pár mikrometrů, dosti naivní. Otázka spíše zní, proč odpovědné orgány dosud z trhu nestáhly i Vermox…


Tady se jeden klube z kůže...

Podíváme-li se na rozměry parazitů, proti nimž je přípravek primárně zaměřen, odpověď je nasnadě. Tyhle tři prevíty totiž tak snadno neutajíte. Roup klade vajíčka kolem řitního otvoru, škrkavka dorůstá 30 cm, tasemnice až pěti metrů a jejich části nebo vajíčka se čas od času uvolní do stolice, takže jsou viditelné pouhým okem. A protože se vyskytují hlavně u dětí, pozorným rodičům jen těžko uniknou.

Lékařka: Vliv parazitů na zdraví člověka západní medicína podceňuje nebo přehlíží

Osamocené balení Vermoxu v lékárně znamená dvě věci – že se u nás roupi a spol. takřka nevyskytují (praxe to ovšem vyvrací), nebo není tak snadné získat na lék recepis. Jak mi potvrdila jedna osvícená praktická lékařka (jméno se nakonec rozhodla neuveřejnit), vliv parazitů na zdraví člověka se v západní medicíně podceňuje nebo záměrně přehlíží. Když už lékař vyšetření na parazity provede – často na přání pacienta, diagnostika je buď nepřesná (ať už se zjišťují protilátky nebo vyšetřuje stolice, kdy jediný vzorek nestačí – i veterinář vám řekne, že test je průkazný až ze šesti dávek sbíraných po třech ob den), nebo drahá a tedy se nenabízí (metoda PCR, která odhalí DNA parazita, stojí od 500 do 1500 Kč). Testy se tak mnohdy vracejí falešně negativní, lékař to považuje za uzavřené a pacient jde zakoupit česnek (v lepším případě) nebo si nechá předepsat léky na zažívací potíže.


Paraziti se neomezují jen na střeva, mohou se usídlit v jakékoli části těla. Třeba v mozku

A tím se dostáváme k největšímu a nejzákeřnějšímu parazitovi – farmaceutickému průmyslu – a otázce proč kryje skutečné původce nemocí a donekonečna tlumí jen příznaky jejich řádění, případně proč nespojí síly s alternativními léčiteli a nevezme si z dostupných léčebných metod to nejlepší pro své pacienty? Protože farmaprůmysl není o veřejném zdraví a blahu, ale o stálém přísunu pacientů, multimiliardových ziscích do korporátních kapes a soustavné chemizaci našich těl, která umožňuje řízenou manipulaci s lidskou populací – od narození až do smrti.


To není křečová žíla, ale podkožní paraziti

Tohle je parazit zvaný ascaris

Máme možnost volby. Buď přistoupit na hru, jejíž scénář jste si nenapsali, nebo převzít odpovědnost za své zdraví – to znamená lépe jíst, lépe smýšlet a alespoň jednou půl roku se odkovit, odkyselit a odčervit.

Chcete se zbavit velkého parazita? Začněte těmi nejmenšími.

Katka Šmídová
(připraveno pro časopis Vědomí, www.ac24.cz)

Zdroj: www.prawda.cz
Uverejnené so súhlasom autorky


Súvisiace:

ZAPPER CENTRUM ČR
www.zapper-centrum.cz

www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz

www.super-ravo-zapper.cz

Ka Loonah: PARAZITY A ŽIVÁ STRAVA
http://www.cez-okno.net/clanok/ka-loonah-parazity-a-ziva-strava

PREČO SME PODVYŽIVENÍ A PREKYSLENÍ
http://www.cez-okno.net/clanok/ked-jedlo-je-liek/preco-sme-podvyziveni-a...


Sekcie: 
september 20, 2014 00:18 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonymný
    Anonymnýapríl 29, 2019 14:34 popoludní

    Komentár: 

    Chovám kočky. Kdysi jsem se v nějakém článku dočetl o preventivním odčervení chovatele a chtěl jsem tuto prevenci realizovat. Lékárnice se na mě dívala, jako bych vylezl z hnoje! Nevím, jestli jsem parazitonosič nebo ne, ale takový odmítavý přístup jsem opravdu nečekal. Doporučený česnek jako všelék požívám běžně a tak rada lékarnice připomíná silně DOBU TEMNA a tupé víry v postuláty té jediné knihy. Obdobný přístup jsem postupem času vysledoval i u různých lékařů, kteří to, co nedokáží vysvětlit či diagnostikovat jen zesměšňují.

 

 

Top