Obrázok používateľa CEZ OKNO
Aolian: Průběžně čistíme

Ahoj, koukám, že spousta lidí se té octové antichemtrailsové metodě směje (http://orgo-net.blogspot.com/2011/04/jak-znicit-chemtrails-octem.html). Nám to zatím funguje. Nejlepší účinky jsou samozřejmě za teplého a slunného počasí, kdy se dostává do vzduchu víc octových výparů. K tomu ještě přidáváme působení minerálů, hlavně křišťálů a ametystů, jakož i orgonitů. Myslím si, že ocet je účinný i proti methylalkoholu, který navozuje pocity únavy a ospalosti. V octu nalitém do misky se dokonce dají orientačně sledovat spady chemtrailsů ze vzduchu (posílám odkaz na video natočené v Arizoně, které zachycuje stříbrný déšť padající z jasné bezmráčkové oblohy):

http://www.youtube.com/watch?v=_L0POXvvSKY&feature=player_embedded

Při větším spadu chemtrails se na hladině postupně vytvoří olejová skvrna, která zabraňuje dalšímu odpařování octa. Olejovou vrstvu lze jednoduše rozpustit dalším přilitím octového roztoku.

K tomu průběžně energeticky čistíme atmosféru, protože její energie mají jakousi tendenci neustále "zatuhávat, lenivět a usínat". To jsou důsledky zrůdných geoinženýrských pokusů, negativního myšlení lidí a elektrosmogu. Na regeneraci vzduchu jsou také výborné různé přírodní éterické oleje. Na zahrádce pěstujeme hodně provensálských bylinek včetně levandule a meduňky. Všimnul jsem si, že i tyto bylinky dokáží velice pěkně působit na regeneraci a harmonizaci energií ve vzduchu.

Během velikonoc jsme měli horší výsledky s aplikací octa a přídatných prostředků. Do naší vsi se sjelo mnoho lufťáků, kteří doslova "zahltili" vzduch hutnými energiemi. Kdyby viděli jemnohmotnýma očina, co svým jednáním a myšlením produkují za temno, tak by se nejspíš pořádně lekli a zamysleli nad způsobem svého života. Každé odpoledne hořel na naší zahrádce pořádný oheň a přírodní bytůstky nám pomohly v pondělním podvečeru zcuknout mraky do malé, ale příjemně očistné bouřky. Jsem jim za to moc vděčný. Teď už se situace u nás stabilizovala a všichni jsme si po tom náročném velikonočním čase s úlevou oddychli.

Také postupně zjišťuji, že chemtrails dokáží hodně zhoršit zdravotní stav, ale spíše až druhotně. Jejich negativní energie a látky se totiž do velké míry nabalují hlavně na staré problémy. Když se odhalí hlavní příčiny problémů, které z velké části spadají do našich minulých životů a vyčistí se temné blokády a psychická traumata s tím související, tak povolí i negativní účinky chemtrailsů. Ilumináti jsou samozřejmě pěkně vzteklí, když se čistí temná minulost planet i osob a snaží se stavět nejrůznější bariéry, aby to šlo co nejhůř a aby zkreslovali obrazy a data. Stále vyhazují pravou jemnohmotnou předsádku naší planety do meziprostoru a nastrkují sem tu svou, falešnou, kde mají natkanou duchovní ochranu pro temnou lobby, geoinženýrské pokusnictví a zkreslené vize budoucnosti, které se snaží nenápadně promítat do mysli různým esoterikům. Často jim do mysli holograficky promítají obrazy nějakých andělů nebo "božích poslů", kteří slibují lepší budoucnost a svět bez válek. Přitom jim do aury nenápadně vnášejí implantáty, které snižují aktivitu ducha a navozují stavy pasivity.

S touto falešnou jemnohmotnou předlohou (mústrem) udržují temnáři naši planetu v jakési jemnohmotné kleci. Vypadá to opravdu děsivě - naše planeta zavřená za mřížemi jako nějaký trestanec ve vězení! To, co se děje na naší planetě tady ve hmotě, to všechno má svoje jemnohmotné předlohy v astrálu. Ilumináti je tam tkají do podoby vrstev a obalů a temní lobbisté je tady potom zmhotňují, aniž by o tom třeba vědomě věděli. Ta astrální klec kolem naší planety vypadá dost podobně jako takhle fotka zachycující mříž nasprejovanou z chemtrails (viz foto chemtrailsova_mriz.jpg). I barvy docela sedí... Fotku jsem našel na webové stránce
http://binarydissent.com/?p=116

Vím o mimozemských civilizacích, které by chtěly a dokázaly radikálněji zasáhnout proti stávajícím geoinženýrským a klimateroristickým zvěrstvům. Také by dokázaly zintenzivnit energetické působení minerálů a orgonitů. Neustále ale narážejí na jeden problém, s nímž se zatím neumí vypořádat: kvůli tomu, že ta pravá astrální předsádka naší planety je vychýlená mimo svou správnou pozici, se jim nedaří převést potřebnou sílu do hmoty a pořádně zasáhnout podle karmických zákonů planety. Bude proto nejspíš potřeba najít ten stěžejní okamžik, při němž kdysi dávno, pradávno došlo k přeprogramování systému v našem vesmíru tak, že to způsobilo odchýlení astrálních předloh od hmotných úrovní a možnost vzniku iluzivních meziprostorů. A potom to posadit všechno hezky zpátky na sebe. Kdybyste někdo měl nějaký nápad, jak na to, dejte vědět.

Díky! Zdraví Aolian.

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

apríl 29, 2011 19:45 popoludní

 

 

Top