Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čtyři teorie vysvětlující chemtrails

1) Snaha zablokovat sluneční paprsky dopadající na zem, včetně ultrafialového záření, které projde vrstvou ozonu v horních vrstvách atmosféry. Cílem je snížení teploty na povrchu země a blokování ultrafialového záření způsobujícího rakovinu kůže u člověka. Aerosol stříkaný letadly je pravděpodobně oxid hliníku nebo sloučenina, která má podobné vlastnosti a odráží sluneční světlo.

2) Vojenský program RFMP (Radio Frequency Mission Planner) amerického námořnictva. Jedním z podpůrných podprogramů v systému RFMP je počítačový program VTRPE (Variable Terrain Radio Parabolic Equation). Tyto dva programy umožňují vidět bitevní terén ve 3D na televizní obrazovce. Systém RFMP závisí na satelitech a jejich snímcích.


VTRPE počítačový program fungoval přesně pouze nad vodou a v pobřežních oblastech, ale ne na pevnině. Vláda a armáda to vyřešily vypuštěním aerosolu, směs solí barya, do atmosféry nad Amerikou. Chemické a elektrické vlastnosti směsi způsobí, že vlhkost zůstane v mracích. Postřik z bodu A do bodu B umožní vysokofrekvenční komunikaci po této cestě v obou směrech, a to i přes zakřivení Země. Chemtrailsové soli barya byly použity nad Irákem a Saúdskou Arábií.

3) Projekt také používá směs solí barya v atmosféře. Řízení počasí je projekt amerického letectva a využívá koncepci Nikoly Tesly o záření rádiových frekvencí (HAARP) směrem k ionosféře. Podpůrné systémy křehkého života v našem životním prostředí jsou ovlivňovány, testovány a pozměňovány vládou pro vojenské účely. Z dokumentů letectva vyplývá, že „rizika jsou vysoká, ale odměny stojí za to.“ Věří se, že se mikrovlnná energie také používá v programu řízení počasí.

Údaje o počasí je také vyžadované jako vstup do programu VTRPE v systému RFMP. Vylepšená technologie řízení počasí umožní armádě zadržet déšť, vyvolat povodně, způsobit sucha, vyvolat bouře, poškodit plodiny a srazit jakoukoli zemi na kolena bez jediného výstřelu.

4) Program biologické detekce a dekontaminace agentury DARPA (http://cs.wikipedia.org/wiki/DARPA). Program také používá směsi solí barya jako základ aerosolu spolu se speciálními polymerními vlákny, které vypouští v atmosféře a následně testují systémy detekce a dekontaminace.


Předpokládá se, že soli barya, polymerová vlákna a další chemické látky v ovzduší jsou dráždidla, která jsou přímo nebo nepřímo odpovědná za nedávné celostátní epidemie nárůstu počtu případů krvácení z nosu, astma, alergie, pneumonie, infekce horních cest dýchacích a nápadné zvýšení příznaků zánětu kloubů. Chemikálie nezákonně rozprašované do atmosféry tvoří škodlivé atmosférické a pozemní podmínky poškozující zdraví lidí a zvířat, ale příznivé pro růst škodlivých plísní a hub. Tyto podmínky nejsou příznivé pro dobré zdraví. Rozpustné soli barya a těžké kovy, jsou toxické v savčích systémech. Jsou rychle vstřebávány zažívacím ústrojím a ukládají se ve svalech, plicích a kostech. Není k dispozici žádný údaj z lékařské veřejnosti o dlouhodobých účincích barya v lidském těle.


Tyto programy jsou tajné, protože federální EPA (http://cs.wikipedia.org/wiki/Agentura_pro_ochranu_%C5%BEivotn%C3%ADho_pr...) a Státní agentura kvality životního prostředí nepotřebují „vědět“ o tom, co jsou vedlejší produkty biologických, nezákonných a škodlivých přísad. Je to z toho důvodu, aby projekt prohlášen tajným pro občany.

Překlad článku Four Theories to Explain Chemtrail
http://www.anomalies-unlimited.com/Theories.html

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/


Súvisiace:

K čemu slouží chemtrails?
http://www.cez-okno.net/clanok/chemtrails/k-cemu-slouzi-chemtrails


apríl 05, 2012 19:16 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa MetHew
    MetHewapríl 09, 2012 12:26 popoludní

    Komentár: 

    Krásny obrázok dopravného lietadla :)

 

 

Top