Obrázok používateľa CEZ OKNO
Hybridní vzducholodě a vzdušné platformy budou pumpovat chemikálie do atmosféry

Pár dní po článku s opilým pilotem vyšel článek, odhalující další leteckou firmu přistiženou při rozptylování chemtrails. Tentokrát tak, že jeden člen newyorské chemtrailsové hlídky nafilmoval tři sprejující letadla, a přiblížením na jednom z nich přečetl logo společnosti Cargolux. http://aircrap.org/cargolux-identified-as-another-chemtrail-fleet/33693/ A to jsme u jádra věci: když webáci z aircrapu zjišťovali informace o Cargoluxu, vyplul na povrch dokument pdf s názvem Aurora Geoengineering Cost Analysis - Final Report, zpracovaný na Univerzitě Calgary pro firmu Aurora Flight Sciences a vydaný na podzim r. 2010. http://people.ucalgary.ca/~keith/Misc/AuroraGeoReport.pdf. Tento dokument mě dosti šokoval (a to snesu hodně) ale taky poučil...

Pár myšlenek z dokumentu:


Analýza nákladů na geoinženýrský program Aurora - závěrečná zpráva:

* Geoinženýrství je způsob ochrany Země před nadměrným ohříváním sluncem.

* Proti tomuto ohřívání ochrání clona nejlépe ze sloučenin síry (možno i jiné chemikálie), rozptylovaných letecky do atmosféry.

* Ročně je třeba rozptýlit do vzduchu nejméně 1 milión tun.

* Analýza zjišťuje, jaké budou náklady na tuto operaci, kolik letadel jaké velikosti bude třeba, kde je možno umístit jejich základny, kolik stojí rozptylování v různých výškách.

* Analýza hodnotí vhodnost existujících letadel, na nichž byly provedeny zkoušky ohledně rozptylování chemikálií, a náklady na jejich příslušné úpravy.

* Je hodnoceno několik leteckých společností, které prováděly rozptylovací zkoušky (mezi nimi Cargolux).

* Byly srovávány náklady na rozptylování velkými i malými letadly.

* Kromě existujících letadel byla zkoušena i speciální letadla, ve spolupráci s armádou a NASA.

* Kromě letadel byly zkoušeny i hybridní vzducholodě.

* Byly zkoušeny i rakety a střelné zbraně.

* Uvažuje se o použití floatačních plošin, které by pumpovaly chemikálie potrubím do atmosféry. Do výše 21 km (výš je to moc drahé). (Zatím nechápu, jestli by se ty plošiny měly samy vznášet - snad i jo, nemám to dočteno.) Update: Opravdu se vznášejí ve výší 21 km.

* Sečteno a podtrženo: Američané už vědí, že roční náklady na geoinženýrství budou mnoho miliard dolarů.

Můj spekulativní závěr

Opět se pár věcí vyjasnilo. Už se tu kolikrát psalo, že jsme viděli na obloze chemtrailsovat cosi, co určitě nemělo křídla. Nebo něco, co bylo schopno letět i stát ve vzduchu. Už víme, co to mohlo být: hybridní vzducholoď. Když už o ní uvažuje i civilní výzkum, tak musí být už pěkných pár desítek let ve vojenském provozu.

A samozřejmě že při zkouškách nákladů "cvičně" rozptylovala chemikálie spousta leteckých společností, takže jsme se nepletli, když jsme si mysleli, že v chemtrailsování mají prsty nejen vojenská, ale i dopravní letadla.

A ještě se kouknu, jak je to myšleno s těmi plošinami. Jsou to koule vznášející se ve vzduchu, nesoucí systém pump a potrubí, pumpující ze země tekutinu nebo plyn.

Vzdušné platformy jsou héliové koule o průměru 300m

Údajně takové platformy ještě nejsou vyrobeny, počítání nákladů na ně je teoretické, ale vzhledem k dosavadním znalostem o vzducholodích a o pumpování tekutin na vodních platformách jsou prý tyto platformy proveditelné.

Vzdušná platforma má být héliová koule o průměru asi 300 metrů, která má nést systém potrubí a pump. Potrubím může být ze Země hnána chemikálie ve formě kapaliny (ukazuje se jako levnější varianta) nebo ve formě plynu. (Slurry pipe - potrubí s kapalinou, gas pipe - potrubí s plynem.)

Studie analyzuje potřebnou pevnost materiálu, tlak v něm, sílu stěny potrubí a jeho průměr... vše je údajně proveditelné, náklady na pořízení a na provoz.

Deset takových platform by ovládala posádka asi o 10 lidech.

Ještě tabulky vypočítaných nákladů na jednotlivé způsoby provádění geoinženýringu.

První tabulka - náklady na pořízení v miliardách dolarů, druhá tabulka - náklady na roční provoz v miliardách dolarů.

To je teda ta sluneční clona nevyjde právě levně...Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

február 13, 2011 20:43 popoludní

 

 

Top