Obrázok používateľa CEZ OKNO
Očami vzdelaného amatérskeho meteorológa: 16. I na Euro se bude oficiálně manipulovat počasí

Díky Snowmanovi za příspěvek!
Zdravím,
1) podívejte se na tento článek:
http://www.sport.cz/fotbal/me-2012/clanek/427334-ukrajinci-chystaji-pri-... Pěkně pomalu s tím oficiálně začínají, aby si lidé zvykali.
A zvláště mě zaujalo toto: "Ukrajina si "vylepšila" počasí už při oslavách výročích konce druhé světové války. Devátého května vzlétl obří dopravní letoun Antonov-30, který postříkal chemikáliemi mrak a zabránil dešti."

Takže nezapomněli zmínit ani zapojení dopravního typu letadla a sprejování mraků.

Sice to není nějak převratné, co se týče oficiálních tezí o klimaterorismu, ale stejně myslím hodné pozornosti.

2) V minulém článku jsem psal, že vedra na přelomu dubna a května způsobí velké sucho, které už v menší míře bylo od března.
Bohužel celý květen pokračovalo suché teplejší počasí a tak se situace od veder nejen že nezlepšila, ale ještě se zhoršila, aktuálně je již jedno z největších such za poslední desítky let, škody budou obrovské:

Porovnejte to se stejným obrázkem v předchozím článku...

Když se v půli měsíce alespoň výrazně ochladilo, tak stejně za dané, normálně dost vlhké situace, nespadly téměř žádné srážky, a naopak se vyskytl jeden z nejpozdějších mrazů v nížinách za mnoho let 18.5.; a poškodil velké množství rostlin...

Jaký podíl má na těchto nebezpečných extrémech klimateroristická aktivita je otázkou... sprejování bylo celkem časté; ale každopádně mnohé další projevy nejsou jednoduše rozpoznatelné.

3) Objevil jsem hodně podivnou fotku oblačnosti na ČR focenou z letadla... běžná kupovitá oblačnost je na přerušena podivně přesnou půlkruhovou rýhou kolem které které je stratoformnější oblačnost podivně uspořádaná do obdélníčků... tohle opravdu není nic přirozeného, nejspíš to způsobilo nějaké zařízení vydávající el-mag pulsy:

Pěkný den

Snowman

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Seriál: Očami vzdelaného amatérskeho meteorológa
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ocami-vzdelaneho-amaterskeho-mete...

Co jsou to vlastně meteorologické modely a komu slouží?
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/ocami-vzdelaneho-amaterskeho-me...

Seriál: Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
jún 01, 2012 00:30 dopoludnia

 

 

Top