Obrázok používateľa CEZ OKNO
Inverze pohledem z letadla

Zdravim,
dne 9.11. jsem cestoval z Mnichova pres Berlin dale pres Atlantik.
V Mnichove jsme meli zpozdeni pri odletu, nebylo videt kvuli inverzi na krok. Po startu letadla cca po 300 metrech uz svitilo slunce. Od Mnichova smerem na zapad se pod nami rysovala bila husta deka.

Leteli jsme do Berlina pres Karlovy Vary.
Na hranici CR vykukovaly z deky cerna kolecka - vrcholky hor.
Nestihl jsem vyfotit, sorry :-)
Snowman mel pravdu v clanku - http://orgo-net.blogspot.com/2011/11/meteorolog-k-predchozim-dvema-clank... - lokalni vrcholky kopcu
Pred pristanim v Berline jsem zahledl kopuli berlinske televizni veze, jak vykukuje nad mraky. (http://cs.wikipedia.org/wiki/Berliner_Fernsehturm), zbytek pod kopuli nebyl videt.
Pri mezipristani jsem si pripravil fotak a kratce po startu z Berlina zacal fotit bilou deku,ktera se tahla dokonale bez jedine skuliny az k New Yorku.
Pripadne mohu fotografie zaslat v plne palbe v 2048x1536.
Hodne zdaru...
T.

P.S. Orgonet: Děkujeme! Možná kdybys aspoň něco poslal v plném rozlišení, rádi bychom se koukli. K tomu vykukování: jednotlivé vrcholky hor jistě vykukovaly z deky, i ta berlínská věž, ale jednotlivé vykukující hory by na satelitním snímku nebyly vidět... ale Šumava tam vykukovala celá, nejen hory. Proč právě Šumava a ne už Krušné hory? Ještě to probereme. Moje spekulace č. 1: Aby mohli počasí vydávat za inverzní, chtějí klimateroristé ukázat, že jsou nějaké hory, kde to jako funguje - na horách jasno, jinde mlha (:-))

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Chemtrails inverzia
http://www.cez-okno.net/clanok/chemtrails/chemtrails-inverzia


november 22, 2011 22:04 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top