Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kam všichni pořád lítají, že se nebe netrhne?

Snímek: ICAO - řízení letového provozu nad ČR... Vypadá to hustě, ale... ve skutečnosti je to daleko hustší... | Kolik sprejujích letadel mi lítá denně nad hlavou? Už tu bylo několikrát popisováno, že nad mou hlavou/bydlištěm vede "nepřetržitá linka", po které létají neustále letadla stejnou trasou, stejným směrem od západu na východ v intervalech 2 až 10 minut. Takže za hodinu jich mohu napočítat až 30, někdy i více, to když létají ve dvojici - těsně za sebou nebo souběžně v různých výškách. Některá sprejují, některá ne. Některá viditelně zapínají a vypínají sprejování. Létají i v noci - je vidět jejich světla a hřmění. Létají i při zatažené obloze - je slyšet jejich hřmění. To mluvím o jedné jediné lince. Když vysunu trochu více hlavu z okna, vidím další a další a další rovnoběžné nepřetržité linky... a to ještě nemluvím o těch, které je křižují.


Zastánci contrails už mě informovali, že přes ČB vede frekventovaná trasa na Linec, letadla už snižují výšku, proto jsou tak vidět a slyšet... No ale když si představím, že všechna ta letadla chtějí přistát na letišti v Linci... za hodinu už nebudou mít kam sedat :-))) A co/koho tam asi stále vozí? Kromě toho, my z ČB jezdíme do Lince směrem na jih, tak proč ta letadla směřují na východ?

Někdo zaslal do komentářů důležitý materiál - odkazy na mapy řízení leteckého provozu ICAO. Ne že se v tom nějak vyznám, ale jedná se o letecké trasy nad ČR ve dvou různých výškách. Když se tak dívám na svou oblast a hledám svou trasu od západu na východ, zjišťuji, že na těchto mapách žádná taková trasa není zaznamenána, ani nízko, ani vysoko! Tak co je to za letadla, co mi v tak hojném počtu denně hřmějí a sprejují nad hlavou?

Klikněte si na ty odkazy, hlavně vy, co bydlíte v místech, kde je podle mapy méně provozu, a porovnejte s tím, co vidíte nad hlavou! Možná taky zjistíte trasy, které oficiálně neexistuji.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

november 21, 2010 18:46 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa 123
  123november 21, 2010 18:57 popoludní

  Komentár: 

  Pozrite TERAZ na satelitne zabery

  http://www.sat24.com/

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 21, 2010 19:22 popoludní

 3. Obrázok používateľa DAVID
  DAVIDnovember 21, 2010 21:05 popoludní

  Komentár: 

  bežne sa stava ze vidim na oblohe lietadlo , ktore ale ma www.flightradar24.com nie je vidiet ...

 4. Obrázok používateľa andré
  andrénovember 22, 2010 10:49 dopoludnia

  Komentár: 

  mam otázku: proč by se někdo zabýval záměrným vypouštěním umělých látek do ovzduší, když by tyto látky zákonitě ovlivnili v ovzduší i jeho samého?

  toto není, žádná sugestivní řečnická otázka.
  pokud si někdo myslíte, že víte, dejte mi na ni odpověď...

 5. Obrázok používateľa volodka belussky
  volodka belusskynovember 22, 2010 18:32 popoludní

  Komentár: 

  Zrejme bezpilotné lietadlo

 6. Obrázok používateľa jozef
  jozefaugust 16, 2012 23:50 popoludní

  Komentár: 

  preco niekto vymyslel atomovu bombu ked jej pouzitie moze ovplyvnit aj jeho zivot ? lebo ludska arogancia nepozna hranice a arogancia tzv.vedcov je nekonecna,,,alebo este jednoduchsia odpoved...lebo mozu

 

 

Top