Obrázok používateľa CEZ OKNO
Těsné míjení dvou letadel Cargolux nad Prahou

Při nedávné diskusi o falešných letadlech mi byl doporučen web planes.cz jako zdroj kvalitních fotografií letadel. A opravdu. Hned první kvalitní fotka mě zaujala: Těsné míjení dvou letadel Cargolux nad Prahou (Žádné logo tam sice nevidím, ale když to říkají. Cargolux je společnost prokazatelně spjatá s geoinženýringem, viz http://www.cez-okno.net/clanok/chemtrails/hybridni-vzducholode-a-vzdusne...).

Podle popisu fotky se letadla míjela s výškovým rozdílem 300 m. Tato fotka vede loňský i letošní žebříček nejlepších fotek. Ani se nedivím, nad takovým přeletem zůstává rozum stát.

Proč by tohle dělala normální letadla? Mají snad tak málo místa a tak málo letových drah?

Ovšem sprejovací (geoinženýrská) (chemtrailsovací) letadla bez oken, která to nepochybně jsou, ta občas potřebují nastříkat dvě vrstvy chemikálií nad sebou, když se jedna vrstva sama nedrží...

http://www.planes.cz/cs/photo/1001896/b747-428fscd-lx-icv-cargolux-clx-c...

A ještě jedno křížení nad Prahou:

A ještě jeden obrázek od čtenáře. Velmi často vídáme, jak letadla "táhnou" v rojnici jedním směrem, tady jenom 2, jinak klidně i 8 vedle sebe, zejména navečer... to je tak běžné, že to už ani nefotím, ale jak je vidět, pořád jsou lidi, co je nenapadne klást si otázky. Co asi dělají? Závodí? Ba ne, nasycují atmosféru svinstvy.

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Rubriky: 
február 23, 2011 22:11 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 24, 2011 11:37 dopoludnia

  Komentár: 

  Len tak pre zaujimavost, som momentalne v Porte(Portugalsko) a neviete si ani predstavit aka je tu obloha cista a to cely den! Toto som na Slovensku uz davno nezazila krasny slnecny den bez bielych pruhov na oblohe :)

 2. Obrázok používateľa agent000
  agent000február 24, 2011 12:34 popoludní

  Komentár: 

  No já jsem ze severních Čech a obloha je tu také krásně čistá bez pruhů a bez mráčku už několik dní

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 24, 2011 15:06 popoludní

  Komentár: 

  to bych dnes netvrdil,Teplice jsou pod mlíčkem.

 4. Obrázok používateľa Majco
  Majcofebruár 25, 2011 11:32 dopoludnia

  Komentár: 

  Tak nieco take ako je ten posledny obrazok som videl minule leto. Dve lietadla leteli spolu a z toho jedno bolo mensie. Vsetci sme na to s udivom cumeli. Pre spresnenie - to mensie letelo par desiatok metrov za vacsim.

 

 

Top