Obrázok používateľa CEZ OKNO
Umělá výroba sněžení

Celý den dosti slušně sněžilo, sníh výborné kvality, prašan, pro který lyžaři neznají bratra, jen aby si ho sjeli první (:-))) Celé to sněžení bylo vyrobeno uměle, jak ukazují následující zvláštnosti na satelitních snímcích. Brzy ráno byla oblačnost přicházející od jihu "opražena" radiací, tzv. "žlutý třesk" k aktivaci co nejsilnějších srážek.

Přes den vysílaly německé radary obří kruhy do západní části Čech, chvíli jeden, chvíli dva. Tím rovněž aktivizovaly srážky a udržovaly postup oblačnosti v požadovaném směru.


Přes den se to vysněžilo, a navečer klimouši začali vytvářet na jih od nás další vydatnou chemtrailsovou oblačnost. Viz letecké čáry na nočním snímku a vláknitost na barevném snímku.


Oblačnosti bylo dnes celkově mnoho, takže měli přesilu. Octování (ode mě 3 litry octa) sice něco rozpustilo (v ČB prosvítalo slunce i trochu modré oblohy), a nad mraky proto letadla hřměla jedno za druhým, ale na azuro to nestačilo. Dávat do toho víc než tři litry nehodlám, ať si hrajou, aspoň máme na chvilku pěkný sníh, a únor bílý pole sílí (:-)))

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Chemtrails
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/chemtrails


Sekcie: 
február 25, 2013 16:08 popoludní

 

 

Top