Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vedlejší účinky chemtrails

Fáze 1 a 2:

Cvakání/skřípání v lebce

Proč se to přesně děje zatím není známo, ale souvisí to s nanočipem (http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/navod-na-boj-proti-cipove-totalite), který je instalovaný, nebo již operuje v lebce hostitele. Je to pravděpodobně jakýsi druh CPU (procesoru, http://cs.wikipedia.org/wiki/CPU). Tyto zvuky se objevují obvykle v noci v průměru jednou za měsíc a trvají jen několik sekund. Jsou zcela bezbolestné a snadno zůstanou bez povšimnutí.

Fáze 1 a 2:

Bolesti kloubů, bolesti hlavy, únava, atd.

Nasycení nanovlákny má různé účinky u různých lidí. Většina lidí si ničeho nevšimne, nebo budou příznaky považovat za znak stárnutí. U lidí, kteří si kvůli účinkům zajdou k doktorovi, bude diagnostikována fibromyalgie (http://www.lupus-sle.cz/clanky/co-je-fibromyalgie). Fibromyalgie zachycuje nemoci, které vznikly asi před deseti lety, aby lékaři měli co říct pacientovi, když si stěžuje. Lékaři neumí přesnou diagnostiku a nechápou, proč se pacient cítí určitým způsobem, takže zkorumpovaná zdravotnická zařízení chrlí tyto nesmysly. Tyto nežádoucí účinky jsou především fází 1.

Fáze 2:

Pokračující svědění kůže

Často určitá část těla člověka neustále svědí (např. levé koleno). To je záměrné a je signálem pro ostatní, že jsou ve fázi 2.

Fáze 2:

Pach spálenin

Fáze 2 vystihuje schopnost člověka cítit pachy. Nemám tušení, proč chtějí vědět, co cítíme. Při vdechování nebo vydechování cítíte pach kouře nebo něčeho hořícího. Zapouzdření každého neuronu, který má na starost smysly (čich, chuť, atd.), musí samozřejmě způsobit nějaké vedlejší účinky. Je zajímavé, že když pláču, tak cítím máslový popkorn.

Fáze 2:

Levé oko

Jeden z konceptů na vysoké úrovni, který je tlačen do filmů: levé oko je z nějakého důvodu šílené zlo. Ve fázi 2 je do levého oka instalována nanokamera. Tímto postižení lidé můžou tvrdit, že cítí jakoby malou ranku ve svém levém oku, za sušších podmínek, jako když jdou pozdě v noci spát. Pokud jste zjistili, že máte v levém oku nanokameru, pak je pravděpodobné, že vám něco nainstalují i do pravého oka.

Fáze 2:

Neustálá kovová chuť v ústech

Někteří lidé tvrdí, že mají v ústech neustálou kovovou chuť. Obzvláště když se chystají jít spát. To je většinou znakem toho, že jste monitorován. Čím více vás sledují, tím větší máte kovovou chuť v ústech. Není to vedlejší účinek léků, což by vám mohli říct někteří doktoři. Pokud neberete léky a jste zcela zdráv a najednou cítíte v ústech neustálou kovovou chuť, pak jste monitorován 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Fáze 2:

Morgellony

Morgellony (http://en.wikipedia.org/wiki/Morgellons) mohou zasáhnout kohokoliv. Jde o problém s nanoboty a vlákny, ať už je to úmyslné, nebo ne. Imunitní systém vůbec nedokáže tato vlákna rozpoznat. Když tělo nemůže přijmout tato vlákna, tak je vytlačí z těla ven skrze kůži. Ale kůže je bariérou, protože vlákna jsou příliš velká. Takže se kůže rozpadne a dojde k poranění. Mějte na paměti, že všichni máme morgellony (nanovlákna), skutečné příznaky morgellonů se objeví, když se jich chce tělo zbavit.

Částečný překlad článku Summary on the real purpose of chemtrails
http://www.dataasylum.com/mindcontrol-chemtrails-summary.html

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/


Súvisiace:

K čemu slouží chemtrails?
http://www.cez-okno.net/clanok/chemtrails/k-cemu-slouzi-chemtrails

Čtyři teorie vysvětlující chemtrails
http://www.cez-okno.net/clanok/chemtrails/ctyri-teorie-vysvetlujici-chem...


apríl 07, 2012 21:25 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 12, 2012 23:24 popoludní

  Komentár: 

  tak nevím.ale je mozny ze v tom postreku muze byt ledacos ...

 2. Obrázok používateľa dana
  danaapríl 14, 2012 18:26 popoludní

  Komentár: 

  ble...mne sa bez ''dovodu''toto zacalo robit na rukach..akoby som kiahne dostala...a to som ''stara babka'':))...svrbelo to strasne,nikdy predtym som nemala takuto ''alergiu''-stravujem sa striedmo nejem korenene jedla no skratka ma to prepadlo ako z jasneho neba....

 

 

Top