Obrázok používateľa CEZ OKNO
Chystaná kampaň o "hrozbe z kozmu" bude lživá

Dr. Carol Rosinová bola prvou ženou vo funkcii korporatívneho manažéra spoločnosti Fairchild Industries a v posledných rokoch života Wernhera Von Brauna bola jeho hovorkyňou. Založila "Inštitút pre bezpečnosť a kooperáciu vo vonkajšom vesmírnom priestore" vo Washingtone a pri mnohých príležitostiach vypovedala pred kongresom o zbraniach, dizajnovaných na použitie v kozmickom priestore. Von Braun dr. Rosinovej prezradil, že je tu plán odôvodniť potrebu takýchto zbraní tým, že obyvateľstvo budú zámerne strašiť hrozbou z kozmického priestoru.

Dr. Rosinová v rozhovore so Stevenom Greerom pre Disclosure Project okrem iného hovorí:

Keď som v rokoch 1974 - 1977 pracovala pre spoločnosť Fairchild Industries ako manadžerka, začiatkom roku 1974 som sa stretla s Dr. Wernherom Von Braunom, ktorý vtedy už zomieral na rakovinu, ale povedal mi, že ešte pár rokov sipožije, aby mi mohol povedať o hre, akú rozohrávajú - hru, dizajnovanú na ospravedlnenie vývoja zbraní v kozmickom priestore, aby bolo možné z neho kontrolovať Zem. Podľa jeho názoru je taký úmysel hlúpy, nebezpečný, destabilizujúci; je to príliš nákladné, zbytočné, nebude to fungovať, ako si predstavujú a vôbec by sa o to nemali usilovať, pretože sú k dispozícii aj iné alternatívy

Prakticky na smrteľnej posteli ma poučoval o týchto konceptoch a o hlavných hráčoch v tej hre. Keďže on sám zomieral, poveril ma pokračovaním v úsilí zabrániť, aby sa zbrane dostali aj do vesmíru. Takisto ma požiadal, aby som bola jeho hovorkyňou a vystupovala na verejnosti v čase, keď bol príliš slabý, aby to mohol robiť.

Počas štyroch rokov, čo som s ním spolupracovala, stále opakoval, že tu ide o stratégiu zastrašenia svetovej verejnosti. Podľa toho môžeme identifikovať nepriateľa. Vraj najprv majú byť nepriateľmi Rusi - a v roku 1974 to bol skutočne identifikovaný nepriateľ. Nám sa vravelo, že Rusi majú "zabijácke satelity"; že nás obsadia a budú sa snažiť nad nami získať kontrolu, lebo sú to "komíci".

Vzápätí nato mal hlavnú hrozbu predstavovať terorizmus. A o tom sme sa už napočúvali dosť. Vraj si vytipujú nejakú krajinu tretieho sveta a identifikujú "šialencov" ako našich nepriateľov. Ale až kvôli tretiemu nepriateľovi sa začne s urýchleným vývojom zbraní pre kozmický priestor.

Tým tretím nepriateľom budú asteroidy. Mne sa to nijako nechcelo veriť, a tak som sa neveriacky chichúňala. A ešte väčšmi som zapochybovala, keď mi povedal, že ďalším nepriateľom budú potom votrelci z vesmíru - mimozemšťania. To bude konečný strašiak. A počas celých štyroch rokov mi stále hovoril: "Pamätaj si, Carol. Poslednou kartou budú mimozemšťania. Budeme musieť postaviť vo vesmíre obranný systém proti mimozemšťanom. A všetko to je len lož."

Vtedy som bola dosť naivná a neuvedomovala som si vážnosť toho problému, ktorým zaťažujú systém. Ale teraz už jednotlivé časti začínajú zapadať na miesto. Vo vesmíre budujeme zbrojné systémy pod zámienkou, ktorá je lživá. Wernher Von Braun sa ma o tom snažil presvedčiť od začiatku 70-tych rokov až do svojej smrti v roku 1977.

Časový harmonogram nespomínal, ale vravel, že deje sa budú až neuveriteľne urýchľovať takým tempom, že ľudia si nebudú stačiť uvedomovať, čo sa vlastne deje, až kým nebude príliš neskoro. Upozorňoval ma na toto s takou intenzitou, že som mala pocit, že o čomsi veľmi dôležitom sa bojí hovoriť. Nepovedal mi detaily. Neviem, či by som mu vtedy v roku 1974 vôbec bola uverila, i keby mi ich prezradil. Ale nepochybujem o tom, že vedel, že musel vedieť. O tom som sa naisto presvedčila neskôr.

Už 26 rokov sa snažím stopovať zbrane v kozmickom priestore. Diskutovala som o tom s generálmi a kongresmanmi. Vypovedala som pre kongresom a senátom. Stretla som sa s ľuďmi z viac ako sto krajín. Ale aj tak som nemohla identifikovať tých, ktorí systém zbraní vo vesmíre realizujú. Sledujem správy. Sledujem administratívne rozhodnutia. Viem, že sú založené na lži a na chamtivosti. Viem, že je tu tajomstvo, ktoré úzkostlivo strážia a viem, že je načase, aby verejnosť a tí v rozhodujúcich pozíciách venovali pozornosť takým, čo sa teraz chystajú povedať pravdu. Potom sa budú musieť dostaviť definitívne zmeny a budeme mať možnosť vybudovať systém, z ktorého budú mať osoh všetci ľudia, aj všetky živočíchy, celé životné prostredie tejto planéty.

Súčasný starý systém riadia ľudia, zarábajúci obrovské zisky a nadobúdajúci moc. To všetko predstavuje ego. To však nie je naša esencia, to nie je to, čím v skutočnosti sme na tejto planéte, pretože môžeme jeden druhého milovať, žiť v mieri a navzájom spolupracovať. Tu však ide len malú hŕstku ľudí, ktorí hrajú starú, nebezpečnú, nákladnú hru kvôli svojim vlastným vreckám a mocenskému zápasu.

Som presvedčená, že hru ohľadom zbraní v kozme iniciovali tu, v Spojených štátoch amerických. Kto získa zo zbraní v kozmickom priestore? Ľudia, činní v tejto oblasti - armáda, vojensko-priemyselný komplex,univerzity, laboratóriá, komunita tajných služieb. A to nielen americká. Tu ide o kooperatívny systém, do ktorého sú zainteresovaní aj iní. Vojny sú vždy kooperatívne. Rovnako ako mier, keď tu jedného dňa už bude panovať. Ale dnes z toho systému mnohí získavajú.

Celá naša ekonomika je založená na vojne všade vo svete. Ľudia v dôsledku toho trpia. To nie je férové. Nikdy nebolo. Ľudia vždy volali: "Pretavme meče na pluhy! Žime v mieri a chyťme sa spoločne za ruky!" Lenže to nikdy nefungovalo, pretože priveľa ľudí má z vojen osoh. Nielen finančný. Moja skúsenosť ma naučila, že sú tu takí, ktorí sú presvedčení, že k Armagedonu by rozhodne malo dôjsť, preto vraj musíme viesť všetky tie vojny.

Niet tu limitov v tom, ako by ľudia na tejto planéte mohli žiť, keby naozaj chceli. Máme možno to urobiť, ale to okienko príležitosti sa rýchlo zatvára. Nemyslím, že máme veľa času urobiť to rozhodnutie. Nachádzame sa už veľmi blízko nejakej možnej pohromy - vojny, vedenej pokročilými alebo až exotickými zbraňami.

Preto sa musíme hlasito dožadovať konečného, okamžitého a overiteľného zákazu všetkých zbraní v kozmickom priestore. ...

Duncan Roads, Steven Greer, Carol Rosinová

Zdroj: PROP.sk

február 03, 2008 16:20 popoludní

 

 

Top