Obrázok používateľa CEZ OKNO
Steven Greer a Utajovaná pravda

AKTUALIZÁCIA 14. 10. 2012 (viď nižšie) | Od čtenáře (pre Orgonet, pozn. red.):
Dobrý den blahopřeji...
Pokládám Váš web za jeden z nejvýznamnějších českých zdrojů, v jaké oblasti, je jasné :)
Myslím, že je prospěšné zveřejnit (lépe přímo na o-netu, kolektivní blog dle mého čtenáři berou s o něco větší rezervou...) informace o projektu Disclosure a jeho hybateli Stevenu Greerovi, pokud jste tak již učinil a mně to uniklo, omlouvám se, moje chyba :)

Tento člověk od dětství komunikuje s nepozemskými civilizacemi, vlastními silami si osvojil "duchovní" dovednosti, označované za šamanské či fakírské... Od doby, kdy zjistil, jak masivní mašinerie (viz níže) vymývá pozemšťanům mozek pohádkami o zlých vetřelcích z kosmu, naprosto neslučitelnými s jeho osobními zkušenostmi s mimozemšťany jako bytostmi Lásky, pracuje na zveřejnění těchto skutečností a odhalení lží. Kniha, jež by podle mě měla patřit k povinné četbě.

V knize autobiograficky popisuje zmíněné kontakty v mládí, zmiňuje dále výpovědi vojáků slouživších při "UFO" incidentech, řadu kontaktů a schůzek v nejvyšších sférách vlády USA, tajných služeb, bankéřských rodin, kteréžto všechny lidi se snažil a snaží přetáhnout na stranu, která pravdu zveřejňuje... Zmiňuje dále i celosvětovou ilegální vládu stínovou, k jejímž hlavním snahám patří naopak vytváření archetypu zlého aliena a (zakrátko nás čekající) fingovaný útok těchto emzáků, ve strachu před nímž se tupé lidstvo radostně seběhne do ohrad nového světového neřádu... :ú pokládám za vitální o tomto informovat...
vše je dohledatelné, nejedná se o sci-fi, informace z knihy mohou být pro někoho :D šokující, ale dají se ověřit... pikantní je zařazení v knihovnách pod populárně-naučnou literaturu :D

Popřemýšlejte prosím, zdali zařadíte; pokusím se sesumírovat informativní texty, které byste mohl uvést, jako doplňkový zdroj je pak pošlu i na o-net team, ale jak řečeno výše ;-) jste důvěryhodnější, dle mýho soudu...

Obrovský respekt za práci na blogu, obrovský dík za všechny informace, lásku, mír a vytrvalost přeju... a přečtěte si to ;)

ewolf

P. S. Orgonet:
Jasně že Stevena Greera zařadíme, právě se moc dobře hodí si ho připomenout. (Už jsme tu o něm několikrát psali, o jeho projektu Orion, o filmu Příslib nových energií, o tom, jak byl nedávno postižen rakovinou a vyléčil se, atd.)
Na http://www.ulozto.cz/hledej/?q=steven+greer najdete Utajovanou pravdu i další přeložené knihy a videa, vřele doporučuju.
(Jedno známé dospělejší dítě před časem přišlo nadšené z odpoledního vyučování angličtiny, že si tam pouštěli film Stevena Greera Příslib nových energií s titulky... díky paní profesorce. Opravdu by to mělo patřit do školních osnov...)


AKTUALIZÁCIA 14. 10. 2012 | Seriál: UTAJOVANÁ PRAVDA – ZAPOVĚZENÉ POZNÁNÍ
http://www.cez-okno.net/serial-utajovana-pravda-zapovezene-poznani

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


KNIHU môžete zakúpiť na tejto adrese


Ďalšie materiály Dr. Stevena Greera na tejto adrese.

október 17, 2011 13:38 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Karino
  Karinooktóber 17, 2011 13:44 popoludní

  Komentár: 

 2. Obrázok používateľa mikeborecek
  mikeborecekoktóber 17, 2011 19:03 popoludní

  Komentár: 

  Čítal som túto knihu a môžem ju odporučiť každému, kto sa touto tématikou zaoberá...

 3. Obrázok používateľa Fito
  Fitofebruár 05, 2012 20:43 popoludní

  Komentár: 

  Súhlasím s autorom článku vyššie. Kniha obohacujúca po každej stránke by rozhodne mala byť povinným čítaním aspoň do doby, kým si to tu na tejto pomýlenej zemi nedáme doporiadku.

 

 

Top