Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo hovorí čiara srdca na ruke o vašich citoch a vzťahu k druhým

Vedeli ste, že sa na vašej dlani nachádza čiara srdca? Táto čiara je dôležitým indikátorom vašich citov a všetkého, čo sa týka vášho prístupu k ostatným ľuďom. Podľa obrázku porovnajte červenú čiaru s jej priebehom na vašej dlani. To, aký má tvar určuje, či vás budú mať ľudia radi a tiež, ako sa vy budete správať k druhým.


Čiara srdca sa začína v približne v oblasti pod ukazovákom a prechádza napriek rukou až k okraju ruky, kde sa nachádza malíček.

A)

Ak vaša čiara srdca začína nie pod ukazovákom, ale až pod prostredníkom, tak ste rodený líder – ambiciózna a inteligentná osobnosť.

Preukázali ste, že máte kvality ako dobrý úsudok a schopnosť robiť rozhodnutia. K druhým ste menej citliví, ba dalo by sa povedať, že často až chladní.

B)

Ak vaša čiara srdca začína medzi ukazovákom a prostredníkom, potom ste k iným ľuďom ohľaduplní a milí.

Okrem toho, ste zdržanliví a k druhým pristupujete s opatrnosťou. Ste však človek, ktorému druhí dôverujú. Pri rozhodovaní sa držíte zdravého sedliackeho rozumu.

C)

Ak vaša čiara srdca začína pod ukazovákom, máte tie isté charakterové vlastnosti ako osoba, u ktorej začína pod prostredníkom – bod A).

D)

Ak vaša čiara začína v oblasti medzi ukazovákom a palcom, potom ste plní trpezlivosti, starostlivosti a dobrých úmyslov.

Vyznačujete sa tiež mäkkým srdcom, čo zrejme najlepšie popisuje vašu osobnosť.

http://www.healthyfoodteam.com/what-your-heart-line-says-about-your-love...

Zdroj: www.badatel.net


Súvisiace:

Chiromantia
http://www.cez-okno.net/stitok/chiromantia

BÁDATEĽ Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/badatel-vyber


Sekcie: 
Štítky: 
máj 30, 2015 23:44 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top