Obrázok používateľa CEZ OKNO
Co je podle vás klam a co pravda: LEMURIE

Lemurie je mýtický kontinent umísťovaný do Indického oceánu, do oblasti mezi Srí Lankou a Madagaskarem, případně táhnoucí se Tichým oceánem až k Velikonočnímu ostrovu. Původ této teorie leží v 19. století, kdy byla pro biogeografy záhadou existence lemurů na Madagaskaru a jejich kosterních pozůstatků v Indii, když se nevyskytovali ani na Předním východě ani v Africe. Tato hypotéza se stala přebytečnou s objevem kontinentálního driftu. Brzy však tento kontinent získal místo v okultistické literatuře, jakožto dávný kontinent, který se při velké katastrofě potopil hluboko do moře.

Prvními publikacemi byly práce madame Blavatské v osmdesátých letech 19. století, v nichž prohlašovala, že jí byla ukázána „Kniha Dzyan“ z éry před Atlantidou. Podle ní byli Lemuřané jednou ze sedmi „původních ras“, kteří (stejně jako obyvatelé Atlantidy a Hyperboreané) žili v období třetihor, byli vysocí sedm stop, hermafroditi. Bohové svrhli Lemurii do moře a přivedli na svět Atlantiďany.

V roce 1894 přišel Frederick Oliver s názorem, že přeživší Lemuřané žijí v komplexu tunelů hory Shasta v severní Kalifornii. Tamilové ze Srí Lanky zase ztotožnili Lemurii se svým mýtickým kontinentem Kumari Kandam. Často se ztotožňuje s kontinentem Mu.


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Zdroj: https://www.youtube.com/channel/UC6lbg5n_COzFj6dhbZkYJ9Q


Súvisiace:

Lemúria (MU)
http://www.cez-okno.net/rubrika/lemuria-mu

Pôvod ľudstva
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/povod-ludstva

Nová chronológia
http://www.cez-okno.net/stitok/nova-chronologia


Autori: 
január 06, 2019 19:48 popoludní

 

 

Top