UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo sú HÓROVE USMERŇOVAČE ENERGIE? 11

Ako už bolo uvedené, valce môžu obsahovať rôzne náplne, ktoré určujú rozdiely v ich vlastnostiach. Na začiatku by ste mali používať valce s dvoma typmi náplne. To vzhľadom na všeobecnú nepripravenosť a neuspokojivý stav energetického systému väčšiny ľudí, niečo, čo odráža choroby a problémy ktoré nás kvária.


Preto v prvej, prípravnej fáze s cieľom zlepšiť celkový stav energetického systému tela a s prihliadnutím na najčastejšie sa vyskytujúce problémy, odporúčame valce s náplňou z uhlíka a feromagnetického materiálu, alebo tie s jemnozrnnou náplňou z kremeňa.


• Je potrebné poznamenať, že v starom Egypte sa uhlík a feromagnetický materiál nepoužíval ako výplň Hórových tyčí. Táto náplň vznikla oveľa neskôr. Tieto valce nazývame Hórove tyče KONT na počesť poľského výskumníka Comte (COUNT, gróf, pozn. prekl.) Walewskeho, ktorý prvý informoval ľudstvo o tomto type valcov začiatkom 20. storočia.

• V starovekom Egypte boli Hórove tyče plnené kremennými kryštálmi rôznych veľkostí. Veľkosť kryštálov bola určovaná v závislosti na cieli, ktorý mal byť dosiahnutý, stave zdravia a energetickom stave užívateľa. V počiatočnej fáze bol použitý jemnozrnný kremenec (zvláštny biely piesok). Valce obsahujúce biely piesok majú pozitívny vplyv na energetické kanály človeka, ktoré aktivujú. Potom Antikovia (Starovekí ľudia, pozn. prekl.) používali ako médium veľké zrnité kusy kremenca na zvyšovanie úrovne potenciálu svojich energetických systémov. Tieto valce nazývame Hórove kremenné tyče.

• Nasledujúci typ Hórových tyčí obsahuje monokryštalický kremeň. Tento typ valcov bol určený pre kňazských liečiteľov. Energetický plášť vytvorený týmto typom valcov môže mať veľmi silný harmonizujúci účinok na pacienta a zároveň vysielať do pacientovho podvedomia signály z vedomia liečiteľa. Tento typ valcov nazývame Hórove kryštálové tyče.

• Okrem nich Antikovia využívali ešte jeden typ valcov, ktoré obsahovali monokryštály kremeňa vybrané a spracované zvláštnym spôsobom. Valce obsahujúce takéto kryštály boli niečo ako miniatúrny „zdroj energie“, ktorý je určený na zabezpečenie energie a posilnenie vplyvu psychického úsilia. Tento typ nazývame Hórove monokryštalické tyče.

Podľa staroegyptskej tradície všetky tieto typy valcov nazývame „Hórovými tyčami“. Oba typy valcov sú účinné na:

• prevenciu aterosklerózy
• choroby spojené so zlým krvným obehom (vrátane niektorých foriem impotencie)
• možnosť úľavy v prípadoch kŕčov tráviaceho traktu
• úľav od bolesti v niektorých prípadoch artritídy a bolestí chrbta (osteochondróza a radiculitis) - bez odstránenia príčin

Oba typy valcov majú pozitívny vplyv na cievy a srdcovo-cievny systém, ale ich účinky sa líšia.

Účinok valcov plnených uhlíkom a feromagnetickým materiálom (Hórove tyče KONT, pozn. prekl.) je silný, schopný presunúť impulz priamo do ohniska problému. Tí, ktorí trpia nízkym krvným tlakom by mali byť pri používaní tohto typu valcov opatrní, pretože spôsobuje jeho zníženie. Spolu s nízkym atmosférickým tlakom a znížením kondície to môže viesť k obehovému kolapsu so všetkými dôsledkami. Na druhej strane pre tých s vysokým krvným tlakom, valce naplnené uhlíkom a feromagnetickými materiálmi, môžu byť neoceniteľným pomocníkom.

Valce plnené kremennými kryštálmi majú iné vlastnosti. Sú veľmi dobré ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení, nervovej depresie a mnohých ďalších chorôb, ale môžu sa ukázať ako nedostatočné v akútnej fáze týchto chorôb.

ZÁVER

Nebolo by správne zobraziť valce len ako liek na tú či onú chorobu. Valce sú predovšetkým preventívnym zariadením, ktoré poskytuje u určitých chorôb možnosť eliminovať odchýlky od normálu a tým podnietiť významné zlepšenie vašej kondície.

Predovšetkým sú však valce nástrojom „dosiahnutia“, ktorý vám umožní krok za krokom vývoj energetického potenciálu, a ako dôsledok, i vašich psychických schopností.


Vývoj takého psychického potenciálu otvára úplne nové obzory, o ktorých súčasný človek nemá prakticky žiadnu predstavu. Je to tak dôležitá a háklivá téma, že diskusia o nej môže začať až po náležitej príprave, a čo je najdôležitejšie, nasledovaním vnútorného impulzu, ktorý je prvým náznakom energetickej a morálnej kapacity rozpoznať cestu a mať ochotu venovať život myšlienke zdokonaľovania seba a sveta okolo nás.


- koniec -

Valerij Uvarov

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/

Preklad: Ninive

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Egypt - Odhalenie
http://www.cez-okno.net/zakazana-egyptologia


Sekcie: 
september 16, 2013 14:04 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa brez
  brezseptember 18, 2013 21:34 popoludní

  Komentár: 

  uz som ich kupil.

 2. Obrázok používateľa Jana
  Janafebruár 08, 2014 16:45 popoludní

  Komentár: 

  kde sa dajú kúpiť? .. veľmi by som ich chcela ...

 3. Obrázok používateľa Lanoo
  Lanoofebruár 09, 2014 01:33 dopoludnia

 

 

Top