Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo vám nepovedia! (Mimozemská prítomnosť v našom svete) II.

"Spojenci Ľudstva sa predstavujú aby pripravili ľudí na úplne novú realitu, ktorá je v dnešnom svete zväčša skrývaná a nepoznaná. To poskytuje novú perspektívu, ktorá ľuďom umožňuje čeliť najväčšej výzve a príležitosti, s ktorou sme sa ako rasa kedy stretli. Brífingy Spojencov obsahujú množstvo dôležitých, ak nie alarmujúcich vyhlásení o rastúcej mimozemskej intervencii a integrácii s ľudskou rasou, o mimozemských aktivitách a skrytej agende."


„Vaša schopnosť rozoznať pravdu o tom, čo sa chystáme oznámiť je absolútne zásadnou pre Vaše prežitie, napredovanie, a rozhodne aj pre zachovanie pravých slobôd ktoré sú pre Vás najdrahšie. Pre Väčšie Spoločenstvo, do ktorého vstupujete, možno úplne odlišné od toho, čo ste si mohli myslieť predtým...“
Spojenci ĽudstvaVIDEO (EN) nájdete na tejto adrese.

Spojenci Ľudstva sa predstavujú aby pripravili ľudí na úplne novú realitu, ktorá je v dnešnom svete zväčša skrývaná a nepoznaná. To poskytuje novú perspektívu, ktorá ľuďom umožňuje čeliť najväčšej výzve a príležitosti, s ktorou sme sa ako rasa kedy stretli. Brífingy Spojencov obsahujú množstvo dôležitých, ak nie alarmujúcich vyhlásení o rastúcej mimozemskej intervencii a integrácii s ľudskou rasou, o mimozemských aktivitách a skrytej agende.


Cieľom Brífingov Spojencov je predniesť dramatické a ďalekosiahle dôsledky tohto fenoménu, aby boli výzvou pre našu ľudskú orientáciu a predpoklady ohľadne toho a aby upozornili ľudstvo na veľký míľnik, ktorý je pred nami. Tieto Brífingy umožňujú nahliadnuť realitu inteligentného života vo vesmíre a uvedomiť si, čo by Kontakt skutočne znamenal. Pre mnohých čitateľov budú odhalené skutočnosti Spojencov Ľudstva úplne nové. Pre iných to bude potvrdenie toho, čo dlho tušili alebo vedeli.

Aby sme skutočne pochopili túto vyzývajúcu správu, musíme skúmať a čeliť mnohým prevládajúcim predsudkom a tendenciám týkajúcich sa možnosti a skutočnosti Kontaktu. Tie zahŕňajú:

• Popieranie
• Nádejné očakávanie
• Chybné chápanie dôkazov potvrdzujúcich našu mienku
• Túžba a očakávanie spásy od „návštevníkov“
• Presvedčenie, že ET technológia nás zachráni
• Pociťovanie beznádeje a poddajnosti voči tomu, čo považujeme za vyššiu moc
• Požadovanie vládneho odhalenia ale nie ET odhalenia
• Odsudzovanie svetových lídrov a inštitúcií, nespochybniteľne prijímajúc „návštevníkov“
• Keďže nás nenapadli ani k nám nevtrhli, musia tu byť pre naše dobro
• Predpoklad, že pokročilá technológia znamená rozvinutú etiku a spiritualitu
• Presvedčenie, že tento fenomén je mystériom, hoci je pochopiteľnou udalosťou
• Presvedčenie, že ET majú nejakým spôsobom nárok na ľudstvo a na túto planétu
• Presvedčenie, že ľudstvo je nenapraviteľné, a samé to nezvládne

Brífingy Spojencov protestujú voči takým predpokladom a tendencie a vyvracajú veľa mýtov, ktoré v súčasnosti existujú o tom, kto nás navštevuje a prečo sú tu.“

Prostredníctvom Spojencov Ľudstva

Zhrnutie Brífingov Spojencov

Toto zhrnutie predstavuje iba všeobecný prehľad a nezahŕňa mnoho dôležitých detailov, ktoré robia kompletné porozumenie Brífingov Spojencov možným.

1. Osud ľudstva sa má vynoriť zo zapojenia do Väčšieho Spoločenstva inteligentného života vo vesmíre.

2. Kontakt s inými formami inteligentného života znamená pre ľudstvo najväčší míľnik, pred akým stálo. Výsledky Kontaktu určia budúcnosť ľudstva pre generácie, ktoré prídu. Tento Kontakt sa deje práve teraz.

3. Ľudstvo nie je na Kontakt pripravené. Výskumníci stále nedokážu jasne určiť, kto náš svet navštevuje a prečo. Jednotlivé vlády neodhalia, čo vedia, a väčšina ľudí stále popiera, že sa tento fenomén vôbec vyskytuje.

4. Kvôli tejto nedostatočnej príprave skutoční spojenci ľudstva vyslali zástupcov do lokality blízko Zeme aby pozorovali mimozemskú prítomnosť a aktivity v našom svete. Brífingy Spojencov ľudstva predstavujú ich správu.

5. Brífingy odhaľujú, že náš svet podstupuje mimozemskú intervenciu silami, ktoré sú tu preukázateľne na to, aby rozvracali ľudskú autoritu a začlenili sa do ľudskej spoločnosti pre ich vlastný prospech. Tieto sily predstavujú nevojenské organizácie, ktoré vyhľadávajú ľudské a biologické zdroje. Spojenci poukazujú na tieto sily ako na „Kolektívy“. Kolektívy si ľudskú slobodu necenia.

6. Keďže je Intervencia uskutočnená malými skupinami zasahujúcich síl, musia sa spoliehať najmä na klam a presviedčanie aby dosiahli svoj cieľ. Brífingy Spojencov detailne opisujú ako je to uskutočňované a čo musíme spraviť, aby sme to zastavili.

7. Táto mimozemská Intervencia sa sústreďuje na 4 oblasti:
• Ovplyvňuje jednotlivca na pozíciách moci a autority aby s Intervenciou spolupracoval s prísľubom väčšieho bohatstva, moci a technológie.
• Vo svete to vytvára skryté zariadenia, z ktorých môže Intervencia vplývať na Duševné prostredie, snažiac sa spraviť z ľudí otvorených a súhlasiacich s ich vôľou prostredníctvom „Programu upokojenia“.
• Manipuluje s našimi náboženskými hodnotami a podnetmi, aby získal oddanosť ľudí pre ich dôvod.
• Získava ľudí proti ich vôli, a často bez ich vedomia, aby podporovali program kríženia, určený na vytvorenie hybridnej rasu, a nové vedenie, ktoré by bolo viazané s "návštevníkmi".

8. Tí mimozemskí návštevníci, ktorí boli pre ľudstvo potenciálne prospešní, ustúpili zo sveta tvárou v tvár Intervencii. Tí, ktorí zostali, sú rasami mimozemšťanov, ktorí tu nie sú pre náš prospech. Toto nás stavia do jednoznačnej situácie, čo sa týka mimozemskej prítomnosti. Umožňuje nám to jasne vidieť, s kým jednáme. V opačnom prípade by bolo pre nás nemožné rozoznať priateľa od nepriateľa.

9. Zrazy Spojencov zdôrazňujú vážne nebezpečenstvo nášho prijatia a závislosti od ET technológie, ktorú nám Zásah ponúka. To by viedlo iba k závislosti na „návštevníkoch“, čo by pre nás znamenalo stratu slobody a sebestačnosti. Žiadny skutočný spojenec ľudstva by nám toto neponúkol. Spojenci zdôrazňujú, že máme pozemské riešenia na všetky problémy, ktorým čelíme. Čo nám chýba ako rase je jednota, vôľa a spolupráca.

10. Napriek veľkej výzve, ktorej teraz čelíme má ľudstvo stále veľkú výhodu, ak odpovie včas. Zrazy Spojencov odhaľujú výhody ale aj nevýhody Zásahu. Jednou z nevýhod je spoľahnutie sa že ľudstvo Zásah príjme, a bude spolupracovať na dosiahnutie jeho cieľov.

Podľa pravidiel správania sa Väčšieho Spoločenstva v regiónoch nášho sveta, Zásah nie je povolený, kým nie je dokázané, že ho miestni ľudia príjmu a schvália. Tu vo Väčšom Spoločenstve môžu mať naše hlasy silu. V týchto dňoch je Zásah mierne kritizovaný.

Ale ak si to dosť ľudí uvedomí a vyjadrí sa proti tomu, Zásah bude zmarený a musí byť odvolaný. Toto je prvý krok pri príprave ľudstva na jednanie so skutočnosťami života vo vesmíre. Tento krok, a všetky kroky, ktoré nasledujú, dávajú ľudstvu jednu veľkú šancu prekonať svoje dlhodobé konflikty a zjednotiť svoju vlastnú obranu na zachovanie sveta.

Spojenci potvrdzujú, že ako ľudské bytosti na to máme duchovnú a kolektívnu moc a musíme zasiahnuť ak chceme prežiť a napredovať ako slobodná a nezávislá rasa vo Väčšom Spoločenstve.

Väčšinu Brífingov si môžete prečítať online zadarmo (v 7 jazykoch). Obsahujú niekoľko veľmi dôležitých správ, ktoré dnes musí ľudstvo pochopiť, sú napísané jednoducho a k veci.


V súčasnej dobe sú oficiálne stránky http://www.alliesofhumanity.org/ nedostupné, knihy na túto tému od Marshalla Viana Summersa (http://www.cez-okno.net/marshall-vian-summers) nájdete v angličtine na doleuvedených linkoch, pozn. red.
http://www.amazon.com/The-Allies-Humanity-Book-1/dp/1884238440
http://www.amazon.com/The-Allies-Humanity-Book-2/dp/1884238351
http://www.amazon.com/Allies-Humanity-Book-Three-ebook/dp/B0078VIQTG

- pokračovanie -

Eliot Estep, 29. apríl 2013

Zdroj: http://www.collective-evolution.com/2013/04/29/the-extraterrestrial-pres...

exkluzívne.cez.okno

Preklad: Veronika Vozárová

Korektúry: Sokol


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Typológia mimozemských rás
http://www.cez-okno.net/typologia-mimozemskych-ras


september 03, 2013 21:59 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Johny
  Johnyseptember 05, 2013 11:31 dopoludnia

  Komentár: 

  Tieto videá vyzerajú byť plné informácií, aj keď anglicky...
  http://www.youtube.com/playlist?list=PLDF95711FAE810C34

 2. Obrázok používateľa Martin
  Martinseptember 05, 2013 11:34 dopoludnia

  Komentár: 

  Našiel som ešte toto, je to úvodné video k tretej časti?

  http://vimeo.com/38995852

 3. Obrázok používateľa Ufonautka Beruška Kaczeka Osh
  Ufonautka Beruš...september 11, 2013 14:08 popoludní

  Komentár: 

  Lidé jsou ve své a se svou "hladinou vědomí" či spíše "nevědomí" jednoduše odkázani na vrtochy, morálku a etiku těch - "vědomějších"..."informovanějších" etc etc. Vše je hrou energií...své přitahuje své...tkz. "své k svému"... dokud budou lidé pojídat maso a páchat genocidu nejen na sobě navzájem, ale především na ostatním stvoření planety samotné, přírody a v první straně zvířat, pak nemohou očekávat jako zpětnou vazbu "etické přístupy". Lidé jsou válek a sváru chtivá stvoření, která upřednostnila fyzický přístup tedy materii nad duchovní přístup. Dokud bude lidské vědomí většinově vibrovat na hladině "masité stravy" (tj. na hladině zvrhlé a zvrácené krutosti...) veškerá energická vibrace bude v tělech lidí zahrnovat i a především tyto kódy. Dokud lidé "nepřekročí" svůj vlastní stín a nestanou se bytostmi s etickými úmysly ve všech otázkách života na této planetě, pak s nimi bude jednáno přesně na úrovni jejich vědomí - toho času spíše "nevědomí". Žijte s tím, otevřete své lednice, podívejte se do svých skříní a otevřete oči - co tam visí?? Kožená bunda z koho...?? A co pokusné laboratoře na zvířata, viděli jste někdy "čeho" jsou lidé schopni vůči zvířatům?? Jaké dennodenní benocidy na těchto s úsměvem na líčku a ironií na rtech páchají??? Čím jsou zvířata "níže" ve stvoření?? A kdo dal lidem právo být tak "namyšlení"?? Proč se potom diví, že se jim "udívá" na jejich energetické rovině to, co se udívá :]]]. Otevřete své mrazáky a vemte do rukou ty kousky rozřezaných tělíček různých tvorů, kteří umírali v mukách i ponížení a pak vám možná dojde, překročíte-li svůj vlastní stín, o čem "hra energií"...ta geniální Boží hra opravdu a v pravdě je. VŠE JE JEDNO...jak nahoře tak dole...pravidla hry stejně jako "úroveň vědomí" si určuje každý sám...je na každém z nás, nalít si čistého vína pravdy, přeměnit jej ve vodu a zamést před vlastním prahem. JSME TO CO JÍME A CO SVÝM POHODLNÝM MLČENÍM NAPOMÁHÁME ZABÍJET!!!

 

 

Top