Obrázok používateľa CEZ OKNO
Corey Goode: Aktivace šišinky mozkové (3)

DW: Tak teď se dostáváme k další věci, o které mi informátor Dany říkal. Prudké svalové pohyby, bojová umění apod. Co se Dany při svém tréninku dověděl bylo, že tyto divoké prudké svalové pohyby mají co do činění s adrenalinem a tento adrenalin funguje jako vedení energie. Takovou zdatnost prý nelze získat prováděním hladkých jemných cvičení (jakými je Tai Chi). Kliky, a bojová umění jsou základ k tomu, aby člověk v tomto směru mohl pokročit. Víš k tomu něco bližšího?

CG: Chlapi, které jsem to viděl dělat, nejevili nejmenší známky adrenalinu. Naopak, jevili se absolutně uvolnění a klidní. Zdálo se, jakoby to vše pro ně bylo bez nejmenší námahy. Taky u toho nedělali žádné zvuky či výkřiky, které můžeme slyšet při provádění cviků typických pro bojová umění. Byly to skutečně jen velmi plynulé hladké pohyby. Zjevně fungovali, jako nějaké antény a stahovali si energii ze zdrojového pole.

DW: Tak teď chci pustit ta videa, protože teď dává opravdu smysl, proč by chtěl někdo Tai Chi začít praktikovat. Sám jsem trénoval bojová umění, takže trochu o tom vím. Pokrčení v kolenou, snížení svého těžiště, prociťování chi v břiše a tak. Chápu to správně, že to znamená brát si energii z vesmíru?

CG: Pamatuji se, že při mentálním tréninku jsme měli procítit ukotvení sebe sama s centrem Země a také jsme si měli představovat, že jsme anténou, která může přijímat nebo vydávat energii vesmíru.

DW: Daniel se také zmiňoval, že je to Země, která tě zmocňuje k takové 'magické' práci a že Země je ta, co ti dává oprávnění. Když se vydáváš na cestu práce rozvíjení vlastní energie, musíš pracovat se Zemí. Co Ty na to?


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


VŠETKY časti postupne nájdete na tejto adrese


Súvisiace:

Epifýza (Šišinka mozgová)
http://www.cez-okno.net/stitok/epifyza-sisinka-mozgova

VIDEO: ROZHOVOR DAVIDA WILCOCKA S INFORMÁTOREM COREY GOODE
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-c...

Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu
http://www.cez-okno.net/clanok/corey-goode-obsadili-jsme-slunecni-soustavu

Informátor Gonzales – ALIANCE DRAKONIÁNSKÉ FEDERACE
http://www.cez-okno.net/clanok/informator-gonzales-aliance-drakonianske-...


november 03, 2015 18:18 popoludní

 

 

Top