Obrázok používateľa CEZ OKNO
Corey Goode: Paralelní Země (1+2)

DW: Dobrý den. Vítejte v Kosmickém odhalení. Jsem David Wilcock. V této epizodě budeme společně s Coreym Goode, našim zasvěcencem z tajného vesmírného programu, dále hovořit o vědě, zabývající se časem. Rád bych začala naší diskusi o věcech, které jsem na toto fascinující téma studoval. Protože když se dostaneme ještě mnohem hlouběji, věci budou nabývat na zajímavosti. Takže, Corey, vítej v naší show.

CG: Děkuji.

DW: Začneme u knihy čínského autora Paula Donga s názvem Čínští Superpsychikové. Popisuje v ní práci, podporovanou čínskou vládou, s cílem najít děti, které mají pokročilé psychické schopnosti. Jeden z popisovaných experimentů uvádí případ člověka, který měl schopnost teleportovat malý předmět. Ten postupně zmizel z jednoho místa a objevil se na místě jiném. Číňané chtěli zjistit, co se přesně vlastně děje a jak to funguje. Takže zřejmě dali „pípák“ na onen mizející předmět. Byl nastavený na vydávání zvukového signálu v určitém časovém sledu a v určitém rytmu. To, co zjistili, bylo, že jakmile objekt začal mizet, zvukový signál se zpomaloval a zpomaloval. Jako by se sám čas měnil v rychlosti. A jak se předmět začal objevovat na jiném místě, zvuk začal jako pomalý, až se postupně dostal do své normální rychlosti. Takže je možné, abychom byli schopni ovlivnit čas a prostor jako singularitu?

CG: Můžeme mít vliv na čas a prostor naším vědomím, což je přesně to, co ta osoba dělá. Experiment podle mne ukázal, jak jsou čas a prostor – můžeme tomu říkat prostoročas, časoprostor – propojené a spolu souvisí.

DW: Einsteinův základní model fyziky připouští posun času. Ale jen v prostoru, v němž budete zrychlovat až na rychlost světla, řekněme. Víme, že v roce 1970, vědci vzali atomové hodiny a letěli s nimi v letadlech. A potvrdili tak, že Einsteinova relativistická teorie je pravdivá. Skutečnost ale spíše odpovídá tomu, že čas se může lokálně měnit. Takže můžete skutečně zrychlovat nebo zpomalovat rychlost času v malém prostoru. Nyní konvenční fyzici, kteří sledují tuto show, skeptici, budou říkat - to je nemožné. Takže je to část fyziky, kterou budeme muset změnit?

CG: Rozhodně. Vím, je velmi těžké se od toho odpoutat. Ale když člověk dělá určitý experiment, má představu o tom, jak by měl dopadnout. A síla jeho kreativních schopností a vědomí zapříčiní výsledek tohoto experimentu. A pokud cokoliv jen trochu změníme - čas, hmotu, prostor - to všechno je relativní. Naše vědomí je schopno provést změny ve hmotě, čase a prostoru. Stejně jako jsme mluvili o tom, jak někteří lidé či bytosti byli schopni se teleportovat změnou vibrace svého těla tak, aby odpovídala vibraci jiného místa, stejným způsobem můžete rovněž ovlivnit čas. A jak se učíme víc a víc o tom, jak je tento vesmír a realita hologramem, tak se učíme - když se opravdu učíme a věříme tomu - jako v Matrixu – žádná lžíce není – tak to odstraní z našeho vědomí spoustu omezení. A je toho mnohem více, co můžeme dělat, když zakřivujeme čas a prostor.

DW: Proč myslíš, že námořníci z Filadelfského experimentu zůstali zapuštěni do trupu lodi? Co se vlastně stalo?


ČASŤ 1 nájdete na tejto adrese


ČASŤ 2 nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


VŠETKY časti postupne nájdete na tejto adrese


Súvisiace:

VIDEO: ROZHOVOR DAVIDA WILCOCKA S INFORMÁTOREM COREY GOODE
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-c...

Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu
http://www.cez-okno.net/clanok/corey-goode-obsadili-jsme-slunecni-soustavu

Informátor Gonzales – ALIANCE DRAKONIÁNSKÉ FEDERACE
http://www.cez-okno.net/clanok/informator-gonzales-aliance-drakonianske-...


november 11, 2015 21:49 popoludní

 

 

Top