Obrázok používateľa CEZ OKNO
Corey Goode: Portály – cestování časem (1+2)

Příznačný třináctý díl Kosmického odhalení s Davidem Wilcockem a Corey Goodeym se nesl ve znamení cestování časem. Všechna tvrzení o nemožnosti cestování časem jsou založena na nepochopení skutečnosti, že čas je pouhou iluzí, kterou vytváříme my sami vlastním vědomím. Pokud to vnitřně přijmeme a rozšíříme tím naše vědomí, otevřou se nám další dveře, za nimiž nás čeká dosud pro nás skryté a nepoznané.

DW: Dobrý den, vítejte v Kosmickém odhalení. Jsem David Wilcock. Společně s informátorem tajných kosmických programů Corey Goode zde vedeme velmi podstatné rozhovory. Naše témata vyvolávají velký posměch, řada lidí se domnívá, že je to něco, co mohou na internetu znevažovat. Ale pokud jste sledovali naší show, myslím, že vám bude čím dál jasnější, že máme co do činění s něčím, co není snadné odmítnout.

Je faktem, že nemáme ještě všechny dokumenty. Nemáme takové důkazy, které by někteří lidé chtěli. Ale když začnete mluvit jako já s tolika různými zasvěcenci, kteří mají nejvyšší kosmickou bezpečnostní prověrku, 35 úrovní nad tou, která přísluší prezidentovi Spojených států, tak by Vás to rovněž přesvědčilo. Tito lidé vystupují jako tajní informátoři. Začali se mnou sdílet velmi konkrétní informace, které jsem hledal a které se všechny dohromady vzájemně doplňují. Tíživou myšlenku, že by všichni mohli uniformně lhát, přebíjí čím dál více přesvědčení, že naopak vlastně popisují něco, co je pravdou.

V této epizodě si budeme povídat o čase, jak se současná fyzika bude muset změnit na základě toho, s čím jsme se tady setkali. Takže bez dalších okolků, Corey, děkuji Vám za to, že jste tady. Vítejte v naší show.

CG: Děkuji.

DW: Dobrá, pojďme rovnou k velmi zásadním tajným informacím. Jedna z věcí, které fascinuje lidi nejvíce z mých svědectví od informátorů, je ta, kterou jsem sdílel od jednoho z nich jménem Daniel. Tvrdí, že pracoval v projektu, který většina lidí zná pod jménem Montauk. I když on sám mu říkal Phoenix III.

Řekl, že náš armádně-průmyslový komplex získal křeslo z havarovaného mimozemského disku. Toto křeslo funguje jako rozhraní pro připojení vědomí. Pokud si někdo do něj sedne, dá hlavu dozadu, tak křeslo začne generovat 22 základních vln, které se začnou propojovat s energetickým tělem až do okamžiku takzvaného tichého bodu, kdy se zcela zastaví mysl. Pak se křeslo vynuluje, což znamená, že všech 22 vln přestane kmitat a vy se ocitnete ve stavu naprostého klidu. A začnou se dít podivné věci. Například byste mohli přemýšlet o nějakém objektu. Energie o velmi specifické frekvenci, kterou umí křeslo emitovat, dokáže onen objekt v místnosti zhmotnit. A stejně tak Daniel řekl, že pokud jste mysleli na konkrétní místo, to se najednou před vámi objevilo jako projekce. A mohl do daného místa odcestovat. Řekl rovněž, že je to standardní provedení křesel v kosmických lodích – pilot si jen pomyslí, kam by chtěl jít, najednou se otevře prostup a on může skrze něj proletět. Takže než se dostaneme dál, cokoliv, co jsem teď řekl, odpovídá to věcem, které jsi slyšel i Ty? Mohl bys k tomu uvést něco bližšího?


ČASŤ 1 nájdete na tejto adrese


ČASŤ 2 nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


VŠETKY časti postupne nájdete na tejto adrese


Súvisiace:

VIDEO: ROZHOVOR DAVIDA WILCOCKA S INFORMÁTOREM COREY GOODE
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-c...

Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu
http://www.cez-okno.net/clanok/corey-goode-obsadili-jsme-slunecni-soustavu

Informátor Gonzales – ALIANCE DRAKONIÁNSKÉ FEDERACE
http://www.cez-okno.net/clanok/informator-gonzales-aliance-drakonianske-...


november 06, 2015 23:34 popoludní

 

 

Top