Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jedz, modli sa, miluj

Neuvěřitelná kniha "Jíst, meditovat, milovat" Elizabeth Gilbertové: Dobrodružná výprava mladé ženy za pozemskými i duchovními rozkošemi napříč Itálií, Indií a Indonésií…
Elizabeth Gilbertová má vše, co se od moderní ambiciózní Američanky očekává: manžela, dům a úspěšnou kariéru. Jenže místo aby se cítila šťastná a naplněná, ji pohlcuje panika, zoufalství a zmatek.
Odhodlá se tedy k radikálnímu kroku a úplně sama se vydá na roční pouť kolem světa. V Itálii studuje umění rozkoše, učí se italsky, flirtuje, nezřízeně hoduje a přibere deset nejšťastnějších kilogramů svého života. V Indii absolvuje čtyřměsíční duchovní cestu do vlastního nitra, na níž nechybí ani tak zdánlivé protiklady jako je vztek, transcendentální meditace, černý humor, mantry a vize. V Indonésii, kde se stane žačkou svérázného starého šamana, pak hledá svůj konečný cíl: rovnováhu, schopnost vybalancovat svůj život mezi světským potěšením a pravou zbožností.

Pokud jste se i vy někdy vzbudili s naléhavou touhou změnit sebe i celý svůj život, je pro vás tahle kniha tou nejlepší inspirací. Film Jíst, meditovat, milovat v hlavní roli s Julií Roberts založený na pamětech Elizabeth Gilbertové, které se staly bestsellerem, ukazují, že skutečně existuje více než jen jedna cesta, jak jít a vidět svět.


TRAILER nájdete na tejto adrese

Zdroj: slunecnikvet-anna.blog.cz

Sekcie: 
august 20, 2011 18:38 popoludní

 

 

Top