Obrázok používateľa CEZ OKNO
MILUJ SVOJ ŽIVOT (1,2/6)

Dokumentární film z roku 2007 inspirovaný známou knihou Louise L. Hay Miluj svůj život o jejím životě, filozofii a práci. Ve filmu se objevuje mnoho celosvětově úspěšných autorů, které Louise v jejich začátcích silně ovlivnila. Všichni autoři, kteří zde vystupují, úzce spolupracují s nakladatelstvím a rádiem HayHouse.


1. časť nájdete na tejto adrese

2. časť nájdete na tejto adrese

Zdroj: MahatmaMukti

Prevzaté z: Probuzeni.blogspot.com


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

august 31, 2011 23:39 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa mikeborecek
  mikeborecekseptember 01, 2011 10:48 dopoludnia

  Komentár: 

  Pripadá mi to ako "dokument" tajomstvo...
  Osobne si myslím, že to čo človeka postretne ho postretnúť proste má. Je len na človeku, ako príme udalosti ktoré ho postretnú... Myslím si že myšlienky majú veľkú moc, ale na vytvorenie udalostí, ktoré ma postretnú v budúcnosti, tak na to je tu kauzalita a to je silnejší zákon ako moje myšlienky... Howgh!

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 02, 2011 23:20 popoludní

  Komentár: 

  ... v rámci tej kauzality sa učíme zvládať rôzne situácie a ak nás následné vlastné negatívne pocity "zavinú" do choroby, je fajn vedieť o prirodzenej ceste von... L. Hay sa takto svojpomocne vyliečila z rakoviny, ako spomenie aj v dokumente.

 3. Obrázok používateľa AvAc
  AvAcseptember 01, 2011 15:13 popoludní

  Komentár: 

  Toto ma daleko od Tajomstva, ale to by bolo na dlho. Zivot nie je ziadna nahoda. A co sa ma stat, sa stane preto, lebo to chces. K tomu nic viac nebudem pisat, pokial je vsak tvoj nazor iny, nech sa paci, potom sa ale necudujem preco pises to, co pises. pani Hayova je vynimocna zena, je to anjel, ktory ma co povedat. A je to skvely dokument, videl som ho uz viac krat, citam aj od nej knizky. Paradicka...
  ŁOVE

 4. Obrázok používateľa mikeborecek
  mikeborecekseptember 02, 2011 22:29 popoludní

  Komentár: 

  Takže ak dieťa vážne ochorie alebo zomrie vo veľmi mladom veku, to znamená, že si to to dieťa prialo? Keď sa dieťa narodí mŕtve, znamená, že si to prialo (alebo rodičia toho dieťaťa)? To, že niekomu zomrie blízky človek pri nehode (samozrejme pre niekoho náhodnej), to znamená, že tá osoba chcela zomrieť?
  Aj ja som čítal tú knihu - "Miluj svoj život". Je "sladká" až je neuveriteľné aké je to všetko jednoduché a prosté...

 

 

Top