Obrázok používateľa CEZ OKNO
Opět scházím z cesty pravé a jediné?

Počitadlu blogu (http://orgo-net.blogspot.com/) trvalo asi dva roky, než se dostalo na milión (27. září 2010), a za další 4 měsíce (27. ledna 2011) přibylo dalšího půl miliónu přístupů. To je slušný nárůst čtenářů, s jakým se ani nepočítalo - kdo mohl tušit, že šílená témata tohoto nenormálního blogu zaujmou další lidi? Vypadá to, že hranice tolerance normálního, existujícího, reálného, seriózního, přijatelného, atd., se u nás všeobecně pomalu zvyšuje (:-))) - dobrá zpráva! Hlavně pro český národ, který má vrozenu minimální toleranci k čemukoli neznámému a jest karmickým úkolem Čechů, aby se s tím vypořádali.

Nová témata zde zveřejněná pravidelně vyvolávají obavy o mé duševní zdraví, takže dneska pár řečí na toto téma, vlastně nic nového, pořád to opakuju dokola.

Historie mé náklonnosti k tomu, co normální lidé považují za nenormální, probíhala asi takto: Mám mnohaletou jógovou historii, takže pro mě byla už dávno samozřejmá existence minulých životů, vegetariánství a potřeba spět k seberealizaci. (Pro mé okolí něco hodně nenormálního, ale zvykli si.) Zdálo se mi to jako vrchol mého poznání, od něhož už není kam pokračovat. Prostě, stagnace, budu po zbytek života cvičit a chovat se slušně a budu čekat, až můj mistr uzná, že si zasloužím seberealizaci...

Náhle ke mně přišly knížky Eckharta Tolle, z nichž mi došlo, že není třeba čekat, až mi tu seberealizaci někdo dá darem. A pak už se nová poznání začala hrnout.

Jako šok přišlo pochopení, že na světě není vše tak, jak nám říkají média, že vládám neleží na srdci blaho lidí, ale že na ně stříkají chemtrails a provádějí jim mnoho hnusných věcí. Jako řešení se okamžitě ozval orgonit, který na to na všechno fungoval. A tak nádherný objev bylo třeba předat dál, a když to nešlo předávat přímo, tak proč to nezkusit anonymně na blogu...

Tenhle blog zpočátku nepočítal, že by se zabýval něčím dalším než orgonitem. Ale práce s orgonitem prý přináší rozvoj, a asi proto se tématika začala rozrůstat. Začaly se ke mně hlásit neignorovatelné zprávy z oblastí, které pro mě byly ještě nedávno naprosto nepřijatelné, jako ovládání počasí, channelingy, UFO, kontrola mysli, atd. atd. To, co pro mě bylo původně nesmyslné, začalo do sebe zapadat a dostávalo to smysl. Takže moje hranice tolerance nenormálních jevů se pořád a pořád posunovala a stále se posunuje, a těším se, že se ještě bude posunovat dál (:-))))

A podobně se myslím posunuje i porozumění a tolerance čtenářů. Pár tisíc původně nevěřících lidí se začalo zajímat o orgonit, o chemtrails. Mnozí začali vidět i manipulace počasí. S každým novým tématem (Matthew, Little Grandmother, Nibiru, atd.) sice přišlo pár názorů, že tentokrát jsem už opravdu mimo, a potřebuju psychiatrickou léčbu, ale zřejmě si lidé buďzvykli, nebo přinejhorším naplnili svou hrozbu, že už nebudou číst tenhle blog.

Nejnovější téma, v němž jsem právě "úplně mimo", je Aolian a jeho přírodní bytosti. Pro mě osobně Aolian přišel v pravý čas a naznačil mi, jak pochopit přírodní bytosti. Ty jsou od počátku pro mě součástí giftingu, i když nevím, jak přesně fungují. Na začátku činnosti mě poučili na různých fórech, že orgonit funguje díky tomu, že jím regenerovanou energii využívají přírodní bytosti k obnově harmonie a rovnováhy v přírodě. A že je dobře s nimi komunikovat, předávat jim orgonit, ptát se jich, kam ho umístit ... Tohle od počátku respektuju a každý kousek jim svěřuju. Mám na to takový svůj rituál.

Věřím i na bytosti, co se jím říká Sylfové. Na začátku mé činnosti se mi jich taky ukázalo několik, myslím že těch pravých, ve tvarech zvířat, za zvláštních okolností... (Rozhodně si nemyslím, že všechny zajímavé tvary oblaků na obloze jsou Sylfové, spíš je pokládám většinou za bezprizorné cáry chemických krystalků.)

Myslím, že i na českém orgonitovém fóru pár lidí rádo užívalo ve spojení s orgonitem termínu "přírodní bytosti". Ale chápu, že něco jiného je hovořit o nich abstraktně a něco jiného je, když se k nim přiblížíme konkrétně a dáme jim jméno. A nedej bože, když se pojmenujou "draci". Každý normální člověk ví, že je to pohádka a nesmysl ...

Takže já se omlouvám normálním lidem, které toto téma nebaví, ale mě opravdu zajímá dovědět se něco o přírodních bytostech od člověka, který evidentně o nich hodně ví. Aolian tu rozhodně dostane prostor. Ohledně jeho zářivek, to nevím, nemohu posoudit, nejsem typ na tyhle pokusy, ale patří to k němu a pro někoho to může být užitečné.

Jinak se omlouvám za své výpadky v odpovídání na maily, zveřejňování příspěvků a komentářů. Moje práce je nepravidelná a nárazová, a víkendy teď bylo nutno věnovat rodině. Pokud jste poslali něco zajímavého, a mně to uteklo, ozvěte se prosím znovu.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

február 06, 2011 22:25 popoludní

 

 

Top