Obrázok používateľa CEZ OKNO
Veľký skok do novej éry

So Zemou sa deje čosi, čo možno len ťažko vysvetliť. Sme súčasťou veľkej kozmickej rodiny, hoci o tom nevieme. Pozeráme sa na svet a vesmír škáročkou, ktorá nemá ani priemer špendlíkovej hlavičky, a myslíme si, tak ako naši predkovia, že všetko sa krúti okolo nás. Šamani a jasnovidci však tvrdia, že už zanedlho vstúpi naša Zem do päťrozmerného priestoru a ľudstvo sa pripojí ku galaktickej rodine rozumných bytostí. Vedci neveľmi veria v takúto neobyčajnú premenu, ale priznávajú, že so Zemou sa dejú veci, ktoré nedokážu objasniť.

V roku 1996 sa konala v Spojených štátoch konferencia hviezdnych vizionárov, na ktorej sa zúčastnilo veľa astronómov, astrofyzikov a iných vedcov skúmajúcich kozmos, ale aj šamanov a vizionárov z mnohých indiánskych kmeňov Severnej a Južnej Ameriky, ľudia zaoberajúci sa astrálnym putovaním, a tí, ktorí pomocou channelingu (http://www.cez-okno.net/rubrika/channeling) nadväzujú kontakty s bytosťami z iných rozmerov. O význame tohto stretnutia svedčí aj skutočnosť, že na konferenciu prišli významní spisovatelia a napríklad aj psychiater doktor Richard Boylan, spolupracovník vládnych agentúr USA (http://www.cez-okno.net/rubrika/richard-boylan). Spomínaní ľudia sa kontaktujú s pracovníkmi niekoľkých vládnych organizácií, ktoré sa zaoberajú mimoriadnymi schopnosťami ľudí, kontaktom s bytosťami mimo Zeme a pod. Ide napríklad o vládne organizácie Defence Intelligence Agence (DIA), Intuice Services Incorporated (ISI) a iné, ktoré sa už desaťročia zaoberajú tým, čo indiánski šamani a vizionári. Využívajú pritom ich schopnosti, pričom vzhľadom na "ochranu krajiny" pracujú v utajení. Iba z času na čas preniknú výsledky výskumov na verejnosť.


Ukazuje sa, že v kozme sa dejú mnohé veci, ktoré sa nezverejňujú, napriek tomu, že o nich existujú materiálne dôkazy.

V roku 1996 sonda Voyager letiaca v blízkosti Saturna, vyfotografovala obrovskú kozmickú loď v tvare oválu, dlhú niekoľko sto kilometrov! Nachádzala sa medzi prstencami obklopujúcimi túto planétu. Tieto snímky boli potvrdené Hubblovým teleskopom. Tí, čo ich videli, niekoľko rokov mlčali. Až astronóm doktor Norman Bergrun z NASA (http://www.cez-okno.net/norman-bergrun) zverejnil tieto informácie. Napriek tomu NASA oficiálne tvrdí, že o tom nič nevie.

Hustota kmitov našej planéty tzv. Schumannov kmitočet (jej vlastné vibrácie spojené s vibráciami živých organizmov boli doteraz 7,8 Hz, čo znamená 7,8 kmitov za sekundu, http://www.cez-okno.net/clanok/schumannova-rezonancia/naladte-sa-na-frek...), vzrastá. Počet kmitov sa v poslednom čase zvýšil na 9 až 11,2 Hz. Odborníci to vysvetľujú na jednej strane nerovnomerným duchovným rozmerom rudí v rôznych krajinách a na druhej strane čoraz početnejšími geofyzikálnymi anomáliami na planéte, ktoré okrem iného spôsobuje aj ľudstvo. Týka sa to napríklad stenčovania ozónovej vrstvy či postupnej zmeny uhla vychýlenia zemskej osi, ktoré je pomalé a dlhotrvajúce. Následkom toho je postupná zmena klímy čo môžeme pozorovať najmä v miernom pásme.

Vizionári a indiánski šamani predpovedajú, že okolo roku 2030 anomálie počasia (najmä letné horúčavy na severnej pologuli) vzrastú natoľko, že dôjde k masovému presídľovaniu ľudí do oblasti rovníka a obratníkov, kde bude chladnejšie. Tieto prognózy boli upresnené pred rokom 1996 a, ako vieme, v Taliansku teplota v polovici augusta 2000 prekročila teplotu panujúcu na rovníku v Afrike. Vlády veľmocí, ktoré robili výskumy v Antarktíde, "pozabudli" informovať, že pred rokom 1996 sa zmenilo magnetické pole obklopujúce našu planétu, čo spôsobilo napríklad výbuchy vulkánov pod ľadmi tohto kontinentu a odtrhnutie časti ľadovej pokrývky Antarktídy s plochou tisíc kilometrov štvorcových, ktorá vytvorila gigantickú "ľadovú horu". Magnetické anomálie spôsobili aj to, že v roku 1996 intenzita magnetického poľa vzrástla o 19 percent. Následkom bolo, že južný magnetický pól nečakane "preskočil" z Antarktídy do Kalifornie a znova sa vrátil do Antarktídy.

Šamani indiánskych kmeňov Hopi (http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/hopi) a Siouxov (http://www.cez-okno.net/clanok/civilizacie/modlitba-siouxu) tvrdia, že "proroctvá", momentálne prichádzajúce z mnohorozmerného sveta, jasne hovoria o prechode našej planéty do päťrozmernej sféry, ktorá umožňuje kontakt ľudí s bytosťami, žijúcimi vo svete vyšších rozmerov a silnejších vibrácií. Potvrdzujú to aj bádatelia "Schumannových frekvencií": vzťah počtu kmitov Zeme k vibráciám bytostí z kozmu, nazývaných "kozmiti" (http://www.cez-okno.net/clanok/serial-utajovane-dejiny-zeme/kozmiti-ci-d...), ukazuje, že žijú v oblastiach s vyššími vibráciami. Kontakt nášho a ich vedomia bude plne možný len vtedy, keď sa Gaia dostane na túto vyššiu úroveň. Indiánski šamani peruánskych kmeňov z Ánd tvrdia, že ich vizionári už vidia v kozme narastať okolo našej planéty sféru, ktorá má všetky farby dúhy, zabezpečuje vzostup Zeme na vyššiu úroveň kmitov a zároveň chráni myseľ obyvateľov Zeme pred vibračným preťažením.


Naša Zem sa prebúdza k novému životu. Znamená to, že materialistická filozofia MAŤ stráca na význame v prospech duchovnej filozofie BYŤ.

Zdroj: http://tajomstva.org/


Súvisiace:

Transformácia
http://www.cez-okno.net/rubrika/transformacia


Štítky: 
marec 24, 2012 17:10 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 25, 2012 09:11 dopoludnia

  Komentár: 

  Musí sa diať, Zem potrebuje veľkú očistu od toho, čo všetko jej je na príťaž, hlavne ľudský tvor, ktorý rozum vyvýšil nad ducha, mysliac si, že takto vyhrá, hoci to sa mu stálo rozsudkom smrti.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 25, 2012 20:00 popoludní

  Komentár: 

  Vypada to dobre...

 

 

Top