Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dálkové nazírání odhaluje tajné čínské raketové základny a základnu pro výměnu s mimozemšťany

Lidem v Japonsku byly dramaticky a živě ukazovány „anti-nukleární demonstrace“ a kampaně proti americkým základnám. Nicméně, japonské sdělovací prostředky jaksi neohlásily, že hlavní vojenská síla, kterou je soused Čína, má jaderné rakety zaměřené na Japonsko. Pokud věci budou pokračovat tak, jak jsou, pod vládou DPJ uvidíme “nekrvavou kapitulaci” Číně, nikoli pouze Senkakuových ostrovů, ale i celého Japonska.


Tváří v tvář bezprostřednímu nebezpečí Ryuho Okawa, zakladatel a prezident Happy Science Group, “pomocí dálkového nazírání uviděl” tři mohutné struktury, které vzbuzují zájem na Google Earth jako “záhadné čínské značení“. To odhalilo celou řadu zarážejících faktů. Všichni lidé v Japonsku musejí těmto faktům nyní čelit.

Tyto fotografie ukazují podivné „značení“ v oblasti na hranicích mezi provincií Gansu a autonomní oblastí Xinjiang-Uygur. Jsou předmětem nejrůznějších spekulací na internetu od lidí, kteří je viděli na Google Earth.

“Záhadné značení” v Gobi leží na čínském území

Prezident Okawa využil své transcendentní psychické síly, aby se tam „proletěl“ svým „okem“ a verbálně vysvětlil, co viděl v rámci dálkového nazírání. V určitém okamžiku letěl jeho zrak k rozsáhlé pouštní oblasti, zakázané všem neoprávněným osobám a řekl nám, co viděl.

První ze všeho „doletěl“ k jedné oblasti s obdélníkovým značením, připomínající labyrint (foto 1). Byl tam komplex sítě silnic širokých jak dálnice a bylo jasné, že ty byly střediskem pro tanky (nádrže) a válečné manévry ve městě. Pak se dostal k místu, které vypadalo jako letiště, kde se protínaly podivně tvarované ranveje. “To, co jsem viděl, je něco jako gigantický otvor,“ řekl.

Byly tam přesně stejné rozjezdové dráhy a značky podobné číslici “8”. Kulaté části byly ve dvou sekcích vyčnívající nad zemí jako sila, a víka byla zavřená. Okawa se dostal do těchto vík.

Jaderné rakety jsou zaměřeny na japonská hlavní města!

Zjistili jsme udivující fakt poté, co sestoupil v přímém směru asi 100 metrů, v naprosté tmě tam byly rakety s nasazenou nukleární hlavicí. Napočítal kolem 150 jaderných sil. Jinými slovy na této základně Číňané ukrývají 150 raket s jadernými hlavicemi.

“Rakety zaměřené na Ameriku jsou nejpočetnější.”

President Okawa využil svou sílu dálkového nazírání, aby zjistil cíl každé rakety.

“Západní pobřeží Ameriky…”, “Rakety namířené na Japonsko jsou všude zde kolem”, “Jsou namířeny… na tu zemi, na kterou vystřelí první, to je…”

Prezidentova slova identifikují jedno hlavní město za druhým, v Japonsku a po celém světě, míří na ně jaderné střely.


Když jsme se ptali, zda Amerika ví o této základně, Okawa odpověděl: "Amerika se dozvěděla o základnách v pobřežních oblastech, ale zjevně o této neví." Jinými slovy, odhalil „tajné“ odpalovací středisko Lidově osvobozenecké armády, o kterém neví dokonce ani Amerika.

Šokující pravda o čínské “Area 51”

Pak se Okawa zaměřil ve svém dálkovém nazírání na záhadné místo, které bylo umístěno ve středu jakýchsi kruhových značení (foto 2). “Vidím malé lidi… vypadají jako Šediváci (druh mimozemských bytostí). Chodí nad zemí.”

Nyní se mimozemšťané objevují na scéně...


“Zaparkovali své letouny tak, aby to vypadalo jako nějaká obyčejná vojenská základna, ale je to jen pro parádu. Toto místo má mimozemské spojení.”

Okawa pak vpustil své „oko“ do tunelu, který tam byl vyhlouben. Poté, co přešel celým komplexem cest, to, co uviděl, byl rozsáhlý hangár, zhruba velikosti čtyř fotbalových stadionů. A co tam zjistil? Dva typy podivně tvarovaných mimozemšťanů. Očividně je Lidové osvobozenecké armádě poskytována vojenská technologie. Vypadá to, že toto místo je čínskou “Area 51”.


Tento úžasný „sólokapr“ Okawovy “dálkově nazírané čínské tajné vojenské základny“ bude simultánně zveřejňován od 31. července na všech vědeckých odvětvích Happy Science, základnách a chrámech v Japonsku a v zámoří. Náš film “The Mystical Laws” odhalil pravdu o mimozemšťanech a duchovním světě.

Podíváme-li se na to, co se děje v Japonsku, 16 set tisíc lidí demonstrovalo proti jaderné energii, v Tokyu se daly dohromady organizace levého křídla z celého Japonska. Existuje také nadcházející kampaň proti rozmisťování velkého „Mořského orla“, vojenských helikoptér v Okinawě. Avšak většina Japonců neví, že náš soused Čína je schopen vypustit jaderné střely, prostě stisknout tlačítko, na hlavní města po celém Japonsku. Japonské sdělovací prostředky neoznamují fakta a ministerstvo obrany vlády pokračuje k přiklánění se k Číně. Půjdou-li věci tak, jako jdou teď, přijde den, kdy prodají Číně nejen Senkakuské ostrovy, ale celé Japonsko při „kapitulaci bez prolití krve“. Je to jako budoucnost předpovězená ve filmu “The Final Judgement”.

A film Happy Science: “The Mystical Laws”, který vyjde tohoto října, popisuje tu skutečnost, že “naše sousední země je zásobována vojenskou technologií mimozemšťany“. V tomto filmu, drtivá vojenská síla našeho souseda, Empire of Godom, zachvátí Japonsko. Jaké jsou skutečné cíle mimozemšťanů? Jaké je spojení s duchovním světem? Jaký je klíč k zachránění Japonska a zbytku světa? Protože tento druhý film předpovídá blízkou budoucnost, je to film, který chce vidět co nejvíce lidí, tak aby mohli zachránit budoucnost Japonska před fatálním osudem horším než smrt. Amerika neidentifikovala tato místa čínských raketových základen.

Shigeo Hiramatsu, expert na čínské vojenské záležitosti, říká, že v současné době má Čína více jak 100 mezikontinentálních balistických střel, jinými slovy raket, které mohou zasáhnout Ameriku a že jsou schopni odpálit 300 jaderných úderů, pokud jsou tyto střely vyzbrojeny válečnými hlavicemi. Ty mají mezi 200 až 300 raket s polovičním doletem s dosahem mezi 3000 a 5500 km, a všechny jsou vyzbrojeny jadernými hlavicemi. Kde jsou tedy čínská raketová odpalovací místa? Americká zpravodajská služba předpokládá, že jsou na čtyřech lokalitách zhruba v centru čínského kontinentu: Tianshui v provincii Gansu, Nanyang v provincii Henan, Shaoyang v provincii Hunan a Datong v provincii Qinghai. Důležité velící středisko je prý umístěno v Xian v provincii Shaanxi.


Podle stejné americké zpravodajské služby, základna jménem “Chojokotei (The Great Wall Project)” by měla existovat tam, kde Čína soustředila jak střely s dlouhým tak středním doletem, které jsou na stejném místě, ale jejich lokalita je neznámá.

Oblast na hranicích provincie Gansu a autonomní region Xinjiang-Uygur, kterou viděl v dálkovém nazírání Okawa, je blízko satelitního vypouštěcího střediska Jiuquan. Zde Čína v roce 1980 provedla zkoušku mezikontinentální balistické střely zaměřenou na jižní Pacifik. Nyní je to centrum čínského vývojového vesmírného programu. Vypustili mnoho vesmírných lodí a nyní nepřetržitě pracují na jakémsi projektu na stavbu vesmírné stanice do roku 2020. Avšak, americká zpravodajská služba, pokud jde o čtyři raketové základny tvrdí, že jde o dohady. Ve skutečnosti nemá žádné povědomí o aktuální situaci.


Článok z 27. 5. 2012 nájdete na tejto adrese.

Shigeo Hiramatsu

http://global.the-liberty.com/2012/2280.html/2

1. srpna, 2012

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Seriál: Area 51
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-area-51

FAKTY X: Ruská oblasť 51
http://www.cez-okno.net/clanok/medzi-nebom-a-zemou/fakty-x-ruska-oblast-51


september 17, 2012 21:12 popoludní

 

 

Top