Obrázok používateľa CEZ OKNO
Další záhada z kostela duchů III.

Dobrý den Sokol,
poslal jsem několik fotek s kotoučky sestře, protože vím, že ji tato tématika také zajímá. Ona je rozeslala svým známým a jeden z jejich dopisovatelů zareagoval. Viz. níže. Poslal ji několik svých snímků, a napsal k nim názorový komentář.

Jeden snímek je podobný, tomu mému, co do množství kotoučků. Vyřízl jsem z nich 2 kotouče, a pokusil se je upravit...formou vyříznout, zvětšit, kontrast, prohloubit, atd. neukázaly žádný děj, ale tím jádrem jsou si podobné, s těmi mými. Jeden z nich má ten známý vnější kruh, následuje směrem do středu tmavý kruh a potom následuje plocha.
Rajsigl


"Souhlasím se zveřejněním mích fotek na kterém jsou vyfoceny orby. Já už je fotím několik let. A dají se vyfotit všude možně. Nejlíp to jde v noci pomocí blesku. A stačí se předtím pomodlit a těch Orbů je mnohem víc.
Tyhle věci z toho kostela není žádný zázrak, ale běžná věc kterou můžeš vyfotit i ty když budeš mít fotoaparát s bleskem. Stačí vyjít večer ven a udělat pár snímků a třeba tam nic nebude, ale když se začneš modlit tím vysíláš duchovní energii a po chvíli zase okolo sebe fotíš tak zjistíš, že takových kulových těles je najednou okolo tebe hromady. Viz fota co jsem ti sem dal.
A některé bývají hodně výrazné že jsou tam vidět i obličeje a různé obrazce. My jim říkáme orby, jsou to v podstatě duše které jsou zbloudilé a nenašli cestu správným směrem..."
Jan Roško
Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Text a foto: Rajsigl, Jan Roško


Súvisiace:

Orby
http://www.cez-okno.net/orby

Rajsiglove články v UFO Novinách:

http://issuu.com/cezokno/docs/ufo-noviny-7-8-2011/19?e=0

http://issuu.com/cezokno/docs/ufo-noviny-9-12-2011/31?e=0

http://issuu.com/cezokno/docs/ufo-noviny-1-6-2012/37?e=0


jún 03, 2015 21:59 popoludní

 

 

Top