Obrázok používateľa CEZ OKNO
Po tvári Ježiša Krista sa objavil aj Svätý grál

KP.RU | Podobu legendárnej nádoby uzreli nadšenci na obrázku zo zľahnutých klasov obilia, ktorý vznikol vo Wiltshire – vedľa záhadných megalitov v Avebury | Steve Alexander - známy britský bádateľ piktogramov vytvorených na zľahnutých rastlinách - a odborníci z jeho okruhu nepochybujú: na poli vo Wiltshire vznikol obraz Svätého Grálu – čaše, z ktorej pil Ježiš Kristus víno pri poslednej večeri. A do ktorej (to je už ale mytológia) niekto nabral krv po jeho poprave.


Odborníci, nevedno prečo, predpokladajú, že Grál musí vyzerať práve takto – kalich na vysokej nožičke s pologuľou navrchu. Udivuje ich len jedno: tematika piktogramov. Tá súčasná je totiž už štvrtá v poradí vzťahujúca sa ku kresťanstvu – konkrétne k Ježišovi.

"Grál" sa objavil 20. augusta tohto roku. O niečo skôr po oboch stranách rušnej cesty M4 vedľa Hungerford v Berkshire vznikli dva úplne porovnateľné 100-metrové obrazy, v ktorých nadšenci uvideli tvár Ježiša Krista, tak ako vyzerá na Turínskom plátne.

V minulom roku sa zas v tom istom Wiltshire "odtlačil" obrovský kríž. Takže ak to zhrnieme: kríž – 2x tvár Ježiša – Svätý grál. Zoraďuje sa tu nejaký sled, ale čo to znamená, nevie dokonca ani sám Steve Alexander, ktorý naň poukazuje.

Bádateľ tvrdí, že tento odtlačok v žiadnom prípade nemôže byť podvrhom. To znamená, že ho určite nezhotovili vtipkári ale nejaká záhadná nepolapiteľná sila.

20. augusta v noci totiž lietal Alexander nad Wiltshirom vrtuľníkom a prezeral polia s pomocou prístrojov nočného videnia s cieľom nachytať možných vtipkárov. Ešte okolo 3 hodiny v noci nič a nikto na tom istom poli nebol. A na svitaní – Grál.

Vtipkár by nemal viac než hodinu na vyhotovenie svojho výtvarného žartíku. Dokonca aj keby mal špeciálnu techniku, nie je možné pováľať rastliny na tak veľkej ploche. Navyše žiadna technika ich nedokáže položiť tak dômyselne. Vnútri kruhov ležali rastliny špirálovo navrstvené.

Mimochodom, Grál a kríž vznikli na známom mieste v Avebury, tam kde leží záhadný megalit. Okolo 5 tisíc rokov dozadu sem niekto položil obrovské kamene s výškou približne 6 metrov a poukladal ich do kruhov. Priemer najväčšieho z nich je 427 metrov.Avebury v grófstve Wiltshire je miesto, kde sa kruhy na poliach objavujú najčastejšie.

Владимир ЛАГОВСКИЙ

Вслед за ликом Иисуса Христа на английском поле отпечатался Святой Грааль

Zdroj: http://www.kp.ru/

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

august 24, 2010 10:09 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Dikus
  Dikusaugust 25, 2010 18:28 popoludní

  Komentár: 

  Neviem nemozem si pomoct ale vsetky tri obrazky mi skor pripadaju ako nieco astronomicke.A nie cisto krestanska symbolika. Ten gral my skor pripada ako dva velke objekty priblizujuce sa k sebe ten vacsi ma mozno nejake orbity planet alebo mesiacov alebo prstenec???. Obraz kristovej tvary mi zase pripada na nejaky system nejakych astronomickych objektov mozno slnecnych systemov alebo mozno nejaku periodu???. A kriz mi pripada skor ako krizovatka alebo bod stretnutia kde vlnky predstavuju orbitu s excentricitou kde vertikalny objekt ma vacsiu obeznu dobu ako ten horizontalne a takto vytvaraju kriz. Alebo mozno priamo nasmerovanie na suhvezdie juzny kriz (crux)???

 2. Obrázok používateľa Zola
  Zolaaugust 26, 2010 08:54 dopoludnia

  Komentár: 

  Dikus vďaka za postreh. Jednoznačne sa všetko deje aj na báze metafizyckej, t.j. ako hore tak aj dole. Nie náhodou hrajú veľkú rolu zatmenia Slnka či Mesiaca, alebo tranzitov planét či už v majských alebo iných kalandároch a samozrejme sú nám často pripomínané v kruhoch v obilí !
  http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/time2007c.html

  Kruhy v obilí sú reálna a potrebná nadstavba po ukončení klasickej školy..samozrejme pre prípad že chceme vedieť viac o tom čo a ako funguje.

 3. Obrázok používateľa vali
  valijanuár 04, 2012 00:03 dopoludnia

  Komentár: 

  Já si myslim , že všechny tyhle kruhy a tvary v polích je vytvořeno mimozemskou civilizací , kteří nás varují a připravují na ten den o kterym se mluví . na den kdy se má stát něco vyjměčnýho , teorii je mnoho a jedna z nich je že se vrátí bohové , ted nevím jak se jmenuje jei´jich rasa ale prý to sou mimozemštané a nevipadají jako lidé . stvořitelé země podle mayů . docela se o to zajímam a všechno to do sebe zapadá . ale jestli to má být tak že se ti stvořitelé jdou podívat jestli sme se změnili k lepčímu , tak si osobně myslim že asi budou hodně zklamaný . ve světě je mnoho násilí , válek a nenávisti k rasám . všechno je zaujato jen na peníze a lidé sou postavni podle toho kolik jich mají . prostě špatně ! ... a když to řikají mayové :D , tak začínám mít obavy . protože co oni prorokujou to se stane !!! :)

 

 

Top