Obrázok používateľa CEZ OKNO
V Indonézii zaznamenali UFO alebo padajúceho anjela?

kp.ru | Internetové vydanie Livescience upútalo pozornosť svojich čitateľov na podivné video, ktoré bolo zverejnené na Youtube. Zábery sú neuveriteľné. Vidno na ňom ako zhora padá k zemi nejaká svetielkujúca bytosť a vzápätí odlieta preč. Užívateľ, ktorý zverejnil toto video oznámil, že bolo vyhotovené bezpečnostnou kamerou. Objektív kamery je nasmerovaný na vchod do supermarketu, ktorý sa nachádza na južnom okraji hlavného mesta Jakarty.


Objekt sa objavuje náhle asi v 7. sekunde – padá odniekiaľ zhora a ožaruje pritom povrch svojou vlastnou žiarou. Pristane, odrazí sa a stráca sa v pravom hornom rohu obrazovky. Tento neobvyklý jav trvá len okamih.

Mystici nemajú pochybnosti o tom, že to bol anjel. Rozoznali nohy, hlavu, telo a čo je hlavné – krídla, ktorými máva. Skeptici majú podozrenie z podvrhu. No ako bol vyhotovený – nevedia.


Anjeli aj iné prízraky sa dosť často vyskytujú na snímkach bezpečnostných kamier. Spravidla sa nimi stávajú mušky, motýle alebo páperie, ktoré sa dostane pred objektív veľmi blízko. Odborníci ich ľahko zistia. No indonézsky "anjel" sa na mušku vôbec nepodobá. Navyše svieti.

Treba ešte dodať: potom ako sa anjel vzniesol, pribehli na miesto jeho dopadu niekoľkí ľudia – pravdepodobne bezpečnostní pracovníci. Prezerajú miesto udalosti. Pre nadšencov by to mohol byť dôkaz, že aj ľudia zachytili niečo nezvyčajné a video teda nemusí byť falošné.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/lvqiu

Владимир ЛАГОВСКИЙ

Zdroj: http://www.kp.ru/daily/25883/2846027/

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

máj 17, 2012 20:24 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Tomáš
  Tomášmáj 18, 2012 18:41 popoludní

  Komentár: 

  To mi připomnělo Město andělů, moc hezký film mimochodem :).

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 19, 2012 15:51 popoludní

  Komentár: 

  axe efekt, i andělé podlehnou :)

 

 

Top