Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vedci z výskumného centra SETI objavili tri obrovské mimozemské lode!

SOBESEDNIK.RU | Podľa predbežných výpočtov, sa s humanoidmi stretneme už za dva mesiace! Vedci z výskumného centra SETI, ktoré sa zaoberá hľadaním mimozemskej inteligencie, objavili tri obrovské mimozemské lode, ktoré sa približujú k Zemi...


Americká tlač začala pozemšťanov duševne pripravovať na inváziu mimozemšťanov. Ciele nadchádzajúcej návštevy nie sú známe, preto sa v tlači objavujú najrôznejšie scenáre možných udalostí. Napríklad britská bulvárna tlač The Guardian uverejnila šokujúci článok pod názvom "Votrelci môžu zničiť ľudstvo".

"Za predpokladu vzájomnej láskavosti môžeme od humanoidov prebrať cenné skúsenosti či pokrokové technológie", - píše sa v článku. "No ak budú mimozemšťania chcieť spôsobiť ujmu celému ľudstvu: zotročiť nás alebo užívať ako potravu, nakaziť neznámymi chorobami či vytvoriť nepriateľskú umelú inteligenciu - bude to začiatok strašnej vojny".

Aj populárny medzinárodný webový projekt WikiLeaks podporil strašnú verziu, keď zverejnil dokumenty, ktoré sa stali dostupné následkom úniku informácií.

Oznamuje, že invázia mimozemšťanov-špiónov sa na Zemi už začala a príchod troch obrovských lodí bude začiatkom oficiálneho príchodu. Bojové vesmírne lode boli zachytené navigačným systémom, ktorý má základňu na Aljaške.

Zdroj: sobesednik.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Ukrývajú sa cudzinci za kométou Elenin?
http://www.cez-okno.net/clanok/2011/ukryvaju-sa-cudzinci-za-kometou-elenin

Mimozemšťania priletia 10. septembra 2011
http://www.cez-okno.net/clanok/2011/mimozemstania-priletia-10-septembra-...

PLANETA X, NIBIRU A KOMETA ELENIN. RUSKO JE V POHOTOVOSTI
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/planeta-x-nibiru-a-kometa-ele...


október 09, 2011 17:24 popoludní
 • krát komentár

20 krát komentár

 1. Obrázok používateľa laci
  lacioktóber 09, 2011 18:06 popoludní

  Komentár: 

  Čo sú to "veľké lode"

  Je ich veľkosť v m

  alebo v km

 2. Obrázok používateľa Clark
  Clarkoktóber 09, 2011 18:46 popoludní

  Komentár: 

  Prý jsou velký 350km , no musíme doufat že nejsou nepřátelský, jinak je s náma ámen.

 3. Obrázok používateľa Andy
  Andyoktóber 09, 2011 19:42 popoludní

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 09, 2011 21:12 popoludní

  Komentár: 

  sorry ludia ale na strankach SETI sa o tom nic nepise...dalsi HOAX...ak sa mylim sorry dajte link na SETI kde sa o tom zmienuje

 5. Obrázok používateľa HOAX
  HOAXoktóber 09, 2011 21:41 popoludní

  Komentár: 

  No jasne, keby tym "lodiam" malo trvat cestovanie len nasou slnecnou sustavou 2mesiace, tak to by ti alieni asi moc daleko nedoleteli, ked si predstavime, ze najblizsia hviezda Proxima Centauri je vzdialena od nas priblizne 4svetelne roky. Takou rychlostou, by museli len z Proximy letiet tisice rokov. To by sa im asi moc nevyplatilo... :) Podla mna HOAX nic viac.
  Mimochodom, chcem vidiet radarove zabery, verejne prehlasenie SETI minimalne na ich stranke v lepsom pripade z tlacovky. A ako ceresnicku na torte by mohli zverejnit snimku na ktorej vidiet ohromne zbranove systemy ktore maju tie lode vo vybave. Predpokladam ze to maju aspon v HD rozliseni... Neverte tomu. :)

 6. Obrázok používateľa dudu
  duduoktóber 09, 2011 22:49 popoludní

  Komentár: 

  vedci objavili že sa bližia k zemi tri kozmicke lode a ja študiom biblie som objavila že príde ježiš kristus a že na zemi nastoli božie kralovstvo bez hriechu.

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 10, 2011 15:50 popoludní

  Komentár: 

  raeliánka? :)

 8. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 09, 2011 22:58 popoludní

  Komentár: 

  "Bojové vesmírne lode" ???! :D aha to by ma velmi zaujímalo ako prišli na to že sú bojové. Majú tam vo vnútri armádu mimozemšťanov alebo nejake tanky, bazuky? možno ti mimozemštania držia v ruke ak47 a pripavujú sa na útok...bože,.... ale tak som zvedava čo sa z toho vykluje.. ale ked píšu že sú to bojove lode tak chcem dokaz a nie len par vymyslenych slov :-P

 9. Obrázok používateľa leprikon
  leprikonoktóber 09, 2011 23:11 popoludní

  Komentár: 

  ten sa este opyta aka je mimozemska lod velka:D tak ti poviem chlapec: oni dojdu iba na otocku, vyzdvihnu si cip, co zabudli vytiahnut z bonaparteho kebule a letia prec rychlostou vacsou ako rychlost svetla

 10. Obrázok používateľa Vesna
  Vesnaoktóber 09, 2011 23:40 popoludní

  Komentár: 

  už mali priletieť v prvej dekáde septembra 2011 a ... nič! To nehovorím o tých predošlých zaručených príletoch. SETI statočne už celé desaťročia pátra, len boh vie, po čom vlastne. V utajovaní toho čo našli, sú veľmajstri, pretože nič zmysluplné zatiaľ neprezradili. Alebo nenašli? Za tie peniaze čo ten projekt už stál by sa patrilo aby niečo konečne našli. Keďže sa im zrejme nedarí, púšťajú do sveta takéto kačice aby ospravedlnili svoju exestenciu. Na okraj, tí slušní mimozemšťania nás ako militantného parazita priľahlého vesmíru širokým oblúkom obídu a tí druhí budú ako my, tak sa uvidí kto z koho.

 11. Stránky

 

 

Top