Obrázok používateľa CEZ OKNO
Co je to vlastně láska?

Láskou je míněno něco jiného a většího než jak jsme zvyklí uvažovat – mám tě rád, pokud mě budeš akceptovat, pokud se mi přizpůsobíš – nebo kdo lásku na druhém vyžaduje. Je tím míněno: mám tě rád i když děláš cokoli chceš. Bez vlastnictví a podmínek. Tuto lásku bychom měli vyjadřovat ke svým dětem. Nemusíme se vším souhlasit, co dělají, ale nepřestávejme je milovat.

Jestliže uvidíme jeden druhého ve světle, nemoci této planety uvadnou. S touto bezpodmínečnou láskou k sobě a druhým nemusíme vytvářet ekonomické argumenty, proč bezdomovci musí spát na ulici. Ekonomický systém by se stal podřízen lásce a tu by i odrážel. Je to však v současné době pro nás nemyslitelné. Museli bychom zastavit naši touhu po penězích, odstranit pochybnosti a vytvořit pro tyto lidi domy, kde by mohli bydlet. Láska v našich srdcích by nepřijala nic menšího. Zmenšili bychom tak ekonomickou tyranii a odvážná společnost by si vzala zpět sílu, kterou dala Globální Elitě. Láska by eliminovala bolest a utrpení, které jsme vložili do zvířecí říše. Poznali bychom, že vládnoucí minorita na této planetě, nemůže pokračovat ve své vládě bez lásky. Nebyla by CIA, fašistické skupiny, které podporují volby. Vláda by sloužila potřebám lidu, protože hojnost a bohatství by bylo v našem kolektivním srdci.

Láska by trvale spolupracovala se současnými strukturami globální síly a ukázala by, jak ve skutečnosti málo síly je potřeba. Síly je potřeba, protože ji vytváříme a klaníme se její vůli. Skutečná síla pyramidy leží v základně, ne na vrcholu. Vláda, kterou si s láskou vybereme, bude odrážet naši touhu sloužit a ne oklamat. Kolik lidí dnes volí s láskou v srdci? Lidé volí převážně ty, kteří jim přinesou materiální prospěch v krátké době. Dostaneme to, co si volíme, co cítíme v našich srdcích.

Jestliže lidská rasa nemá ve svém středu lásku, volí právě takový typ lidí do vlády. Není dobré kritizovat politiky za to, co se děje ve světě. Politici mohou být jen zvoleni. Jsou naprogramováni k tomu, co chceme slyšet. A co lidé chtějí slyšet je to, co mají uvnitř sama sebe – materiálno. Typ politiků, které volíme, je přesná reflexe kolektivních postojů, které se v nich odrážejí. Tak proto nezachráníme země třetího světa tím, že jim budeme posílat peníze. Zachrání je pouze láska v kolektivním srdci. Láska spojená se silou.

Láska k sobě transformuje naše životy a to jedině skrze vyléčení sama sebe. Dnes lékařské služby kontrolují a ovládají mezinárodní lékařské společnosti. 60% amerického lékařského průmyslu vlastní Rockefellerové. Skalpel nebo léčiva jsou odpovědná téměř za každou nemoc. Bohatství není zdraví. Nekonečné znalosti, které by vyléčili nevyrovnanost našeho vnějšího já, jsou drženy v tajnosti a daleko od oficiální medicíny. Tělo podle Darwinovy teorie je v medicíně považováno pouze za nástroj. Milióny lidí zemřeli na rakovinu, zatímco mnoho léků je vyvinuto. Pokud nejsou prodány s obrovským profitem, tak jsou nemoci prohlášeny za nevyléčitelné. Ale nevyléčitelné nemoci neexistují. Každá je způsobena energetickou nevyrovnaností – nevyrovnaností, která může být vrácena zpět do harmonie a tak se i vyléčí tělo.

Láska k sobě je základem vrácení síly do našich těl. Lékařské společnosti dominují, protože lidská rasa je držena pod kontrolou těla prostřednictvím doktorů a farmacie. Odpovědi jsou však v nás. Sebenenávist a frustrace nás vede k rakovině a infarktům a každá nemoc může být spojena s mentální, emoční nebo duchovní nevyrovnaností. Ty však mohou být napraveny. Pokud začneme milovat sami sebe a opustíme strach, vinu a vztek, který se akumuluje roky v našich tělech, nemoci světa budou zaplombovány. Jejich úmysl bude zmenšen. Uvidíme nemoci jako znak něčeho, co chybí uvnitř nás. Potom poznáme, jak máme myslet o sobě. Fyzická nemoc je výsledek vnitřní nemoci. Je to magnetický vzorec, který slouží jako základ nemoci.

Láska není jen slovo. Je to síla, která drží naše výtvory pohromadě. Je to síla, která nás také drží pohromadě. Tam, kde chybí láska, celý svět se hroutí.

David Icke

Zdroj: probuzeni.blogspot.com


Ďalšie materiály DAVIDA ICKEA nájdete na tejto adrese.

marec 23, 2011 19:49 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Adas
    Adasmarec 23, 2011 20:08 popoludní

    Komentár: 

    Krásny a pravdivý článok. Čo viac dodať? Asi len Ďakujem :)

 

 

Top