Obrázok používateľa CEZ OKNO
Deset základních kroků ke zvládnutí telepatie

Slovo „telepatie“ pochází ze slov „tele“, což znamená vzdálený a „patia“, tedy cítění. Telepatie tedy vlastně znamená vnímání pocitů na dálku. Telepatie je komunikace dvou myslí, které dělí vzdálenost, a to bez použití pěti známých smyslů. Všichni jsme někdy zažili telepatii. Možná jste přemýšleli o někom, s kým jste nemluvili celé měsíce a najednou vám ten člověk volá. Nebo když jsou dva lidé spolu, mohou říci naráz stejnou věc. To jsou příklady komunikace od mysli k mysli, jež často probíhá mezi lidmi, kteří k sobě mají blízko.

A nyní se zaměříme na kroky, pomocí kterých lze záměrně praktikovat telepatii.

1. Vysílač a přijímač

Potřebujeme dva lidi. Jeden bude vysílající, který se pokusí vyslat myšlenky a druhý bude příjemce, který se pokusí tyto myšlenky přijmout. Před experimentem si vyjasněte, kdo bude vysílající a kdo příjemce. Pokud tak neučiníte, můžete se stát, že budete oba vysílat i přijímat. Vyhněte se zmatkům. Pro účely tohoto článku budeme předpokládat, že jste vysílající.

2. Víra

Nejdříve ze všeho je velmi důležité, aby vysílající i příjemce věřili, že telepatie je možná. I kdyby tomu nevěřili na 100 %, otevřený postoj je nezbytný. Nejlepší je, pokud oba účastníci nejen, že v telepatii věří, ale také si hluboce přejí, aby se uskutečnila. Pokud jste skeptičtí a dveře vaší mysli jsou uzavřené, výsledky budou slabé.

3. Fyzické uvolnění

Telepatie je nejúčinnější, pokud jsou vysílající i příjemce zcela fyzicky uvolnění. Dobré zdraví také přispívá k lepšímu soustředění. Pokud se necítíte dobře, telepatii nezkoušejte. K uvolnění využijte jakoukoliv metodu, která na vás zabírá. Můžete se zkusit několikrát zhluboka nadechnout nebo použít progresivní relaxační metodu.

4. Mentální uvolnění

Očistěte svou mysl od nechtěných myšlenek. Zklidněte ji. Nechte myšlenky přicházet a odcházet, ale nenechte se jimi vtáhnout. Soustřeďte se na svůj cíl. Jelikož jste vysílající, soustřeďte se na vysílání svých myšlenek. Váš protějšek, příjemce, by měl svou mysl soustředit na vnímání vašich myšlenek.

Zajistěte prostředí před rušivými vlivy. Rušivé prostředí vám bude bránit v pokroku. Nejlepší výsledky umožní tiché a klidné prostředí.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


Súvisiace:

Telepatia
http://www.cez-okno.net/stitok/telepatia

ENERGIE ŽIVOTA Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/energie-zivota-vyber


Autori: 
Štítky: 
november 18, 2015 15:47 popoludní

 

 

Top