Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kniha o tom, jak se plní sny: Už žádné výmluvy!

Čtvrtá kniha světově uznávaného odborníka a spisovatele Dr. Dyera pro děti a zároveň první, která vychází v českém jazyce. Autor v ní vysvětluje, jak mohou výmluvy způsobit více škody, než si uvědomujeme, a odradit vaše dítě od všeho, co chce dělat. Kniha vypráví poutavý příběh chlapce, který má zdánlivě neuskutečnitelný sen. Výmluvy a pochybnosti jako „nejsem dost chytrý“ nebo „je to příliš těžké“ ho však téměř odradí od jeho naplnění a on se svého snu málem vzdá…

Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi.


O autorovi: Wayne W. Dyer, Ph.D., je americký mezinárodně uznávaný odborník v oblasti osobního rozvoje. Je autorem více než 30 knih, vytvořil mnoho audio a video programů a vystupuje v televizních a rozhlasových pořadech.

Mezi jeho knihy patří například: New York Times bestsellery 10 Secrets for Success and Inner Peace, The Power of Intention, Inspiration, Change Your Thoughts – Change Your Life a Excuses Begone. Je také autorem několika knih pro děti: No Excuses!, Its Not What Youve Got!, Unstoppable Me! a Incredible You!.

Fanoušci a příznivci nazývají Wayne Dyera láskyplně „otcem motivace“. Přestože strávil dětství v dětských domovech a pěstounských rodinách, podařilo se mu překonat nejen toto období, ale také mnoho dalších životních překážek a uskutečnit své sny. Dnes učí druhé, jak dělat to samé – naplňovat svoje sny.

Je dědečkem pěti vnoučat. Pokud zrovna necestuje a nepřednáší, najdete ho doma na ostrově Maui, jak plave, prochází se po pláži nebo píše novou knihu.


KNIHU môžete kúpiť i na tejto adrese

KELTNER Publishing s.r.o.

Zdroj: http://probuzeni.blogspot.com/


Súvisiace:

Seriál: Sila myšlienky
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-sila-myslienky


Autori: 
apríl 09, 2012 20:13 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top