Obrázok používateľa CEZ OKNO
Detoxikácia organizmu

Len hŕstka ľudí skutočne vie, akú úlohu v udržaní pevného a stabilného zdravia hrá hrubé črevo. Dávni mudrci, jogíni, tibetskí a egyptskí liečitelia vedeli, že ak si chceme zachovať zdravie, musíme ho udržiavať v ideálnom stave. Začítajme sa do slov Najväčšieho Liečiteľa všetkých národov a dôb, Ježiša Krista, ktoré v rukopise „Evanjelium Sveta Ježiša Krista“, vzťahujúcom sa k prvému storočiu nášho letopočtu, zvečnil Jeho žiak Ján.

Hrubé črevo

„...Vnútorná špina je ďaleko horšia než vonkajšia. Preto ten, kto sa očisťuje výlučne zvonka, vo vnútri zostáva nečistým. Podobá sa nádherne vyzdobenému hrobu, ktorý je naplnený ohavným svinstvom.“

Ježiš Kristus na očistu hrubého čreva ponúka prostý prostriedok – klystír.

„...Vezmite veľkú tekvicu vybavenú steblom dlhým ako človek a smerujúcim dolu; tekvicu vydlabte a naplňte riečnou vodou zahriatou Slnkom. Zaveste ju na vetvu stromu, skloňte kolená pred Anjelom Vody a vydržte... aby voda prenikla do každého vášho čreva.... Anjela vody proste, aby vaše telo zbavil všetkých nečistôt a chorôb, ktoré ho zapĺňajú. Potom vodu zo svojho tela vypusťte, aby z neho vytekalo všetko... nečisté a páchnuce. Na vlastné oči uvidíte a nosom ucítite vlastné hnusy a nečistoty, ktoré Chrám tela vášho hanobia. Pochopte tiež, koľko hriechov vo vás prebývalo a týralo vás nekonečnými chorobami.“

Sú to silné slová...

Očista klystírmi

Akonáhle sme organizmus zmäkčili 3-5 procedúrami, môžeme pristúpiť k očiste hrubého čreva. Ako niektorí hlásajú, každú liečbu je treba zahajovať röntgenom hrubého čreva a jeho očistou.

Najjednoduchším, najdostupnejším a najefektívnejším spôsobom očisty hrubého čreva je KLYSTÍR. V súlade so starobylými medicínskymi prameňmi ako je ajurvéda, klystíry pomáhajú odstrániť 80% chorôb. Zmienenú procedúru teda berte veľmi vážne. Sám som vyskúšal veľa najrôznejších variant klystírov (dávkovanie, periodicita, zloženie atď.). Vďaka týmto skúsenostiam som si vytvoril vlastný prístup. Ako potvrdila prax, ukázal sa ako najefektívnejší.

Aby ste všetko úplne pochopili, rozoberieme si túto tému podrobnejšie. Základom je voda, ktorá mechanicky vymýva obsah hrubého čreva, avšak nestačí na „pripečené“ výkalové kamene na stenách. K nej sa pridáva citrónová šťava (alebo roztok kyseliny citrónovej), jablčný ocot, slabý roztok hypermangánu alebo iné antiseptiká a byliny (harmanček, lastovičník a pod.) Uvedené látky čiastočne normalizujú kyslé prostredie v hrubom čreve, výrazne pôsobia na celé spektrum mikroflóry, „vysekávajú“ potrebné i nepotrebné mikroorganizmy. Do určitej miery môžu mať na sliznicu zhubný vplyv. Napríklad lastovičník ju dosť vysušuje. Čo teda robiť?

Východisko sa ponúka samé:

1. Hľadať takú látku, ktorá umožňuje odtrhnutie „nánosu“;

2. Ingrediencie musia normalizovať vnútorné pH a tiež cielene ničiť patogénnu mikroflóru bez toho, aby likvidovali potrebnú;

3. Nesmú dráždiť sliznicu čreva.

Taká ideálna látka sa v prírode vyskytuje, navyše ju dokonca produkuje organizmus samotný – ide o vlastný moč. Je ideálny z ľubovoľného hľadiska.

1. Nielenže premýva hrubé črevo, ale vďaka väčšej koncentrácii solí než má krvná plazma (rozdiel môže byť až 150násobný!) a osmóze „vsakuje“ vodu zo stien hrubého čreva a dokonca z jeho okolia. Tak sa z dutiny brušnej odtrhujú nánosy, výkalové kamene a sliz!

2. Moč má pH kyslého prostredia v takej koncentrácii, ktorá organizmu vyhovuje najviac! Predávkovanie teda nehrozí, lebo každý potrebuje inú. Keďže je to produkt samotného organizmu, cielene ničí všetko patogénne v ňom bez toho, aby sa dotkol toho potrebného! Týmto spôsobom sa výborne a BEZPEČNE obnovujú žiadúce prostredia a mikroflóra hrubého čreva. Mnohé zvieratá, napríklad vtáci, majú vylučovanie moču a exkrementov spojené. Neznekľudňujte sa tým.

3. Urina a tým skôr vlastná, v organizme nemôže nič dráždiť. Naopak, podráždenie odstraňuje a lieči! Štruktúru vody v nej určuje sám organizmus. Sú v nej obsiahnuté vlastné antiseptiká, hormóny, vitamíny a bielkoviny – teda najlepšie prostriedky obnovy sliznice v ktorejkoľvek časti organizmu! Na klystír je možné použiť jednak vlastný moč, ale aj moč zdravých ľudí. Predovšetkým detí rovnakého pohlavia.

Uvedenú procedúru som vylepšil tak, že som jej efektivitu MNOHONÁSOBNE zvýšil. Potrebujeme na to urinu radu ľudí (najlepšie od príbuzných). Musíme mať 2 litre. Nalejeme ju do smaltovaného hrnca a bez pokrievky varíme tak dlho, kým zostane len 500g. Týmto spôsobom získame unikátny prostriedok nášho organizmu. Mierne ju vychlaďte a teplú použite na klystír. Pokiaľ ste si klystíry dávali už skôr, potom po tomto jedinom dospejete k záveru, že ste vlastne nerobili vôbec nič, keďže z vás môže vyjsť toľko „vecí“, o ktorých ste nemali ani tušenia. Pocítite neobyčajnú silu uvedeného zloženia. Prečo je tak účinné? Tento fakt je možné vysvetliť niekoľkými faktormi.

1. Voda samotná je úplne iná. Získava superštruktúru. Zostávajú najlepšie kvapalné kryštály odolávajúce žiaru. Z výskumov vyplýva, že náš organizmus robí neuveriteľne pevným voči všetkým druhom nepríjemných účinkov.

2. Koncentrácia solí v tejto urine môže stúpnuť až 600násobne! Je to neobyčajná sila, ktorá z organizmu nielen vstrebáva vodu, ale vďaka výraznej horkej chuti z hrubého čreva strháva polypy a likviduje najrôznejšie ďalšie patologické prejavy. Podstatne stimuluje stenu, peristaltika sa objavuje sama od seba. Po jednom až dvoch takých klystíroch sa vytrácajú hlísty a iné drobné živočíchy, avšak žiadúca mikroflóra zostáva NEDOTKNUTÁ!

3. I keď sa následkom tepelného spracovania uriny ničia všetky organické látky, vznikajú nové – neorganické, nebielkovinové, ktoré sú mnohonásobne silnejšie než hormóny, vitamíny atď.!

Výsledkom spomínaných klystírov je oveľa rýchlejšia normalizácia pH a mikroflóry, pričom sa obnovujú nielen sliznice a peristaltika, ale súčasne sa liečia hemeroidy, polypóza (výskyt niekoľkých polypov v jednom orgáne), paraproktitída (zápal okolo konečníka) a kolitída (podráždenie až zápal hrubého čreva). A to nie je všetko. Vďaka vysokej „vstrebávacej“ schopnosti sa do hrubého čreva z dutiny brušnej dostáva tekutina, ktorá so sebou berie i hlien. Zásluhou toho odhadzujete patologický sliz (ktorého sa je možné zbaviť len dlhodobým hladovaním), ktorý sa „usadil“ v ľadvinách, slinivke brušnej, na stenách močového mechúra, v pohlavných orgánoch atď. a potláča ich životné aktivity. Akonáhle sliz vylúčite, všetky zmienené orgány sa „spamätajú“. Presvedčíte sa o tom sami. Svaly slabín, ktoré následkom slizu slabnú a praskajú, čo považujeme za jeden z hlavných faktorov vzniku prietrže, sa spevnia. Uľaví sa vylučovacím sústavám, predovšetkým nosohltanu. Tieto klystíry už použilo mnoho ľudí a presvedčili sa o ich vysokej efektivite.

G. P. Malachov: Totální detoxikace, Eko-konzult Bratislava, 2002

Z češtiny preložil: Sokol

exkluzívne.cez.okno

január 15, 2009 23:55 popoludní
 • krát komentár

16 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Jano3
  Jano3január 13, 2011 14:54 popoludní

  Komentár: 

  Hlavne s tým vlastným močom. Som zvedavý odkiaľ ste čerpali. Inak dobrý článok. :)

 2. Obrázok používateľa Martina
  Martinamáj 08, 2013 23:37 popoludní

  Komentár: 

  Najlepšie je omedzit toxickú zaťaž organizmu. Žial až priliš veľa toxinov si donieseme domov sami v podobe rozličných čistiacich prostriedkov...

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 16, 2011 13:21 popoludní

  Komentár: 

  skuste sa ocistit bylinkami-pestrec

 4. Obrázok používateľa K
  Kjanuár 06, 2014 15:58 popoludní

  Komentár: 

  Dobry den, zaujimalo by ma, ci uz niekto skusal tuto metodu. Ja pouzivam najviac jeden den odstaty moc. Je mozne pouzit tak agresivny vyvareny?

 5. Obrázok používateľa -J-
  -J-január 29, 2011 07:33 dopoludnia

  Komentár: 

  Najviac ma zaujíma, kto priradil ten návod ku Kristovi. Podľa mojich informácií nikdy nič také nepovedal.

 6. Obrázok používateľa Laci
  Lacijanuár 29, 2011 12:22 popoludní

  Komentár: 

  Treba si doplniť informácie:

  POSELSTVÍ MÍRU (evangelium Essenských)

  http://www.cez-okno.net/clanok/poselstvi-miru-evangelium-essenskych

 7. Obrázok používateľa -J-
  -J-február 23, 2011 12:09 popoludní

  Komentár: 

  a vzdelanie si doplnam denne - v hodnovernych zdrojoch o Jezisovi Kristovi neexistuje taky vyrok.
  Zato takych evanejlii, na ake ukazuje odkaz, hodnoverne vznika niekolko rocne :-)

 8. Obrázok používateľa Lanoo
  Lanoofebruár 23, 2011 18:47 popoludní

  Komentár: 

  A ktoré sú podľa teba tie hodnoverné?

  Nože nás pobav ;)

 9. Obrázok používateľa Anonymný
  Anonymnýjanuár 12, 2018 16:00 popoludní

  Komentár: 

  Bibliu snáď pozná každý a tam sa Ježiš Kristus odmietol pokloniť pred kýmkoľvek iným ako pred Bohom. Takže je to jasné že to nemohli byť jeho slová... A to je len jedna, aj keď veľmi podstatná, vec čo nesedí s biblickými evanieliami.

 10. Obrázok používateľa Lukáš
  Lukášjanuár 06, 2014 18:06 popoludní

  Komentár: 

  Ja mam za sebou niekolko klystirov s odparenou urinou, je to naozaj pecka a netreba sa bat, nijak to nestipe alebo podobne obavy co mozu byt, najlepsie je hned po vychladnuti na telovu teplotu poriesit:)

 11. Stránky

 

 

Top