Obrázok používateľa CEZ OKNO
Falošné hrozby, „2012“ a skvelé rady typu „snadno a rychle“

Zdá sa, že žijeme v dobe, kedysi už nevystačíme s klasickými náboženstvami. Či skôr tieto už neplnia svoju funkciu tak dobre ako kedysi. Svet je omnoho informovanejší, no možno práve vďaka pretechnizovaniu každodenného života ľudia hľadajú často východiská v rituáloch a niekedy priam bažia, hoc nevedomky, po konskej dávke čohosi, čomu môžu bezhranične veriť. Klamstvo skrze zbožštenie vedy? To tu ešte nebolo! Naozaj?

Globálnemu otepľovaniu už na alternatívnych portáloch definitívne odzvonilo a správy o ňom na tých mainstreamových sú tak bezzubé, ako len hájenie neobhájiteľného môže byť. Al Gore zinkasoval svoju „Nobelovku“ (http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/al-gore-ma-v-nove-knize-hurik...), emisie zarobili majland, no ešte stále sa nájdu týpci, ktorí sú vám ochotní rozbiť držku ak hájite rozum – to kvôli topiacim sa ľadovým medveďom! Koľký krát už bolo takto hrané na city obyvateľstva? Miliónkrát? Tak verte, že bude i miliónprvý!

Po hrdinských záchrancoch ľadových medveďov nastúpili malé dievčatká (http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/scary-global-warming-propaganda), prosiace a bezbranné (http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/co-to-ten-klaus-vlastne-rekl-ze...). Kto by už len tomuto odolal? No ale ak predsa, máme tu ďalšie páky. Sú nimi vyrábané nebezpečenstvá a hrozby, neustále nás presviedčajúce o potrebe protiopatrení, ktoré sa takto krásne zavedú, čo by za normálnych okolností bolo v podstate nemožné. Takže: mali sme tu už terorizmus, klimatické katastrofy – nemyslíte, že by na rad mohlo prísť konečne aj UFO?!

Sme neustále ohrozovaní z Vesmíru zákernými entitami, ktoré sú síce ďaleko vyspelejšie ako my, no keby sa prihodilo do vojenského rozpočtu aspoň desiatimi lopatami, nejaké to super delo by sme vyrobiť vedeli. Samozrejme ruku v ruke s prísnymi bezpečnostnými opatreniami - ktoré to budú? O čo sa stavíme, že zaručene tie, ktoré nás oberú i o tú štipku slobody, ktorú ešte zázrakom vlastníme?

Keď už raz oficiálne vatikánske noviny uverejnili správu, že mimozemšťania nielenže sú takisto „dietky božie“, no dokonca na rozdiel od nás „NIE SÚ ZAŤAŽENÉ DEDIČNÝM HRIECHOM“!!! (Čítate správne – my, pozemská chrapač, tešme sa na príchod „bohov“!), mali sa varovne rozhučať sirény vo všetkých mestách. Niekto sa nás tu totiž snaží pomaly pripraviť na príchod kohosi-čohosi, čo vzhľadom na horeuvedené tvrdenie, je „neskonale dokonalejšie než my“ a stavia nás už dopredu do pozície secondhandových bytostí. Takže zrejme tu máme nejakých „zlých“ a „dobrých“ chlapcov z vesmíru. Či už tak alebo onak, bude to chcieť veľa peňazí a málo slobody – inak sa z toho nevylížeme. Aby som nezabudol - k dnešnému dňu oficiálne kontakty vlád s mimozemšťanmi pravdaže neboli potvrdené!

Odhalenie takýchto skutočností v štýle Spielbergovho „Blízkeho stretnutia tretieho druhu“ by už dnes určite nebol problém. Zjavne sa však kvôli nejakým skutočnostiam s týmto otáľa a neustále sú len vysielané náznaky o možnom blížiacom sa odtajnení. Otázka znie: kto budú tí, ktorých nám slávnostne ukážu a čo z toho pre nás vyplynie? Bude to už konečne účinné?!:) Nevešajte hlavu - máme tu naporúdzi ešte jedno blížiace sa eso spojené s mystikou, katastrofami až apokalypsou – ale to sú predsa geniálne ingrediencie, s ktorými keď sa správne zapracuje, bude sýtej kaše dosť pre všetkých!

2012! (http://www.cez-okno.net/clanok/anunnaki/2012-dalsi-podvod-od-anunnaki) Kto by ho nepoznal. Rok apokalypsy, vzostupu do štvrtej, piatej, šiestej dimenzie (ako kto), rok nových začiatkov, kedy nik poriadne nevie, či sa skôr báť alebo radovať... No a sme pri “duchovne“. Alternatívne servery sa priam predháňajú v lichotivom národnom sumáre: hentaký chrám svetla sa otvoril a taká vlna z galaktického stredu prišla a my na nej ako na kĺzačke fijáááá do štvrtej dimenzie (poniektorí i vyššie:) No skrátka – Sodoma Gomora! A takmer nič poriadne na túto tému človek nevygoogli – samé namyslené bláboly provinčných rádoby osvietencov, ktorí sa pokúšajú prihriať si polievočku popri inak horlivom potvrdzovaní téz „tiežosvieteného“ kolegu. Množia sa nám tu geniálne inkarnácie či už z Plejád alebo zo Síria, až človek zarozmýšľa, kde sa všetci tí, napriek všetkému, sympatickí pozemšťania vlastne podeli! Kde sú básnici, umelci, statoční roľníci a usilovní vedci, ktorí naozaj tento svet krôčik za krôčikom pohýnali vpred?! Ostali nám tu, zdá sa, len samí „zasvätenci“ a „čakatelia na zasvätenie“!

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie – a tak sú tu ešte instantné riešenia typu „snadno a rychle“ alebo „do ďalšej dimenzie za tisíc euráčov“. Chcete vidieť a počuť nevídané neslýchané? Chcete sa stať slávnym a bohatým liečiteľom? Alebo aspoň byť jednička v rámci partie? Ráčte vstúpiť – zasväcovací cirkus a jeho bandalírovia vás už netrpezlivo očakávajú – a že to nie je zadarmo? Ale veď vám to už potom nikto nevezme!

Tak ako americké „keep smiling“ je len a len krikľavým mejkapom na veľhore negativity, tak dnešné prebujnené duchovné povedomie je len obrovským opičím cirkusom pod šapitó otrokárov v lesknúcom sa šate. Kto z nás má schopnosť vidieť skutočné Svetlo? A odlíšiť ho od lesku falošných učiteľov a prorokov? Možno len na prstoch niekoľkých rúk by sa dali zrátať ľudia, ktorí u nás naozaj „niečo vidia“ (a pre Čechy to snáď platí dvojnásob)! Prednáškové sály a úplne obyčajné zasväcovacie telocvične plnia davy naivných učňov, ktorí chcú výučný list hneď a bez patričnej práce na sebe! A tí zvyšní chatujú na fórach, kde už aj tak „každý všetko vie“!

Čo nás čaká a čo nás neminie je ešte stále vo hviezdach, no jedno je isté – pred nami je jedno veľké „prekvapko“! Takže hlavy hore – všetci bez rozdielu – zasvätení i nedopletení, adepti i sebavedomí zvedavci, prespiritualizované máničky i ctihodne prestárle inkarnácie, lenivci i anjelskí nadšenci, starí, mladí, veľkí i tí čo o sebe „skromne“ tvrdia, že sú najmenší – nezabúdajme, že od samého začiatku sa tu hrá len a len O NAŠE DUŠE! Ak sami poriadne nenakopneme motor vlastného vzostupu – NIKTO to za nás neurobí, lebo to skrátka takto funguje! Ale vedzte, že slobodná vôľa jest zákon najvyšší – ak sa teda rozhodnete pokračovať v tomto usilovnom a duchovne okázalom ničnerobení – nikto sa na Vás nebude hnevať – no ani Vy sa nehnevajte, keď Vás to šupne na patričnú úroveň bytia a verte mi – nebude to ani štvorka, ani päťka, ani šestka, ani sedmička...

deziluz
exkluzívne.cez.okno

Súvisiace:

11-11-11
http://www.cez-okno.net/clanok/deziluz/11-11-11


apríl 20, 2010 01:00 dopoludnia
 • krát komentár

7 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Vojtech
  Vojtechapríl 20, 2010 11:24 dopoludnia

  Komentár: 

  Me by zajimalo, kdo nebo co me šupne na patričnú úroveň bytia? A kdy to bude? A jeste by me zajimal nejakej "cenik", jak moc se musim nakopnout, abych se dostal aspon do dvojky? A je to o hodne lepsi ve trojce nez ve dvojce?

 2. Obrázok používateľa Feďo
  Feďoapríl 20, 2010 17:48 popoludní

  Komentár: 

  To je predsa jasne!
  hovori sa tu o dimenziach - vazne chces istdo dvojky? :)))

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 20, 2010 11:35 dopoludnia

  Komentár: 

  Toto by malo byt povinne citanie pre vsetky vrstvy... Deziluz, kazdou vetou si trafil do cierneho!

 4. Obrázok používateľa Johny
  Johnyapríl 20, 2010 13:31 popoludní

  Komentár: 

  ani ja by som to lepšie nenapísal :) perfect...

 5. Obrázok používateľa kolinia
  koliniaapríl 21, 2010 12:36 popoludní

  Komentár: 

  Klobúk dolu, vystihnutá pravda v pár riadkoch. :)

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 26, 2010 17:27 popoludní

  Komentár: 

  ale ved mi sme v 3 dimenzi

 7. Obrázok používateľa Radoslava
  Radoslavaoktóber 28, 2010 23:01 popoludní

  Komentár: 

  Dobre povedané...keižby malo viac ľudí odvahu takto to nie len povedať, ale podľa toho aj konať.

 

 

Top