Obrázok používateľa CEZ OKNO
DIACOM – koniec zdravotných problémov a ťažkostí

V súčasnej dobe sa môžeme stretnúť s množstvom publikovaných teórii a skúseností rôznych svetových, ale aj našich autorov, ktoré sa týkajú problematiky zdravia. Každý autor rozpracoval svoju teóriu a overil si ju v praxi, pričom dosiahol často prekvapujúce výsledky v odstraňovaní zdravotných problémov svojich pacientov.

Nechcel by som teraz na tomto mieste riešiť vierohodnosť a úspešnosť jednotlivých spôsobov liečby. Som presvedčený, že každá má svoj racionálny základ.

Nejeden autor opiera úspech svojej metódy o:

vieru pacienta v možnosť uzdravenia sa


odhodlanie a túžbu vyliečiť sa


ochotu zmeniť niečo na sebe aj po duchovnej stránke


dodržanie disciplíny pri procese uzdravovania


Stále som si však kládol otázku, či existuje nejaká metóda, ktorá by dokázala v sebe zjednotiť tieto čiastočne úspešné a už praxou odskúšané pozitívne metódy. Dnes môžem povedať, že máme v rukách zariadenie, ktoré dokáže geniálne spojiť úspechy západnej medicíny a stáročných skúseností východnej medicíny.

V ruskom Omskom technickom inštitúte, kolektív špičkových lekárov, biológov, technikov, programátorov a iných odborníkov zostrojil diagnostický a zároveň aj terapeutický prístroj DIACOM. Tento prístroj pracuje na princípe biorezonancie a má 3 základné funkcie:

1. funkcia:

Dokáže neinváznou technológiou (to znamená bez zásahu do nášho organizmu) postupne po jednotlivých orgánoch prezrieť celý organizmus. Diagnostika prebieha tak, že DIACOM dokáže komunikovať s ľudským mozgom pomocou elektromagnetických vĺn.

Vieme, že ľudský mozog je riadiaci počítač celého tela a ešte k tomu napojený na „univerzum“. V ľudskom mozgu sú teda uložené všetky informácie o našom organizme. Problém je v tom, že my dokážeme využiť kapacitu nášho mozgu sotva na 5-6%.

Kolektívu ruských vedcov sa podarilo pomocou počítačového programu nadviazať komunikáciu s ľudským mozgom a v podstate sa ho dokážu spýtať, v akom stave sa nachádza niektorý náš orgán. Prenos týchto dát je realizovaný pomocou senzorov umiestnených na slúchadlách pri spánkovej časti hlavy.

Mozog vyhodnotí energetický stav buniek v orgáne pomocou momentálnych rezonančných kmitov buniek orgánu a odošle informáciu o tomto stave do počítača. V počítači sa nachádza široká databáza ( ktorá sa neustále dopĺňa a aktualizuje ) stavov jednotlivých orgánov popísaných matematickým modelom a vyjadrených krivkou. Tieto modely zodpovedajú konkrétnym diagnózam, ale tiež popisujú rôzne živé organizmy nachádzajúce sa v našom tele napr. baktérie, vírusy, parazity, plesne a iné , ako aj toxíny.

Porovnaním mozgom vyslaných informácii s databázou kriviek nám počítač pomôže vyšpecifikovať problém a tiež príčinu jeho vzniku v našom organizme.

2. funkcia:

Po vyhodnotení nameranej hodnoty kmitov buniek porovná DIACOM tieto hodnoty s databázou kmitov zdravých buniek a zistené rozdiely v hodnotách dokáže kompenzovať. Hovoríme tomu, že sa bunky energeticky zharmonizujú. V skutočnosti sa dodá elektromagnetický signál takej frekvencie, ktorá rozkmitá postihnuté bunky frekvenciou zodpovedajúcou kmitaniu zdravých buniek. Po takomto zásahu príde väčšinou k okamžitému zlepšeniu stavu pacienta (stratí sa bolesť, únava a iné ťažkosti).

Energetické zharmonizovanie je však iba krátkodobá pomoc (tak ako dodanie energie liečiteľom). Po tomto kroku musia nastúpiť ďalšie postupy liečenia, či už využitím postupov klasickej , alebo alternatívnej medicíny podľa rozhodnutia pacienta. Podstatné však je, že máme stanovenú správnu diagnózu popísanú v 1. funkcii.

3. funkcia:

Po doterajších skúsenostiach s prístrojom DIACOM môžeme zodpovedne prehlásiť, že minimálne 90% ťažkostí pacientov spôsobujú mikroorganizmy, ktoré sa z rôznych príčin rozmnožili nad určitú úroveň, pri ktorej si už náš imunitný systém nedokáže s nimi poradiť.

Spúšťačom týchto zmien môže byť čokoľvek napr. stres, nevhodná potrava, dlhodobé prepínanie organizmu, strata niektorých dôležitých látok, priveľké množstvo nahromadených toxínov...

Kolektív tvorcov DIACOMU pochopiac tento stav zakomponoval do výbavy terapeutickú funkciu, ktorá dokáže úplne jednoznačne zlikvidovať tieto organizmy pomocou nízkych elektrických frekvencii. Využili pritom dnes už pomerne známu teóriu, že každá živá bunka sa pôsobením určitej frekvencie zničí. Touto teóriou a jej praktickým rozpracovaním sa preslávila hlavne Dr. Hulda Clark, ktorej kniha s názvom „Revoluce v léčení nemocí“ vyšla už aj u nás.

Pri odstraňovaní poruchy v akejkoľvek oblasti života musíme najskôr zistiť príčinu poruchy a potom ju dokázať aj správne a zručne opraviť s využitím dostupných prostriedkov. Ak niektorú z týchto podmienok nedodržíme poruchu neodstránime.

Každý pochopí na jednoduchom príklade, že keď nám nesvieti svetlo na aute a stanovíme chybnú diagnózu, napr. že chyba je v stieračoch, tak aj keď stierače budeme donekonečna opravovať, prípadne ich úplne vymeníme, svetlo aj tak svietiť nebude.

Tak isto ak stanovíme správnu diagnózu, že chyba je vo svetle, ale nedáme správnu žiarovku, alebo nepripojíme správne vodiče, svetlo tiež nebude svietiť.

Pri poruchách zdravotného stavu je stanovenie presnej diagnózy veľmi zložitá vec a dopátrať sa ešte aj príčiny prečo takáto diagnóza vznikla je myslím si aj s dnešnými špičkovými prístrojmi väčšinou nemožné. Vedeli by o tom rozprávať milióny pacientov. Takže často krát nie je splnená tá základná podmienka „opravy“ nášho organizmu. Potom samozrejme nemôže nasledovať ani účinná liečba.

O to viac dokážeme oceniť služby prístroja DIACOM, ktorý obe tieto podmienky dokázal geniálne skĺbiť do jedného fungujúceho systému.

Veľmi veľa kľúčových prevratných objavov je spojených s kozmickým výskumom. Nie je tomu inak ani v prípade DIACOMU. Prístroj bol vyvíjaný pre dôkladnú prípravu kozmonautov na dlhodobé pobyty na vesmírnych staniciach a tak isto aj pre prípadné riešenie ich zdravotných problémov počas pobytu, kedy boli odkázaní iba na seba bez možnosti využitia dnešnej lekárskej diagnostickej techniky a metód liečby.

Na Slovensku sa zatiaľ nachádza iba zopár prístrojov, avšak vzhľadom na to, že sa práve končí spracovanie českej verzie softvéru, predaj týchto prístrojov bude možný v najbližšej dobe aj na Slovensku. Je isté, že sa využívanie DIACOMU aj u nás čoskoro rozšíri a pomôže mnohým ľuďom s pretrvávajúcimi zdravotnými problémami, ktoré napriek mnohým návštevám lekárov a vyskúšaním množstva liekov nedosiahli zlepšenie svojho zdravotného stavu, ba skôr naopak.

B.R.

www.diacom.sk

Rubriky: 
február 09, 2009 12:05 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Libor
  Libormáj 09, 2014 15:56 popoludní

  Komentár: 

  Chcel by som kupit diacom. Kde a kolko stoji. Su aj skolenia?

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 09, 2010 07:54 dopoludnia

  Komentár: 

  som už roky prívržencom alternatívnych spôsobov liečenia.....a vždy keď prišli na trh tieto nové techniky a prístroje,tak som spozornela...výsledok-ako prišli tak aj odišli...človek má svoju podstatu vo svojom vnútri...žiadny prístroj ho nemôže zmapovať a liečiť tak dokonale,ako dobrý lekár,liečiteľ,psychológ a teda niekto kto vníma človeka ako celok,ako jednotu tela a duše....ak má niekto iný názor-rada ho počujem-prečítam...stále sa učím....

 3. Obrázok používateľa duli
  dulimáj 20, 2011 11:00 dopoludnia

  Komentár: 

  ano, su pristroje ktore to dokazu len si treba vediet vybrat.v dnesnej dobe ziadny liecitel ani lekar memoze existoval bez moderneho diagnostickeho pristroja ale nie pristroje typu predprogramovanych na rozne druhy a priciny problemovych stavov. a nezabudajme ze 70% obsahom ludskeho organizmu je voda a ta musi byt ziva a zdrava. 75% vody obsahuje mozog a 80% krvna plazma.....kazdy nazor si rad vypocujem aj precitam a stale sa vzdelavam...

 4. Obrázok používateľa Maja
  Majajún 09, 2011 08:47 dopoludnia

  Komentár: 

  Môj syn má psoriázu, aj keď doposiaľ sa v rodine nevyskytla, on ju má. Preto stále hľadám možnosti ako mu pomôcť. Až som sa dopátrala k istému liečiteľovi, ktorý pracuje s prístrojom DIACOM. Vtedy som to nevedela, no na moje odporúčanie za ním zašiel, stanovil diagnózu podľa tohto prístroja a doporučil produkty. Pokiaľ ich bral, stav sa mu aj zlepšil. Keď som mu objednávala jeden produkt, čírou náhodou sa na mňa nakontaktovala pani, ktorá s tým pracuje, že ide cez naše mesto, tak mi ho prinesie. Keďže ona chodí aj po Slovensku a keď bola aj v našom meste, zavolala mi, či nemám záujem. Keďže má trápila žihlavka, chcela som to skúsiť. Zistené boli rôzne baktérie, parazity. Brala som produkty na vyhubenie, môžem povedať, že počas užívania žihlavka sa objavila, ale minimálne. Po dobratí za pár dní som sa opäť vyhádzala. No šla som predsa len na kontrolu, lebo tak sme sa dohodli, že keď to doberiem, treba to skontrolovať. Zistilo sa, že niektoré vírusy sa vyhubili, ale odkryli sa iné.Opäť som dostala produkty.Po doužívaní pôjdem opäť na kontrolu.Potom až uvidím
  doteraz nebudem komentovať, lebo verím že v každom z nás sa tieto pliagy ako sú baktérie, plesne, vírusy atď. nachádzajú a organizmus je už na ne prikrátky.Takže zatiaľ nemôžem nič ylé na prístroj povedať, veď ani lekár mi nevie pomôcť, tak čo keď... A ešte čo sa týka syna, on bol tiež neveriaci Tomáš, ale ostal ticho, ešte má záujem, len mu to časovo nevychádza kvôli práci.

 5. Obrázok používateľa matula ludovit
  matula ludovitmarec 03, 2017 18:42 popoludní

  Komentár: 

  Váš príspevok ma zaujal o parazitoch, že sa odkrývajú ďalšie a ďalšie. Vy o parazitoch, ja to vidím inak, komplexnejšie: parazity sú prítomné preto, že stava neobsahuje komponenty ktoré by ich potláčali, ale v hojnej miere obsahuje zložky ktoré parazitom vyhovujú... Psoriáza autoimunitné ochorenie pečene s manifestáciou na rôznych častiach tela, najčastejšie pokožka zhybov, nechtová a vlasatej kože, kĺbová a čelustí. Psoriáza nieje ochorenie kože - to je najčastejší omyl. Iba liečbou postihnutej kože sa príčina neodstráni. Tu aké také zlepšenie dosahujú inhibítory bunkového delenia. V postihnutom tkanive sa bunky delia príliš rýchlo, predčasne odumierajú obraz ktorý vzniká je charakteristický. Príčina je tam, odkiaľ je tento proces riadený ! ! ! Spúšťačom bývajú histotoxíny.

 6. Obrázok používateľa CEZ OKNO
  CEZ OKNOmáj 09, 2014 19:34 popoludní

  Komentár: 

  Dobrý večer, obráťte sa priamo na stránky http://www.diacom.sk/

 

 

Top