Obrázok používateľa CEZ OKNO
DLOUHOVĚKOST NA DOSAH RUKY 2

Jakmile se obeznámíme s neskutečně tvrdým životem našich předků, který byl nesrovnatelný v porovnání s touto dobou, zejména v oblasti pracovní náročnosti a dostupných potravin, je až s podivem, že se naše babičky mohly dožít poměrně vysokého věku, mnohdy i osmdesáti let.


Uvědomte si prosím, že v třicátých letech minulého století ještě neexistovala veřejná doprava, tedy v této nám známé podobě, proto se většinou za prací cestovalo pěšky, na venkově museli lidé za živobytím docházet i dvacet kilometrů, a to za jakéhokoliv počasí! Práce v továrnách, u sedláků v zemědělství či ve stavebnictví, to nebyla vskutku procházka růžovým sadem, spíše šlo o špatně ohodnocenou dřinu, bez vidiny na lepší zítřky. O nedostupnosti základních potravin, nějak zvlášť psát nemusím, zejména když v dřívějších dobách převládaly u populace avitaminózy, a to kvůli chybějící (laciné) stravě, neboť potravin bylo nedostatek. Přes tohle všechno nemocnost obyvatelstva, v porovnání s dneškem byla minimální. Co dělali naši předci jinak a lépe(?), když se vzhledem k těmto nelehkým životním poměrům dožívali relativně vysokého věku. Čím můžeme tento nepoměr vysvětlit, když se předešlým generacím nedostávalo základních potravin, odpočinku a relaxace?

Připomínka není tajemství

Tohle tajemství našich předků není ve skutečnosti žádným tajemstvím, nýbrž zapomenutou zkušeností, o níž bychom měli cosi málo vědět, protože takováto vědomost nás ochraňuje před zhoubnou komercializací, která nám zamlčuje důležitá fakta o lidském duchu, jehož atributy jsou z racionálního pohledu nadpřirozené, a právě tohle vše souvisí s onou dlouhověkostí, o níž je přínosné se zajímat, pakliže netoužíte po jepičím životě.

Jelikož je ve výživě skrytá síla, jejíž potenciál do jisté míry může ovlivnit věk dožití, je třeba se k cíli vydat zrovna tímto směrem. Jaké konkrétní potraviny v obchodech mohou spotřebitelům poskytnout výživné látky, v nichž lze odhalit substance zpomalující proces stárnutí, navíc s účinky posilovat imunitu, případně s antioxidačními vlastnostmi. Nehledejme zázraky tam, kde nejsou, protože odpověď je na tyto otázky prostá.

Držme se hesla, že v jednoduchosti je síla, poněvadž čím dražší preparát s anti-age účinky, tím horší bude výsledek. Cestu k dlouhověkosti máme skrytou uvnitř sama sebe, akorát ji musíme v sobě odkrýt, jinak se nedostaneme tam, kde chceme být.

Univerzální lék a elixír mládí pro všechny...

Těžko tomu uvěřit, ale nejdostupnější potraviny mohou obsahovat to, co posiluje obranyschopnost organismu a dlouhověkost. Vše co k tomu potřebujeme, abychom mohli žít déle a bez nemocí, je univerzálnost skloubená s vyvážeností, a tu nám poskytuje - MELTA.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://odrazy-tajemna.wz.cz/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Dlhovekosť
https://www.cez-okno.net/dlhovekost

Josef Čáp
http://www.cez-okno.net/josef-cap


Autori: 
Štítky: 
apríl 08, 2018 18:19 popoludní

 

 

Top