Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dr. Steven Greer predstavuje "prelomový dokument SÍRIUS"

marec 09, 2013 22:55 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 29, 2012 15:20 popoludní

  Komentár: 

  Velmi sa tesim a verim ze sa im to podari

 2. Obrázok používateľa Julo
  Juloapríl 24, 2013 21:45 popoludní

  Komentár: 

  I. První část filmu obsahuje velké množství důkazů, že mimozemšťané existují,od oficiálních vládních dokumentů, vysoce průkazných svědectví a audio a videodokumentů. Projekty Disclosure a CSETI mají nejrozsáhlejší soubor dokumentů dosud nezveřejněných nahrávek, které nashromáždily během 20 let výzkumu.

  II. Dále uvádíme rozhovory s vynikajícími vědci, jejichž cílem je zveřejnit dlouho skrývané tajné technologie. Ukazují nám, jak lze čerpat energii z vesmírného systému kolem nás, a jak průmyslové kartely tuto informaci potlačily. Co věděl Nicola Tesla, a proč FBI po jeho smrti zabavila jeho záznamy? Už více než půl století se používají lidmi vyrobená antigravitační vozidla, některá proto, aby kvůli kontrole mas posilovala falešné zprávy o únosech lidí mimozemšťany. Nyní přišel čas, aby tyto technologie byly přiznány a rozvinuty pro mírové energetické účely.

  III. V závěrečné části se zabýváme kontakty: principy CE-5 (pozn. Orgonet: metoda dr. Greera, kterou používá při kontaktu s mimozemšťany, také ji vyučuje na seminářích) a jak vytvořit most do transdimenzionálního vesmíru. Také sdělujeme, jak průměrný člověk může vytvořit kontakt s lidmi z jiných světů. Jsou vzdáleni jen jedinou myšlenku...
  http://orgo-net.blogspot.sk/2013/04/steven-greer-film-sirius-ke-stazeni....

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 29, 2012 18:01 popoludní

  Komentár: 

  Nie im, nám sa to musí podariť, delenie oni , my ,vy on ja ty , ona , ono...to nam nepomoze...cize sa radsej pozrime 2x na tych co este nechapu a napomoct im s priatelskym pristupom (nie zosmiesnovaním), aby sa ich cesta uvedomovania zacala zrychlovat...gula tak nabera na sile.

  Dúfam, že sa nám to podarí...!

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 29, 2012 22:10 popoludní

  Komentár: 

  Ano,
  ale oni su hlavni akteri, ti čo to rozbehli, ti, ktorym na tom zalezi a ktori sa neboja aj napriek vyhrazaniam sa a inym negativnym skutočnostiam povedat pravdu svetu... na čele so stevenom greerom..

  takto to bolo myslene z mojej strany.

 5. Obrázok používateľa Matej
  Matejseptember 18, 2012 15:10 popoludní

  Komentár: 

  Neviete niekto preco na ich webe http://www.sirius.neverendinglight.com/ pisali 55 dni do vydania toho dokumentu a teraz je tam 77 dni ? A aj ich kanal na YT je myslim zablokovany :/

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 10, 2013 17:41 popoludní

  Komentár: 

  Pod videem z odkazu je zajímavá diskuze.

 

 

Top