Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? I.

Dnes prvýkrát po mnohých rokoch môžem zdieľať odhalenie nového svedectva v hľadaní pravdy o tajuplnom pozorovaní dronu-vážky, ktoré bolo v rozmachu v máji 2006 a vrcholilo v roku 2007 s viac než tuctom svedkov z geograficky rozličných častí Spojených štátov a ďalších na poli oznámených videní a fotografovaní neznámeho dronu-vážky ako vzdušného objektu za bieleho dňa.


Umiestnenie spočiatku hlásilo Bakersfield - ´aktuálne´ umiestnenie bolo neskôr identifikované mimo Highway 17 blízko reštaurácie známej ako “Chata Summit Snack” alebo “Motorest Summit” ako bol neskôr premenovaný a ktorý v tomto bode beží paralelne k starej Highway Santa Cruz asi 4-7 míľ južne od Los Gatos, okresu Santa Clara, Kalifornia.

“Šiel som späť naprieč izbou pozrieť sa von čo spôsobuje tieň, a tam bola TÁTO vec! Nehýbalo sa to, nevydávalo to žiadny zvuk, bolo to proste... tam. Len som stál niekoľko sekúnd a skúšal som zabaliť svoju hlavu dookola ako som bol videný... čo to BOLO čo som videl?"

Špeciálna správa od editora Truthfall - Craiga Browna

 
Znova identifikovaný svedok, ktorý videl a odfotografoval spätným inžinierstvom vyrobený ET dron-vážku, bol kontaktovaný C.A.R.E.T. informátor Izák. Nielen teraz ale jeho spätné pozorovanie sa datuje spätne do roku 1981; - dovtedy najskoršie známe pozorovanie bolo z roku 1987, kedy očitý svedok cestujúci na letecký deň na základni Barksdale, Lousiana, zašiel do zlého hangára a videl jednu túto vec v tvare vážky ako nejaký druh výstavy – predtým, než bol chvatom vojenským personálom vyvedený. C.A.R.E.T. je akronym pre komerčné aplikácie výskumu mimozemských technológií, projekt so špeciálnym dôverným prístupom kde Izák 3 roky pracoval.

  • Svedectvo nového svedka prezrádza zatiaľ prvé známe verejné pozorovanie v roku 1981
  • Izák (C.A.R.E.T) sa to nejako dozvedel a urobil kontakt so svedkom onedlho potom, čo predložila jej fotku MUFONu.
  • Izák – podobný CARET Symbol jazyka údajne nájdeného v 10.000 rokov starej jaskyni.
  • Izákov kontakt s týmto novým svedkom predatuje jeho webová stránka Odhalenie z júna 2007 na 15 rokov!
  • Foto svedka je Eerily podobné na jedno zobraté ´Rajman1977´. Foto Rajman 1977 je priamo dole.
  • Tak ako mnoho iných svedkov, loď bola opäť videná nad vrcholom predmestského stĺpu elektrického vedenia.


Obr. Foto urobené v máji 2007 od ‘Rajman1977′ – tvrdí, že bol urobený v Capitola ale umiestnenie stĺpa bolo skutočne vystopované do Campbellu

Pozadie príbehu

 
Viac než tucet svedkov od roku 1987 do 2008 opísali zápas s objektmi majúcimi “kruhové telo”, výčnelky a “chvost” alebo “brvno” ako výčnelok. Plavidlo bolo popísané ako stacionárne alebo veľmi pomaly sa pohybujúce, obvykle potichu, nevydávajúc žiadny zvuk až na praskot, alebo zvuku vysokého napätia obyčajne sprevádzaný pocitom statického náboja vo vzduchu. Väčšina svedkov pozorovala a vyfotografovala toto neznáme plavidlo ako sa vznáša nad stromami alebo z neznámych dôvodov nad stĺpmi elektrického vedenia.

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
máj 19, 2014 18:42 popoludní

 

 

Top