Obrázok používateľa CEZ OKNO
DRON-vážka, svedok, MUFON a skutočný Prométeus? II.

Zhruba v tom istom čase, ako začali dostávať rozsiahlu výstrahu v júni 2007, objavila sa webová stránka autora nazývajúceho sa Izák. Izák otvorene priznal, že používal falošné meno chrániac svoju totožnosť informátora. Na webovej stránke bol zverejnený úkryt, kde “presakovali” dokumenty a fotografie veľmi tajnostkárskeho projektu základne v Palo Alto v Kalifornii. Izák tvrdil, že by mohol identifikovať cudzie plavidlo ako svedok, pretože pracoval na časti toho projektu.


Ten projekt sa volal C.A.R.E.T. - komerčné aplikácie výskumu mimozemských technológií. Archív kópie originálu Izákovej webovej stránky môže byť nájdený tu (http://droneteam.com/history/isaac/).

Komercializácia mimozemskej technológie

 
Podľa Izáka – myšlienkou projektu bolo zobrať získanú technológiu mimozemského pôvodu a určiť ako pracuje, aby sa to mohlo použiť pri konštruovaní komerčne životaschopných produktov a technológií, ktoré by napokon boli pre verejnú spotrebu. V priebehu Izákových časov v rokoch 1984-1987 nemnoho vedcov tam pracujúcich vôbec kedy vedelo povedať, kde technológia, na ktorej pracovali vznikla – okrem toho, že bola mimozemského pôvodu. Izák a druhí vedci pracovali na svojom alebo vo veľmi malých skupinách, ako vyžadovala povaha tohto projektu, no napokon nedostatok pôvodných informácií o bodoch, na ktorých pracovali, viedlo k frustrácii ich málo zhovorčivých bossov armádneho projektu.

Navonok budova projektu CARET vyzerala ako každá moderná technológia alebo počítačové zariadenie v Silicon Valley, okrem toho, že sa hovorilo o krajne vysokej ostrahe “s hliadkami vyzbrojenými dostatočne na inváziu do Poľska” - s niekoľkými podzemnými úrovňami. Medzi dokumentami, ktoré úspešne prepašoval Izák bolo mnoho fotografií toho, čo sa zdá byť časťami tohto plavidla a ďalších dokumentov v cudzom symbolickom jazkyku, spolu s hlavným dokumentom, ktorý bol titulovaný ako, ´ten, ktorý predpokladá, že tieto správy boli napísané štvrťročne na pokračovanie.´

Izákov dôvod, kvôli ktorému zvolil vystúpiť a uvoľniť tieto informácie je ten, že v svedeckej správe a fotografiách spoznal dron-vážku ako tú istú technológiu, s ktorou pracoval v zariadení CARET v Palo Alto.

Štyri pokročilé (podľa všetkého mimozemské) technológie pracujú tak ako boli spomenuté v správe o výskume CARET Q4-86.

1. Osobný generátor antigravitácie.
2. Projektor trojdimenzionálnych obrázkov.
3. Komplexný systém symbolov a geometrických konštruktov schopných definovania funkčnosti artefaktov a tiež manipulovanie ich chovania, hrubo analogicky s počítačovým programovacím jazykom, ale bez potreby prekladu interpretačnej fázy.
4. Odstavec 4 – bol začiernený a nečitateľný.

“Počul som veľa priateľov, že sú v rozmanitých stránkach ako PACL v Sunnyvale a Mountain View, tiež prestrojené ako bežný kancelársky priestor.”
Izák


Foto, jedno z mnohých vzaté ako “Chad”. Neskôr bol lokalizovaný za reštauráciou mimo highway 7 blízko Los Gatos.

-pokračovanie-

Craig Brown

http://truthfall.com/exclusive-dragonfly-drone-witness-mufon-isaac-real-...

Preklad: očko

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Reverzné inžinierstvo
http://www.cez-okno.net/reverzne-inzinierstvo


Autori: 
máj 21, 2014 19:30 popoludní

 

 

Top