Obrázok používateľa CEZ OKNO
Druhá časť panstva Avebury ukazuje podrobnejší pohľad na našu slnečnú sústavu v blízkosti Zeme v decembri roku 2012

Odhliadnuc od farmárovej škody, stará časť panstva Avebury ukazuje hlavne jednu zmenu: „kométu“ vľavo, vstupujúcu do našej slnečnej sústavy. Potom vpravo nová časť ukazuje veľmi rozšírený pohľad na orbit mesiaca (polmesiac obieha Zem) blízko bodkovaného oválneho symbolu pre „12 lunárnych mesiacov“. V priebehu 12. mesiaca (teda decembra roku 2012), náš Mesiac bude očividne blízko „jasnej kométy“ zobrazenej vo vedľajších zakrivených dráhach.


Foto: Eva-Marie Brekkestř Copyright 2008 www.cropcirclesnorway.com

Veľmi podobný crop circle (kruh v obilí) sa objavil vo West Overton 13. júla 1996. Tam vedľa galaktického centra pred „Hunab Ku“ vidíme pribúdajúci Mesiac vedľa jasnej kométy v nedávnom 2012.

Pod novým pribúdajúcim Mesiacom v panstve Avebury, môžeme vidieť „dvojitý prstenec“, symbol pre Zemské Slnko spojený dlhou krivkou so šiestimi inými už identifikovanými malými symbolmi. Štyri jasné hviezdy s výskytom javiacim sa neďaleko starého orbitu Pluta.

Zdá sa, že tento nový crop circle potvrdzuje pôvodný kruh v obilí z roku 1996, jasnej kométy vedľa pribúdajúceho Mesiaca v decembri 2012. O jeho závažnosti svedčí, že žiadna taká prognóza nemohla byť urobená pomocou bežnej astronómie.

Charles Reed and Janet Ossebaard


Foto: Stuart Dike Copyright 2008 http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/stuart.html


Foto: Patty Greer Copyright 2008

Druhá časť v panstve Avebury z 22. júla 2008 predpovedá dôležitú astronomickú udalosť týždeň pred koncom mayského kalendára v 21.-23. decembra 2008, keď sa náš Mesiac bude nachádzať na našej oblohe blízko jasnej kométy.

Prvá časť v panstve Avebury z 15. júla 2008 ukazuje celý náš solárny systém pozostávajúci z deviatich planét na novom dátume 21.-23. decembra 2008, kedy končí mayský kalendár. O týždeň neskôr, 22. júla 2008, druhý obraz v obilí sa objavil na tom istom poli, ale ešte nik nerozlúštil jeho význam, pretože jeho symboly sú tak komplexné.

Po obšírnom štúdiu to vyzerá tak, že druhá časť nám mala povedať niečo viac o udalosti blízkej decembru 2012: nie o dňoch 21.-23. december, ale týždeň predtým, 13. decembra, keď bude mesiac v prvej štvrti. Pozerajúc v prvom rade na celkový obraz, môžeme vidieť na ľavej strane „jasnú kométu“ vstupujúcu do nášho solárneho systému a na pravej strane rozšírený pohľad na mesačný orbit blízko Zeme:

Pozerajúc na množstvo ďalších malých symbolov blízko vrcholu centra, môžeme vidieť kosákovitý symbol pre Mesiac, ležiaci vo svojom dvanástom mesiaci (solárny alebo slnečný) vedľa práve spomínanej tej istej jasnej kométy:

Nakoniec pozerajúc na množstvo ďalších malých symbolov blízko dolnej časti centra, môžeme vidieť dvojitý prstenec ako symbol Slnka, spojený dlhou krivkou s dvoma malými zakrytými hviezdami:

Pri štúdiu dráhy nášho Slnka oblohou (červená prerušovaná čiara) počas decembra, som prišiel na to, že tie dve malé hviezdy ležia v súhvezdí Ophiuchus RA 17 hodín, 22 minút, alebo keď budú bližšie k nášmu Slnku 13 decembra na 17. hodine, 26. minúte. Štyri ďalšie hviezdy (alebo M8) poskytujú potvrdenie zápasu medzi hviezdnym modelom a obrazom v obilí. Symbol pre M8 je zobrazený korektne ako kruh plus široká krivka, pretože je zložená zo zhluku hviezd.

O týždeň neskôr, 21-23 decembra, naše Slnko leží v trochu väčšom RA odhadom od 18 hodiny, 2-11 minúty v súhvezdí Strelca. Štyri blízke symboly (nezobrazené) ako „špirála, slimák, had, preškrtnuté pole“ zostávajú neidentifikovateľné, ale mohli by reprezentovať štyri súhvezdia lemujúce Ophiuchus na oblohe Zeme. Napríklad „had“ by bol Serpens, lebo „slimák“ bol súhvezdím v staroveku.

Dvanásť rokov predtým v 13. júla 1996 sme videli podobnú astronomickú predpoveď na december roku 2012 vo West Overton:

Tam sme podľa všetkého videli ten istý nov mesiaca z 13. decembra 2012 rodiaci sa na oblohe vedľa tej istej jasnej kométy. Obidva objekty budú ležať blízko pri našom Slnku počas jeho zatmenia z galaktického centra 21.-23. decembra (udávané mayským symbolom špirály nazývaným „Hunab Ku“).

Keď to zhrnieme, obidva obrazy v obilí nás vedú k myšlienke na niečo dôležité, čo sa môže stať týždeň pred koncom mayského kalendára v 21.-23. decembra 2012. Minimálne by sme mali vidieť jasnú kométu vedľa novu mesiaca. Dokonca sme mohli vidieť krivky respektíve „lúče“ vychádzajúce z galaktického centra, ako je zobrazené vo West Overton v diagrame navrchu.

Foto: Eva-Marie Brekkesto, Lucy Pringle and Stuart Dike

Harold Stryderight

KOMENTÁRE

Chcem zdieľať nasledovné poznámky, ktoré mám k druhému kruhu v obilí z panstva Avebury.

Chcela by som nazvať druhý kruh v Avebury „Návratom desiatej planéty Nibiru“. Podľa mňa je toto prvý crop circle, ktorý naozaj líči pôvod výrobcov týchto symbolov. Je ľahké uvidieť, že kotúče sú podobné. Môžeme vidieť planéty zas v tej istej pozícii ako v kruhu I

Začnime planétami a Slnkom. Čo je jasné, je to, že Slnko, centrálny bod, je približne o 25 percent väčší. Slnko má dokonca v svojej moci planéty Merkúr a Venušu. Môžeme tiež vidieť, že na vonkajšej strane sú znázornené štyri kotúče, vo väčšom formáte.

Ja osobne vidím v tomto obraze blížiacu sa Veľkú Kométu. Slnko na ňu reaguje rozpínaním a stáva sa ďaleko väčším, ale aj čím ďalej horúcejším. Planéty Merkúr a Venuša budú spálené, čo sa stane so Zemou je vysvetlené na obrázku vedľa orbitov planét.

Keď začneme veľkým kruhom a malým kruhom s centrálnym kruhom naň prilepeným. Chápem to ako že je to stratená planéta číslo 10 alebo Nibiru. Nibiru má svoj vlastný orbit mimo našej slnečnej sústavy, ktorá je zobrazená. Vidím, že Nibiru má tiež mesiac. Vpravo vidíme elipsy s 11 nepatrnými kruhmi okolo. Myslím, že znamenajú, že vlastnia obrovskú loď v slzovitom tvare vytvarovaného v obraze. Myslím, že znamenajú smútok a zármutok pre planétu Zem kvôli slnečným explóziám. Ľudovo povedané, chápem to ako že pošlú túto kozmickú loď k matke Zemi. Ale ak to niekto chápe inak, nech prosím reaguje.

Nasledovným spôsobom vysvetlím symboly naľavo od orbitu Nibiru. Symbol v tvare diamantu môže byť kozmická loď, ale môže znamenať i laboratórium. Nad tým symbolom vidíme symbol spermie. Potom nasleduje korytnačka a vírenie. Nerozumiem nasledujúcemu symbolu, ale ďalší väčší symbol je veľmi zaujímavý a medzi ním a orbitom Pluta nerozoznávam menšie symboly.

Čomu rozumiem je ich vysvetlenie, že oni priniesli na Zem život (symbol diamantu a spermie), je to pomalý proces (korytnačka), ale konečná evolúcia (vírenie) sa naplní. Väčší symbol je naľavo od planéty Zem. Oni odchýlili Zem na správny orbit a urobia to zas keď sa naše Slnko zmení. Chápem to tak, že dajú Zem na bezpečné miesto.

S nádejou môžete priniesť túto správu komunite kruhov v obilí

Glenn Aoys

Kvôli cene, ktorú to má, nemôžem inak ako informovať o nedávnom druhom formovaní v panstve Avebury po tom, čo bol originál čiastočne zničený. Má to ohromnú podobnosť s „komentárom“ deštrukcie „koša“ v roku 1999. Tentoraz sa zdajú tvorcovia kruhu viac otvorení.

Koba ter Neuzen

Čiastkový výklad


„Tí, ktorí nasledujú cestu Hopiov, počujú jeho (Massau? Stvoriteľ?) príkazy. Malé kruhové objekty okolo cesty sú Kivas. Veľký Kruh pochádza z Anašanabekského Štítu Mieru a znamená: „Stvoriteľ obklopuje všetky veci, hlava Vodného Hada je súčasťou symbolu pre Pahanna“. Pahanna prichádza niečo dať do vezenia. Druhý kruh je hrubý dátum označený veľkými planétami

777… 888… Tam je informácia vo všetkom

The Lone Ranger

Zdroj: Cropcircleconnector.com

Preklad: Sokol
exkluzívne.cez.okno


Rubriky: 
august 06, 2008 23:36 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Vláďa
  Vláďaaugust 10, 2008 12:45 popoludní

  Komentár: 

  Zdravím Vás, ta kapička není v žádném případě kometa. Jedná se o oblak žhavé plazmy. Ppřiletí směrem od jižního pólu přes (Mt. Erebus) pak Nový Zéland směr severovýchod Nová Guinea pak ostrov Luzon město Manila. Bude následovat Severní Vietnam, Barma. Trajektorie letu vede pak mezi Káthmandu a Tibetem na Hindukůš. Ocitne se nad městem Kábul směrem ke Kavkazu. Odtud směr Oděsa, Karpaty, Slovensko, Čechy, Francie /zhruba nad město Paříž/ směr Brest. Kolem Azorských ostrovů severněji po té Dominikánská republika jižně od Haitti, Karibské moře Panama a jižněji od Galapág až k Wilkesově zemi v Antarktidě. Odtud zamíří opět na severní pól, ale u ostorva N.Amsterdam dojde k zachycení tohoto "splašeného býka" a bude odkloněn opět pozvolna směrem na Sumatru pak Saigon opět Manila pak Mariany Bikiny Marshallovy ostrovy. Nad souostrovím Phoenix se začne rozpadat a podél západní Samoi po proudu datové čáry bude dopadat bezpečně do oceánu ještě před tím, než se dostane opět k Antarktidě. Takže to udělá takovou zakouřenou osmičku. U nás se to bude jevit jako nesmírně rozžhavené slunce a lidé by měli být v tu dobu doma, hlavně zatažené žaluzie a nedívat se pochopitelně do toho! Nikomu by se nemělo stát nic až na maniaky, kteří to budou pokládat za tzv. konec světa a mohli by na úkor této události dělat problémy. Celé se to odehraje zhruba během jednoho a půl dne. U nás ve střední Evropě bude v pravé poledne ale ne 21.12. 2012,jak se původně plánovalo, nýbrž až 2013 v únoru. To je nejnovější zjištění našich přátel od jinud. Nemusíte tomu věřit, ale můžete si udělat před tím alespoň skromnou představu jak se na těch několik kritických dní zabezpečit. Vzít si třeba volno z práce, nebo neplánovat zbytečně nikam cestu apod. Eventuelně balení pitné vody doma mít neustále připravené během onoho měsíce a něco málo trvanlivých potravin. Přeju hodně štěstí.

 2. Obrázok používateľa The Seer
  The Seernovember 02, 2008 02:34 dopoludnia

  Komentár: 

  ja by som mal taku malu otazocku..... z kade mas tie presne suradnicove udaje. kade sa bude pohybovat ten oblak ionizovanych plynov... a este aj udaj o dobe jeho trvania z coho vyplyva, ze zrejme vies aj aku ma energiu a teda aj povod tohto ukazu takze sa chcem spytat, ze ci je to vysledok slnecnej erupcie alebo co?

 3. Obrázok používateľa mars27
  mars27apríl 08, 2010 10:42 dopoludnia

  Komentár: 

  moj nazor na vec ja takyto jedna cast ukazuje casovu selekciu KEDY a druha cast ukazuje priebech teda AKO. znaky nad velkym prazdnym kruhom ukazuju cely priebech priletu daneho predmetu do nasej galxie a zaroven zakrivenie drahy daneho predmetu vnej a nasledna kolizia nasledkom zakrivenia drahy. velky prazdny kruh slza a znak medzi nimi je podla mna zvacsenina situacie narazu trebarz zem, mesiac,dany objekt,explozie dakujem :-)) tie male znaky kosostvorec-dany predmet,dalsi znak-prilet, dalsi nieco preco to nevidime, spirala nasa galxia,dalej uz je to slnecna sustava,potom zakrivenie drahy a kolizia

 

 

Top