Obrázok používateľa CEZ OKNO
História Anunnaki - Nephilimi - Tiamat 2. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXXVI.)

Pán AL-AL-IM , Majster genetických vied, mal impozantnú úlohu kolonizovať a rozvíjať primitívny planetárny systém. Mladé slnko pôvodne malo iba dve planéty na obežnej dráhe, jednu malú vnútornú planétu (teraz známu ako Merkúr) a jednu väčšiu planétu, dali jej meno Tiamat. Neskôr si slnko pritiahlo ďaľších osem planét. Jeden pár vnútorných svetov (Venuša a Mars), Zem, Mesiac, dvoch centrálnych obrov (Jupiter a Saturn), a dvojičky - planéty (Neptún a Urán).

(Niektoré zdroje hovoria aj o tom, že Zem a Mesiac vznikli rozpadom planéty Tiamat. V súčasnosti však presne nevieme aká asi bola veľká planéta Tiamat, či by z nej mohla vzniknúť Zem, Mesiac, Nibiru a ešte aj pás asteroidov medzi Marsom a Jupiterom. Zdroje, s ktorými pracujem tvrdia, že planéta Zem existovala ešte pred rozpadom planéty Tiamat a dokonca mala aj 2 svoje vlastné malé obežnice, ktoré sa pri rozpade Tiamat zrazili, zrútili na Zem a spôsobili vyhynutie dinosaurov. Obdobne aj mesiac mal svoju vlastnú dráhu, avšak po katastrofe Tiamat bol z nej vymrštený a neskôr si ho Zem zachytila ako svoju obežnicu. Ja som naklonený veriť skôr tejto druhej variante, zdá sa mi logickejšia. Ktovie či sa niekedy dozvieme o tomto pravdu...)

Ale bola to Tiamat, tropický svet, ktorá hrala v pláne AL-AL-IM hlavnú úlohu.

Osídlená už osadníkmi mnohých galaktických hviezdnych systémov, Tiamat bol ako raj. Prítomnosť ASA-RRR vojenských pohotovostných síl a priamy odkaz na King AL-AL a Ríšu ARI- privítali iní kolonialisti a ich rodiny. Tiamat sa stala velmi rozvinutým svetom.

AL-AL-IM začal okamžite využívať novú slnečnú sústavu. Slnko bolo nazvané zlé, kde je smrť. V bezprostrednej blízkosti mladého Slnka bol najmenší svet pokrstený MUM-MU/Merkúr, prvorodený cestovateľ.

Povrch ďalšej planéty bol super-teplej teploty, a tak pohodlný úkryt pre íka a BEH poskytovali vnútorné jaskyne. Na tomto svete sa stavali vojenské základne. Tento svet sa stal známy ako DAK-A-MU/Venuša.

Červená planéta bol svet s ovzduším a vodou, stromy a prostredie boli vhodné pre osadníkov. Dobré miesto pre kolonistov, tiež poskytovalo pôdu pre ústredné vojenské pevnosti. To bol svet DAK-MU/Mars.

Najväčší svet bola obrovská planéta, ktorá mala neskutočné gravitačné sily, a ktorá bola nevhodná na bývanie. Mala však vynikajúce podmienky pre výrobu super-kovov. Super-gravitačné podmienky spôsobovali, že kovy sa mohli spracovať do kombinácií nemožných na iných svetoch. Svet pomenovali BAR-BAR-U/Jupiter.

Druhý titán bol najnebezpečnejší. Vnútorné sily boli veľmi nestabilné. Mal konštantný oblak prachu a hornín krúžiaci zúrivo okolo centra a gravitačné sily, ktoré vtiahli veľa lodí do neodstrániteľnej rotácie a následne pádu na planétu. Dali mu meno TAR-GALLO, veľký Destroyer/Saturn. Vo vzdialenej minulosti mal TAR-GALLO veľké studené močiare a jedovaté plyny v atmosfére.

KAKKAB SHANAMMA/Urán bolo ťažké kolonizovať, ale bolo to miesto ideálne pre genetické experimenty. Najvzdialenejší svet bol nazvaný IR-U/Neptún, v blízkosti dvojčaťa SHANAMMA.

IR-U bol vodný svet.

Tiamat ale bol vrcholným úsilím lorda AL-AL-IM. Boli postavené zariadenia na ťažbu novoobjavenej rudy. Atmosférické stabilizačné centrá začali plniť zdĺhavú úlohu transformovať do neba vhodnejšiu atmosféru.

Ako jeho posledný projekt AL-AL-IM postavil takmer dokonalý duplikát paláca ASA-RRR Kings známy ako Kl (jeho meno doslovne znamená k obrazu). Ako uznanie úsilia AL-AL-IM palác bol volaný ARI-DU , Zvládnuté miesto. A jeho pán bol AL-AL-IM dostal titul EN-GI.

AL-AL bol schopný kontrolovať cestujúcich, ktorí vstupovali priechodom do galaxie. Z rozmaru rokoval aj s inými galaxiami, čo bola neznesiteľná situácia pre T-SSS Queens.

A hoci moc AL-AL sa ďalej posilovala na tróne ASA-RRR, zároveň sa tiež oslabilo jeho postavenie v rámci T-SSS Kráľovského paláca v -ARI. Čo však AL-AL nemohol predvídať a čo nemohol predpokladať, bola jeho vlastná budúcnosť. Jeho prežitie bolo skryté vo vzdialených svetoch , ktoré AL-AL-IM vyvíjal pre neho.

Zatiaľ v kráľovskom paláci princ -U a veľmi nespokojný vnuk Big- trpezlivo čakali na pomstu. Ten deň prišiel po víťazstve DAK v bitke, keď AL-AL nemal byť v paláci. Lojálnych stúpencov Big- stále hnevala zrada AL-AL a pridali sa k -U.

Drvivou silou a rýchlosťou blesku zabezpečil princ okamžitý úspech. Kráľ AL-AL, utiekol ďaleko-ďaleko do paláca v ARI-DU systéme.

Ex Princ -U oslávil svoju dlho očakávanú pomstu. Trón bol jeho, on bol King-U.

Ale víťazstvo nebolo úplne kompletné. Lojálne bojové sily AL-AL pevne držali novú slnečnú sústavu. Úsilie AL-AL-IM a prostriedky venované na rozvoj a využívanie nových základní sa zúročili.

Avšak AL-AL bol prefíkaný. Správy o životne dôležitých zdrojoch, ktoré priniesol nový slnečný systém a veľmi ostro formulované komuniké, ktoré poslal T SSS-Queens spolu so žiadosťou vyhnutia sa občianskej vojne, to všetko dohromady poskytovalo AL-AL veľmi silnú pozíciu, z ktorej mohol dojednať prímerie a milosť. T-SSS Queens súhlasila a ASA-RRR King-U neochotne prijal dohodu... na chvíľu.

AL-AL naďalej poskytoval stály a hojný prúd kovov a drahých kovov. King-U prijímal zásielky v mene Ríše, ale pokračoval v hľadaní akejkoľvek známky slabosti, alebo problémov, ktoré by mohli spôsobiť, aby jeho DAK armáda zaútočila na AL-AL.

King-U umiestnil jeho vlastné elitné íka-hviezdnych pilotov,(IKIKI(, do celej slnečnej sústavy. Akýkoľvek priestupok, akékoľvek pochybenie AL-AL by viedlo k rýchlej akcii.

V snahe ďalšieho zabezpečenia slnečnej sústavy umiestnil King-U jeho vlastného syna, princa -EN, v čele elitnej íka Starships a špeciálnej skupiny IKIKI. Jeho titul bol EN-LIL/Pán príkazov. Na kontrolu prepravy zdrojov vymenoval jeho najstaršieho syna. Pán Princ EA/Majster genetických vied na pozícii EN-GI, rovnakej pozícii, ktorá predtým patrila AL-AL-IM. Princ sa stal známy ako EN-KI.

Tento stav vydržal určitú dobu. Bývalý kráľ AL-AL dodržal svoje slovo, produkoval zdroje a udržiaval poriadok v deviatom sektore, zatiaľ čo King-U neochotne dovolil nenávidenému nepriateľovi zostať pri moci. Tento stav však nevydržal dlho.Nenávisť lomcovala s King-U.

Ale história sa opakuje. V samom srdci ARI-DU, vnuk kráľa AL-AL, AL-AL-GAR, dedič pre trón slnečnej sústavy získal silnú pozíciu.

Narodil sa jeden zo skvelých pilotov IKIKI. AL-AL-GAR sa čoskoro naučil spôsoby pilotov Star. Jeho pilotné schopnosti sa rýchlo rozvíjali a v krátkom čase mu bol udelený štatút íka Majster.

AL-AL-GAR mal plán. Princ išiel do paláca svojho dedka, AM-Bahu. Dal si podivné žiadosti. Skôr než zaspí na vavrínoch, princ požiadal získať ďalšie školenia, tentoraz v vojenskú disciplínu elitných bojovníkov BEH. Disciplinované pozemné sily, ktoré boli rovnocenné DAK. Príkladnou zručnosťou princ opäť dokončil školenie v krátkom čase. Prince AL-AL-GAR získal titul íka-MAR-BEH. Stal sa jedným z najlepších IKIKI a BEH.

Ale AL-AL-GAR túžil ešte po jednom titule. Chcel prijať titul ZU, Ten, kto je Supreme Majster, štatút, ktorý získalo len niekoľko elitných bojovníkov.

A King-U dostal strach!

King-U musel prijať okamžité opatrenia na zabránenie rastúcej moci íka-MAR-BEH a prípadne podnecovať vzbury kolónií na ARI-DU.

Predvolaný k palácu ASA-RRR íka-MAR-BEH bol umiestnený v sídle ako posol, aby ho King-U mohol neustále sledovať.

Ale prišli problémy, ktoré King-U nečakal. EN-LIL protestoval proti jeho umiestneniu v regióne tak ďaleko od ASA-RRR paláca. Možno aj on si pomyslel na pokus o zvrhnutie jeho vlastného otca. BEH bojovníci boli lojálni, ale boli tiež mocnou silou a nemohli byť ignorovaní.

Keďže nevidel žiadne riešenie tohto problému King-U sa rozhodol odísť z paláca do slnečnej sústavy a riešiť problémy. Rozhodol o tom, že EN-LIL sa stal pánom árida sveta, a árida systému. Princ EN-KI bude aj naďalej organizovať rozvoj a využitie v celom áride. Toto rozhodnutie prinieslo úľavu pre King-U na krátky čas... na veľmi krátky čas.

Jeden deň mal King-U nastúpiť na malú vesmírnu loď, ktorá ho mala zaviesť na jeho Vlajkovú loď, Royal Deathship, na ktorú bol patrične hrdý.

Ale čakalo ho nepríjemné prekvapenie.

íka-MAR-BEH a jeho verní IKIKI bojovníci zajali AR Flagship. Ako sa King-U blížil, pasca bola pripravená.

Zachránilo ho varovanie -výkrik od lojálnych -U bojovníkov. Na poslednú chvíľu sa King- U obrátil na útek. íku-MAR-BEH udrel rýchlo, poškodil loď kráľa.

Všimnite si prosím, že okolo Ki/Zem, sa točia dva malé objekty, ktoré boli jej obežnicami v týchto časoch. Tieto dve obežnice/planétky, sa po tomto konflikte zrazili a spadli na Zem, čo zapríčinilo vyhynutie dinosaurov a zničenie 90% zvierat a rastlinstva na Zemi. Mesiac zatiaľ nebol obežnicou Zeme, mal svoju vlastnú dráhu a bol platným členom planetárnej sústavy SOL. Po zničení Tiamatu sa vychýlil zo svojej dráhy a Zem si ho pritiahla ako svoju obežnicu.

Bitka bola divoká v intenzite a krátkeho trvania.

DAK Elitné jednotky kráľovskej gardy mali malú šancu na víťazstvo, všetko v čo mohli dúfať bolo vytvoriť dostatok času na kráľov útek.

Princ íka-MAR-BEH jednal rýchlo. Bojovníci lojálnej IKIKI a BEH bojovníci na planétach prevzali slnečnú sústavu rýchlo a rozhodne. Princ íka-MAR-BEH našiel malý odpor. Obyvatelia podporovali jeho povstanie, postavili sa proti pravidlu ASA-RRR ríše. Malé skupiny lojálnych King- U boli zachytené a neutralizované. Princ íka-MAR-BEH vyhral!

Spolu s víťazstvom získal mohutný AR, vlajkovú loď armády vojny ASA-RRR. Výkriky oslavy boli búrlivé! Nech žije princ! Nech žije Magický ZU!

Ako kráľ rebelujúceho kráľovstva sa stal známy ako kráľ ZU-ZU, alebo ZUZ (Zeus). Dobytie AR dalo ZU-ZU ešte iné meno, AR-ZU , Najvyšší Pán AR. Na počesť jeho víťazstva, predtým palác svojho dedka nazývaný AL-AMBAHU bol premenovaný na AL -AMBAHU- ZU, alebo AL-AMBA-ZU (Olympus).

Sláva trónu árida bola jeho.

Kráľ SD-SD (Zeus) vedel, že nebude môcť vychutnávať svoj triumf dlho. Nová vojna mala začať. Vojna, ktorá postavila mladú slnečnú sústavu a jeho obyvateľov proti staršiemu hviezdnemu systému, ktorý bol domovom ich predkov.

King-U sa rozohnil v takmer neovládateľnom hneve. Nariadil, aby jeho druhá AR Death-loď bola okamžite pripravená na vojnu, spurný Princ íka-MAR-BEH musí draho zaplatiť! Sily elitných bojovníkov BBS boli naložené na palubu AR.

Najjemnejšií íka Star piloti boli predvolaní a povolaní na AR. Sprievodné RRR Starfighter a vojnové lode armády + AR prešli oblohou nad palácom kráľa. Pri pohľade na toto všetko sa pozdvihol duch kráľa, bol si istý víťazstvom! Princ íka-MAR-BEH musí byť potrestaný za svoje rúhavé správanie!

Ale kráľ ZU-ZU bol pripravený. AR-ZU (ZU-ZU) a jeho verní íka plánovali nečakané privítanie pre nadchádzajúcu inváznu silu.

Ako sa flotily ASA-RRR blížili, AR-ZU čakal. Keď cítil, že nastala správna chvíla, rebelujúce íka a BEH sily zaútočili so zúrivosťou galaktickej búrky. Sprievodné lode, ktoré boli zasiahnuté sa menili na obrovské ohnivé gule! Bitka bol začatá , záblesky bieleho a zeleného svetla križovali temnotu.

AR-ZU sledoval priebeh bitky starostlivo. Jeho útok udrel so smrtiacou presnosťou, ale objavilo sa náhle prerušenie vo formáciách síl invázie -U. AR-ZU okamžite zavolal na pomoc AR Deathship.

Rozhostilo sa veľké ticho ako dve veľké vojnové lode stáli proti sebe. Ako dva mohutné býkmi so sklonenou hlavou. Chaos, hromy a blesky, svetelné zbrane boli ohromujúce. AR-ZU musel odvrátiť zrak od oslepujúceho svetla a ohlušujúceho hluku.

AR-ZU si zrazu uvedomil, čo tie záverečné explózie znamenali. Prišli z jeho zajatej AR Deathship. Obrovský výbuch vymrštil kúsky kovu v každom smere. Mocná Vlajková loď King-U porazila Deathship AR-ZU a pokračovala stále dopredu.

AR-ZU s hrôzou sledoval, ako umierajúce a horiace telo tejto lode padá na svet KAKKAB SHANAMMA (Urán) na planétu, kde boli pokusy o život rastlín a živočíchov vedené princom EA. Modré svetlo sa zablyslo na povrchu planéty a Deathship prestala existovať. KAKKAB SHANAMMA sa prevrhol a otočil okolo svojej osi.

Odvrátil zrak a manévroval so svojou loďou do oblúka smerom k lodi AR-U. AR bola naozaj veľkolepá vo svojej hrôze. Ako ju AR-ZU naďalej sledoval, všimol si, že AR sa pohybovala v podivnom móde, jeho dráha bola nevyrovnaná. Zrazu mu to došlo. Zničujúce lúče jeho pilotov IKIKI poškodili AR! Výsledok tejto bitky bol stále nerozhodný! AR-ZU mohol ešte vyhrať!

S obnoveným pocitom nádeje AR-ZU zhromaždil svoje sily a zavelil do protiútoku.

Pripravil sa na rozhodujúci úder. AR-ZU a jeho Starships všetci útočili proti AR. AR sa otriasala a otriasala. Zrazu AR explodovala v plameňoch. Každá časť planéty smrti sa strašne otriasla. Dym a plamene vyrazili z každej štrbinky lode. Veľký mrak dymu sa vliekol za ohromujúcou loďou. AR umierala. AR-ZU sa oprel vo svojej lodi. Úspešne porazil pýchu ASA-RRR flotily.

Naraz sa však posadil dopredu a s hrôzou sledoval padajúcu loď. Horiaca a rozpadajúca sa vojnová loď padala priamo na Tiamat!

V paláci AL-AMBAHU-ZU nastala panika. Smrť prichádzala z neba. Vesmírne lode, nákladné lode, lode všetkého druhu boli zrekvírované pre účely evakuácie. Ale bolo príliš neskoro! Obyvatelia Tiamat nemali šancu, aby mohli byť zachránení... bolo príliš neskoro!

Od zrážky bol kúsok!

Ako umierajúca AR udrela do planéty, loď lorda AR-ZU bola zahalená do oslepujúceho svetla.

Nárazová vlna výbuchu odhodila loď lorda AR-ZU v smere TARGALLU, kde tesne minula kamenné kruhy.

Keď jeho piloti získali kontrolu nad pohybom lodi, znepokojený AR-ZU sa obzrel smerom k jeho milovanej Tiamat. Nebolo tam žiadnej planéty.

Kolízia roztrhla raj na kusy. Poriadne kusy planéty lietali v každom smere. Magma, kov, oheň a blesky spoločne vytvárali dážď horiacej smrti.

Cez oblak prachu, dymu a plynu AR-ZU stále dúfal a manévroval smerom k miestu, kde kedysi Tiamat stála. Ako vyšiel z dymu uvidel Tiamat ... alebo to, čo z nej zostalo.

Planéta s obrovskou dierou vo svojom boku sa kĺzala preč od neho smerom k slnku.Tiamat padala do slnka v ústrety smrti. Jeho ľudia boli mŕtvi. AR-ZU sa smutne pozeral na trosky medzi DAK-MU/Mars a obrím svetom BAR-BAR-U/Jupiter. Tiamat viac nebolo! Len polovica z pôvodnej planety, ktorá pomaly padala do slnka a pás asteroidov.

AR-ZU a IKIKI, ktorí zostali sa vrátili k DAK-MU - centrálnej pevnosti. DAK-MU, podivuhodný svet sám o sebe, sa mal stať novou Kráľovskou planétou. Na DAK-MU chcel AR-ZU začať re-výstavbu slávnej Tiamat a zahájiť novú zlatú éru, nezávisle na ASA-RRR.

Ako AR-ZU, teraz kráľ ZU-ZU, odpočíval vo svojom paláci na vrchole hory v DAK-MU, dostal ohromujúcu správu. Najväčší fragment Tiamat spomalil svoj pád k slnku. Dostal sa na akúsi vlastnú obežnú dráhu, skoro kolmo na vnútornú obežnú dráhu DAK-MU.

ZU-ZU nestrácal čas. Privolal svoje tímy genetických vedcov. Kráľ ZU-ZU znovu privedie slávu sveta k životu!Tak sa zrodila planéta Maldek/Marduk/Nibiru.

Úspech vedcov zdvihol kráľovi ducha. Okamžite objednal stavbu veľkého pamätníka-paláca, na pamiatku padlých lojálnych bojovníkov z árida. V sále AL-AL-U (Valhalla) mal byť tiež pomník jeho otcovi a dedovi...

Na nejaký čas zničenie AR a jeho sprievodu držalo King-U na uzde. Sila ZU-ZU a jeho geniálna vojnová taktika bola prekvapujúca. Nastal však čas na odpoveď, plánoval sa ďalší útok...

- pokračovanie –

Váš Dušan – hľadač informácií

Uverejnené s dovolením autora

Celý seriál "História Anunnaki - Nephilimi - Tiamat" nájdete postupne
na tejto adrese.


Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať
na redakčný mail.


Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.Súvisiace:

Výskum RNDr. Pavla Smutného
http://www.cez-okno.net/rubrika/rndr-pavel-smutny


marec 09, 2011 17:53 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa e-mental
  e-mentalmarec 10, 2011 12:55 popoludní

  Komentár: 

  je to opisovane ako keby medziplanetarne priestory boli zhruba par kilometov :-D LoLz

  A tak si slnko pritiahlo dalsie planety, sa dve su malo :-D

 2. Obrázok používateľa 123
  123marec 10, 2011 13:54 popoludní

  Komentár: 

  Konečne poriadne napätie, a zaujímavé poskladanie faktov, palec hore

 

 

Top