Obrázok používateľa CEZ OKNO
DUTÁ ZEM – AGARTHA: 4. Galaktická federácia, rada Síria – Sféra Agartha

Vnútorná Zem je koncept, ktorý inšpiroval mnoho mýtov, legiend a fantastických príbehov. Na úvod je potrebné pripomenúť, že Vnútorná Zem skutočne existuje! Vaša geologická veda dlho tvrdí, že Matka Zem je pevný sféroid, zložený z jedinej hustej strednej sekcie nazvanej „plášť“ a zo silného elektromagnetického centrálneho jadra. Žijete na zemskej vonkajšej kôre, ktorá obklopuje plášť.

Dnes by sme chceli povedať, že konfigurácia Matky Zeme je úplne odlišná. Tak ako všetky objekty na nebi, planéty a hviezdy, aj Zem je dutá. Vnútorná Zem sa skladá z dvoch hlavných prvkov: Prvým je vnútorná kôra matky Zeme, ktorá je pokračovaním vonkajšej povrchovej kôry. Obe polárne oblasti majú po jednom obrovskom vstupnom otvore, podobne ako jadro jablka a kôra sa obmotáva okolo plášťa do dutého vnútra.

Vonkajšia a vnútorná kôra majú veľmi podobnú topografiu: Obe obsahujú oceány, kontinenty, pohoria, jazerá a rieky. Vnútorná kôra čelí zemskému jadru. Toto jadro svieti a je obklopené oblačným závojom.

Vychádzajúce svetlo je viac rozptýlenejšie, než svetlo Slnka, takže denné svetlo vnútri Zeme je mäkšie a jemnejšie než na vonkajšom zemskom povrchu. Ďalším hlavným znakom Vnútornej Zeme sú takzvané jaskyňové svety. Sú to obrovské dutiny vnútri plášťa, z ktorých niektoré sú vytvorené prírodným vývojom samotnej Matky Zeme, zatiaľ čo iné boli vyrobené za použitia pokročilej technológie vnútornej zemskej majoritnej spoločnosti v krajine Agartha. Táto krajina je posledný žijúci zvyšok druhej zemskej kolónie Galaktickej federácie, Lemúrie.

Lemúria, vo svojej pôvodnej forme, bola spoločnosťou v podzemnej časti zemského povrchu. Primárne hlavné mesto bolo na veľkom ostrove, ktoré sa potopilo pod vlnami Pacifiku asi pred 25.000 rokmi. Druhé hlavné mesto bolo vo vnútri Zeme.

Po katastrofe sa premiestnila vláda Lemúrie do tohto sveta. Nový vládca povrchu, Ríše Atlantídy, nariadil aby boli hlavné tunelové vchody utesnené. Bolo to počas posledných dní Atlantídy, keď Lemurania prerazili tieto tesnenia a zachránili veľa mnoho obyvateľov povrchu pred istou smrťou.

Títo ľudia vytvorili spoločnosť, ktorá sa neskôr na nejaký čas vrátila na povrch a stala sa ríšou Rama, ktorá sa nachádzala v južnej Ázii. Potom veľká povodeň v r. 8000 p.n.l. ukončila tento pokus zachrániť ľudstvo pred temnými cestami Anunnaki.

Napriek tomuto zvratu Lemurania zotrvali, aby zachránili povrch sveta od týchto zmätok-konajúcich, zlomyseľných ľudí. Galaktickí vyslanci Lemúrie udržali členstvo tejto slnečnej sústavy v Galaktickej federácii.

Po veľkej potope a zániku ríše Rama, sa Lemurania preskupili a nazvali svoju novú spoločnosť Agartha. Shamballah bol premiestnený do jaskyne, ktorá leží pod mestom Lhasa v dnešnom Tibete. Mnoho tunelov spája Shamballah s povrchom v Himalájach.

Tie boli používané svätými mužmi, ktorí prišli, aby rozšírili svoju veľkú energiu a svoju božskú múdrosť vo vonkajšom svete. Toto zvláštne miesto sa používalo na špeciálne príležitosti, kde sa stretli svätí muži a ich vybraní žiaci, aby udržali posvätné energetické siete Matky Zeme.

Táto práca, spolu s mnohými rituálmi vykonávanými denne po celom vnútri Zeme, je z veľkej časti zodpovedná za udržiavanie Božskej Energie pri živote, ktorá je hlavným odkazom Lemúrie obyvateľstvu Matky Zeme na povrchu. Lemúria a neskôr Agartha, držali nepretržite Svetlo pre vašu transformáciu späť k úplnej vedomej svetelnej bytosti.

Agartha je svet, podobne ako je ten váš. Vnútorná Krajina obsahuje prekvitajúci ekologický systém, v ktorom možno nájsť bytosti, ktoré na povrchu už dlho neexistujú. Tento exotický zverinec je starostlivo kontrolovaný. Okolo rôznych miest Vnútornej Zeme sú špeciálne oblasti, kde sa Agarthania starajú, a v prípade potreby liečia veľa tvorov tejto mnohotvárnej ekológie. Agarthania bývajú v sieti krištáľových miest rozšírených skrz Vnútornú Zem.

Mestá sa líšia vo veľkosti od 10,000 do 1,000,000 obyvateľov, aj keď väčšina sa pohybuje od zhruba 100.000 do 200.000 ľudí. Tieto mestá sa skôr podobajú na mini-osady, ktoré spolu tvoria celú spoločnosť. Základnou jednotkou je „podlet.“ Podlety majú rovnaký cieľ života a zoskupujú sa do „klanov.“ Klany sú základnými stavebnými kameňmi galaktickej spoločnosti.

V priebehu doby, ľudia plne pri vedomí, rozvíjali formát harmonického spoločného života, nazvaného Galaktická spoločnosť, ktorej je Agartha ukážkovým príkladom. V jej prípade je to systém 12 klanov, ktoré tvoria jadro činnosti tejto spoločnosti a tie sú organizované podľa svojej úlohy, napr. administratíva, inžinierstvo, liečivé vedy, atď. Každý klan sa delí do „podletov“, ktoré obsahujú maximálne 64 osôb.

Je bežné, že podlety z jedného klanu sa slobodne združujú s tými z ostatných 11 klanov. Tieto väčšie zoskupenia tvoria mini-spoločenstvo. Každé mesto je úľ jednotlivcov, ktorí sa stretávajú aby zdieľali a prispievali k ich okoliu, ich mestu a ich svetu.

Vládnuca rada Agarthy sa skladá z 12 klanov, ktoré boli vybrané pre toto postavenie na základe ich doterajších služieb klanu a spoločnosti. Z tejto rady je volená osoba považovaná za najmúdrejšiu a zaslúži si čestný titul Kráľa alebo Kráľovnej Agarthy. Táto osoba je zodpovedná za obrovský zástup vyslancov a spojok, odoslaných na povrch a na zodpovedajúcich radách Galaktickej Federácie. Ich úlohou je vidieť, že vaša transformácia späť do hmotného anjela ide podľa Božieho plánu.

Pokročilá technológia, ktorá umožňuje každému človeku vytvoriť si jedlo a oblečenie, robí každý kryštál mesta sebestačným. V poľnohospodárstve sa stavebné a výrobné odvetvie povrchového sveta stáva zastaraným. Napríklad každý jednotlivec môže zmeniť vzhľad a interiérový dizajn svojho domova. Táto technológia tiež transportuje osobu z jedného bodu do druhého takmer okamžite.

To znamená, že svet sa stáva spoločenstvom prístupným pre vás akoby bol vo vašom bezprostrednom susedstve. Myslenie Agarthanov nie je obmedzené podmienkami, ako u ich susedov žijúcich pod nimi. Agarthania teraz používajú tieto zručnosti na zjednotenie s bratmi na povrchu.

Sféra Agarthy opísaná členmi Galaktickej federácie rady Sírius, 7. február 2006

Sheldan Nidle

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Zdroj: eiaktivity

Súvisiace:

Anunnaki
http://www.cez-okno.net/rubrika/anunnaki

Vnútorná Zem - Dutá Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duta-zem

Agharta
http://www.cez-okno.net/agharta


Autori: 
apríl 25, 2016 23:00 popoludní

 

 

Top